Lekarze Endokrynolog dziecięcy

lekarz Monika Tomaszewska

Endokrynolog, Pediatra

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Jeździłam z synem kilka lat do Pani doktor w Dziekanowie Lesnym,cudowna i miła kobieta a przede wszystkim super lekarz.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Stanisław Kowarzyk

Zespół Opieki Zdrowotnej
ulica Ogrodowa 1
48-300 Nysa

Świetny fachowiec ciepły sympatyczny dokładnie tłumaczy chorobę nie jest wyniosły pomógł mojemu ojcu skutecznie stawiając diagnozę takich lekarzy nam potrzeba

lekarz Iwona Bielanowska

LIM
Domaniewska 41/Wołoska 7
02-672 Warszawa

Świetny lekarz, a co najważniejsze skuteczny !!! Bardzo mi pomogła. Doskonała diagnoza. Czułem się bezpiecznie. Bardzo mi pomogła.

lekarz Małgorzata Dąbrowska-Milczarek

Gabinet prywatny
16 stycznia 1 E
Końskie

Wspaniały lekarz! Pani doktor rozpoznała u mojej Mamy bardzo rzadką i trudną do wykrycia chorobę metaboliczną- tzw.chorobę Cushinga. Wcześniej Mama przez wiele lat była odsyłana od lekarza do lekarza i nikt nie umiał jej pomóc. Każdy tylko mówił, ze ma schudnąć, ale nikt nie zastanowił się dlaczego tak bardzo tyje, jedząc bardzo niewiele. Gdyby nie Pani doktor, Mamy już by z nami nie było. Swoją trafną diagnozą uratowała jej życie. ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Małgorzata Abramczyk

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

Konkretna, fachowa lekarka, dokładnie bada, wszystko tłumaczy.Stawia trafne diagnozy i dobrze dobiera leki. Do tego do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, traktuje pacjenta z życzliwością, poświęcając mu dużo czasu.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Ireneusz Salata

Kopernika Mikołaja 64B/114
90-553 Łódź

Pan Profesor jest niezwykle profesjonalny, delikatny, wnikliwy. Znakomicie komunikuje się z pacjentką, wszystko rzetelnie wyjaśnia. Daje poczucie bezpieczeństwa wynikające z ogromnej wiedzy, wieloletniego doświadczenia, jak i również z cech osobowych - empatii, cierpliwości i najprawdziwszego w świecie powołania. Wizyta od początku do końca spełniła moje oczekiwania. Całym sercem polecam Pana Profesora!!!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Magdalena Walicka

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Do Pani Doktor trafiłam z polecenia i nie żałuję ! Świetny endokrynolog, indywidualne podejście do pacjenta, wszystko na spokojnie wytłumaczy chodzby miało to robić wiele razy, zleca bardzo dokładne badania i sama bada dokładnie.Polecam
Opinia dodana przez: Magda
Świetny lekarz. Leczy mojego syna z neurohormonalną niedoczynnością tarczycy już od lat. Dzięki ogromnej wiedzy syn rozwija się prawidłowo i zdrowo rośnie. Jestem ogromnie wdzięczna, polecam szczerze. Bardzo rzeczowy, nie znam lepszego endokrynologa.
Opinia dodana przez: Agnieszka Gębska

lekarz Zbigniew Łyko

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3
44-200 Rybnik

Od ponad 30 lat jestem jego stałą pacjentką. Za każdym razem profesjonalne i rzeczowe podejście do pacjenta. Pan doktor zawsze objaśnia na czym będzie polegać leczenie, każdy jego etap. Co ważne zawsze ma czas i szczegółowo odpowiada na wszystkie zadane pytania. Specjalista godny zaufania i polecenia!
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Bogda Skowrońska

Endokrynolog, Pediatra

LUX MED Sp z o.o.
ulica Rossevelta 18
60-829 Poznań

pewen profisianalizm. Cudowna lekarz. bardzo wyrozumiała, dziecko z chęcią idzie do pani na wizytę. Polecam
Opinia dodana przez: Khrystyna

Krzysztof Giejda

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Omulewska 27
04-128 Warszawa

Bardzo dokładny i konkretny. Szybko i sprawnie stawia diagnozę, jak również dobrze dobiera dawki leków. Jest kontaktowy, uprzejmy i stara się naprawdę pomóc. Polecam.
Opinia dodana przez: kasia

dr hab. n. med. Piotr Fichna

Pediatra, Endokrynolog

NZOZ Centrum Chirurgii Kolana, Artroskopii i Urazów Sportowych
ulica Świt 47/49
60-375 Poznań

bardzo dobry lekarz. godzien zaufania. prowadził mnie od wieku dorastania do pełnoletności. zawsze mogłem liczyć na jago wsparcie. użył wszelkich możliwych wtedy sposobów, by pomóc mi wyjść z choroby. ostatecznie skończyło się operacją.

mgr Iwona Peczka-Przygoda

Neurologopeda, Neurologopeda dzieciecy

Iwona Peczka-Przygoda
Przemysłowa
Lubań

Fachowa neurologopedka z ogromnym zasobem wiedzy i kompetencją. Doskonałe podejście do dzieci. Sympatyczna i kontaktowa.Chodziłam do tej Pani z moim dzieckiem,bardzo nam pomogła. Polecam

Ostomed Sc

Diabetolog, Endokrynolog

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.
Opinia dodana przez: Andrzej

prof. dr hab. n. med. Janusz Nauman

Endokrynolog

ul. Uniwersytecka 1
02-036 Warszawa

Dzień dobry, leczyłam się u Profesora Naumana dwadzieścia lat temu. Miałam bardzo chorą tarczyce i stał się cud. Pan Profesor Nauman wyleczył mnie i nieznośną tarczycę. Nikt przedtem nie dawał mi najmniejszych szans na zdrową tarczycę. Twierdzili, że będę zmagać się z chorobą do końca życia. Jest inaczej, jestem zdrową i zadowoloną z życia kobietą. Dziękuję Profesorze. Pamiętam Pana profesjonalizm, delikatność i uśmiech. Życzę Panu WSZYSTKIEGO NAJLEPRZEGO W ŻYCIU. Olga ...
Opinia dodana przez: Olga

lekarz Alicja Mikłasz-Kupis

ENEL MED
Jana Pawła II 82, ARKADIA
00-175 Warszawa

Polecam wszystkim, chodziłam wcześniej do kilku endokrynologów, mam porównanie. Pani doktor tłumaczy wszystkie możliwe przyczyny nadmiaru hormonów, opowiada o tym jakie mamy możliwości leczenia, tak aby pacjent sam mógł zdecydować w jakim kierunku prowadzić leczenie. W razie wątpliwości podpowiada za i przeciw każdej z możliwości. Ma otwarty umysł, pyta o oczekiwania stara się dopasować indywidualne leczenie dla pacjenta. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Zuza

lekarz Bohdan Huszno

Lubomirskiego Aleksandra 7/7
31-509 Kraków

Cudowny człowiek, świetny specjalista. Nie mogłam mieć dzieci z powodu autoimmunologicznego zapalenia tarczycy. Dzisiaj moja zdrowa, roczna córeczka i ja pozdrawiamy Pana Profesora!
Opinia dodana przez: xxxmisiek

prof. dr hab. n. med. Maciej Owecki

ul. Słowackiego 17 lok. 3
60-822 Poznań

Świetny lekarz - polecam w 100% Zdiagnozował u mnie Hashimoto i dzięki niemu w końcu normalnie żyje. Zaproponował leki i dietę, dużo schudłam, już nie mam problemów z koncentracją. Do tego jest bardzo wyrozumiały i wszystko dokładnie omawia.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Barbara Świerżewska

Grudowska 10
05-822 Milanówek

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor, nareszcie czuje się właściwie poinformowana o stanie mojego zdrowia. Doceniam też kompetencje zawodowe Pani doktor.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Alicja Hubalewska-Dydejczyk

Alicja Hubalewska-Dydejczyk Gabinet Endokrynologiczny
ul. Lubicz 25/7
31-503 Kraków

Bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem. Po kilku latach leczenie w innych gabinetach trafiłam do Pani doktor ze skierowaniem na operacje. Dzięki jej leczeniu uniknęłam niepotrzebnej operacji i otrzymałam odpowiednia dawkę leków .