Lekarze Endokrynolog

lekarz Beata Piwońska-Solska

ulica Łużycka
30-658 Kraków

Pani Doktor jest całkowicie skupiona na pacjencie. Słucha i sama też zadaje sporo pytań, chętnie i dokładnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Mimo wizyty w Poradni przy Kopernika, a więc refundowanej przez NFZ, nie odczułam by w związku z tym była mniej dokładna. Szczerze polecam!

lekarz Łukasz Cieszyński

Endokrynolog, Internista

ENDOMED
ul. Subisława 24, Opolska 5
80-354 Gdańsk

Pan doktor jest młody, przyjazny i bardzo kompetentny. Dzięki niemu, jego zaleceniom i skierowaniu na operację do W-wy, mam usuniętego guza przysadki mózgowej i bardzo dobre wyniki kontrolne.
Opinia dodana przez: Józef Kaczmarczyk

dr n. med. Elżbieta Petriczko

Endokrynolog dziecięcy

Magnolia
Klonowica 34/1
Szczecin

Z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor innym rodzicom. Zaufałam internautom i zdecydowałam się na wizytę u pani doktor i był to pierwszy raz kiedy opinie o lekarzu zgodziły się z rzeczywistością :)

dr n. med. Monika Lenart-Lipińska

Internista, Diabetolog

PROVIVO Specjalistyczne Centrum Medyczne
Jutrzenki 10/6A
20-538 Lubliniec

Jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji Pani dr. Lekarka - Anioł. Wyprowadza mnie z przewlekłej choroby, leczonej dotychczas mało skutecznie. Dopiero Pani dr znalazła sposób na leczenie. Może wrócę do całkowitego uzdrowienia. Z całego serca dziękuję Pani dr. Polecam chorym na cukrzycę, tarczycę.
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Małgorzata Lange-Ratajczak

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Os. Piastowskie
61-155 Poznań

Byłam na wizycie u dr Lange. Po rozmowie tego samego dnia miałam biopsję. Miła, kompetentna lekarka. Do stałam jej namiary z polecenia (zadowolona koleżanka). Płatność była w okienku, dostałam paragon ( os. Piastowskie w Poznaniu ).

lekarz Maria Macioszczyk

Endokrynolog, Lekarz rodzinny

Sikorskiego 27
07-200 Wyszków

Wspaniała kobieta, wspaniały lekarz. Miła przesympatyczna znająca się na tym co robi. Potrafi wszystko wytłumaczyć.
Opinia dodana przez: Laura

dr n. med. Iwona Jagielska

Endokrynolog, Ginekolog

Szpital im. Biziela
Bydgoszcz

Pani doktor spełniła moje oczekiwania jako lekarz prowadzący ciążę. Dzięki jej spokojnemu podejściu do tematu przechodziłam ciążę bezproblemowo.
Bardzo dobry endokrynolog niezwykle pracowity. Ocenia stan zdrowia kompleksowo, co przy zaburzeniach hormonalnych jest bardzo ważne. Posiada ogromną wiedzę popartą doświadczeniem w leczeniu rzadkich i skomplikowanych jednostek chorobowych.Dziękuję jej za determinację w szukaniu przyczyn mojej choroby. Myślę, że dzięki niej żyję. Gorąco polecam. Leczę się u Pani Doktor od kilku lat i zdarzyło mi się kilkakrotnie, że podczas wizyty Pani Lubieniecka była bardzo zasadnicza. Wiem, że niektórym pacjentom to bardzo ...

lekarz Maciej Ziemiański

Internista, Endokrynolog

ul. Nowy Świat 17/2
34-700 Rabka-Zdrój

Una persona veramente professionale, competente e gentile Una visita a mia moglie che soffre di problemi alla tiroide, fatta con calma e molta attenzione Spiega al paziente in modo semplice, ma da specialista esperto e preparato, ogni singolo aspetto della situazione sanitaria Consiglio a tutti coloro che avessero bisogno di una visita da un professionista endocrinologo di prenotare da questo professore Ne saranno certamente entusiasti anche loro
Opinia dodana przez: Giuliano

dr n. med. Cezary Poduszczak

Endokrynolog, Ginekolog

Zgoda 5
05-500 Piaseczno

Do Doktora Poduszczaka trafiłam pół roku temu z trądzikiem, hiperinsulinemią i nadwagą. Objawy tego zaburzenia oraz wygląd mojej twarzy powodowały, że zamknęłam się na świat. Przestałam się spotykać ze znajomymi, chodzić na randki, siedziałam w domu i z dnia na dzień czułam się coraz gorzej, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Nie jadłam kalorycznie, a tyłam z dnia na dzień coraz bardziej, tracąc całkowicie nadzieje...Leczenie dermatologiczne pogorszało tylko sprawę, bo rozgrażniało ...
Prof Marek Ruchała to zdecydowanie PROFESJONALISTA posiadający olbrzymią wiedzę medyczną! Rzeczowy, kompetentny i merytoryczny! W moim przypadku Profesor błyskawicznie postawił trafną diagnozę, a późniejsze badania ją jedynie potwierdziły… Szczegółowo wszystko wytłumaczył, rozwiał wszelkie wątpliwości, omówił problem i sposób leczenia już na pierwszej wizycie! Z gabinetu wyszłam z kompletem wiedzy, wnikliwej analizy mojego przypadku, lecz również z poczuciem, że czas poświecił mi nie tylko wybitny Profesor, ale przede wszystkim CZŁOWIEK! - ...
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Krystyna Mizan-Gross

Indywidualna Specj.Praktyka Lekarska
ul.Chrobrego 6
80-423 Gdańsk

Bardzo konkretne podejście do pacjenta. Wyczerpująca informacja i polecam wszystkim znajomym. Dostaję podziękowania za polecenie:)

lek. med. Maciej Majcherczyk

Lekarz rodzinny, Endokrynolog

ulica Zdrowia 1
43-370 Szczyrk

Moim zdaniem dr Majcherczyk jest bardzo kompetentnym, a jednocześnie uprzejmym i kulturalnym lekarzem. Kompleksowo podchodzi do problemów pacjenta, bez problemu odpowiada i tłumaczy kiedy mam jakieś wątpliwości. Trafiłam do niego z polecenia znajomych, ale po kilku wizytach sama potwierdzam, że to lekarz godny polecenia. Odpowiada mi także organizacja pracy gabinetu i recepcji - wszystko poukładane, logiczne, uprzejma Pani na recepcji - to także ważne.
Opinia dodana przez: Bożena

dr n. med. Eugeniusz Błaszczyk

Endokrynolog, Pediatra

pl. Kosynierów 27
63-130 Książ Wielkopolski

Jest bardzo dobrym pediatrom, potrafi dokładnie zbadać, wysłuchać wypowiedzi pacjenta i trafia w leki, które nie są drogie a skuteczne. Polecam innym.

Sylwia Szpak-Ulczok

Klinika Nova
Kłosowa 7
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Byłam pacjentką Pani Doktor w styczniu 2014 roku w przychodni Revital w Katowicach. Trafiłam do niej po tym jak lekarz medycyny pracy w badaniu palpacyjnym stwierdził powiększenie tarczycy i guza w prawym płacie. Moje TSH wynosiło wtedy 3,69. Pani Doktor po wykonaniu USG stwierdziła że tarczyca wygląda prawidłowo, jest dobrze unaczyniona, ma dobre przepływy i nie jest powiększona. Pani doktor stwierdziła również że „nie wyglądam na niedoczynność tarczycy”. Przez następny ...
Opinia dodana przez: Arleta

lekarz Wiesława Tutkaj-Rodziewicz

al. Niepodległości 739
Sopot

po wizycie ma w glowie groch z kapustą!!!!! Pani doktor niepotrzebnie przeprowadza naukowe wywody , ktore i tak nie trafiaja do przerazonego i zagubionego pacjenta.Zaczynam dopiero kariere w branży tarczycowej:)))) , więc jako zielona totalnie pajentka oczekuje prostego wytłumaczenia , a nie wykladów dla studentów medycyny.Niestety, nie rozumiem dlaczego mam niedoczynność , skoro jest przekroczenie.....musze szukac kogos , kto mi to po ludzku wyjasni.

lekarz Anna Piotrowska-Świrszcz

Mediva
Sienna 86/84
00-815 Warszawa

Pani doktor jest nie tylko doskonałym lekarzem, ale również cudownym człowiekiem. Trafiłam do niej z zapaleniem tarczycy, mój stan był opłakany, sposób w jaki się mną zajęła, życzliwość, oddanie i poświecenie, a przede wszystkim zainteresowanie sprawiły że po bardzo długim leczeniu nie ma u mnie śladu przebytej choroby. Będę wdzięczna do końca życia tej drobnej, cudownej kobiecie i zawsze polecam ją innym znajomym.

lekarz Maria Gacek

KK Anestezjologia
Słowackiego 12/1
60-823 Poznań

Pani doktor Maria Gacek to lekarz godny polecenia,bardzo dokładna,rzetelna i sympatyczna.Poświęca pacjentowi czas bez patrzenia na zegarek
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Halina Koperda

Endokrynolog, Pediatra

ulica Sportowa 4/6
37-700 Przemyśl

Bardzo miła Pani Doktor! Wizyta przebiegła bardzo miło i profesjonalnie. Pani Doktor dokładnie przeprowadziła wywiad oraz badanie jak również wszystko na spokojnie wytłumaczyła. Podejście do 3letniego dziecka ekstra! Po kolei tłumaczyła córce co będzie robić dzięki czemu dziecko w ogóle się nie stresowało a wręcz uśmiechała się do Pani Doktor i wyszła dumna z naklejkami oraz dyplomem dzielnego pacjenta. Bardzo polecam Panią doktor! ;)
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Jolanta Brankowska-Kozerawska

Endokrynolog, Cytolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Dr BRANKOWSKA
aleja Jana Pawła II 35/44
00-899 Warszawa

Polecam z całego serca!!! Jest fantastyczna i niebywale kompetentna, zawsze w razie najmniejszych wątpliwości zleca dodatkowe badania, które można wykonać w tym samym miejscu i wrócić od razu do gabinetu by wszystko wyjaśnić. GORĄCO POLECAM!
Opinia dodana przez: DD