Lekarze Endokrynolog

dr Jacek Pantofliński

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie
ulica Kopernika 23
31-501 Kraków

Matka mie się pochorowala, caly czas stękała, nic nie mogla ugotować i nie wiedzieliśmy co mamy robić, jak doktórka rejonowa skierowanie dała po dopiero wielu naszych żądaniach to my z matkom pojechali na klinike do Krakowa i tam Pantofliński doktór medyczny jom leczył i Se dał rade tak, że matka ozdrowiała i teraz przy garach stoi i zawsze mam jakijś ciepły posilek. Tego doktora chwale strasznie, bo jakby nie on ...

dr Dorota Roztoczyńska

Endokrynolog dziecięcy

ul. Kurczaba 3
Kraków

Wizyta w dniu dzisiejszym na NFZ u Pani doktor okazała się najlepszym co mogło spotkać moje dziecko!Wkońcu ktoś nie zbagatelizował problemów syna a wręcz przeciwnie! Pani doktor bardzo rzeczowa,konkretna i profesjonalna z ogromnym sercem i podejściem.Bedę każdemu polecać i życzę sobie samym takich lekarzy !
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr hab. n. med. Filip Gołkowski

ulica Obopólna 12/2
30-069 Kraków

Leczę sie u p. Profesora od lat. Jest wspaniałym człowiekiem, bardzo kompetentnym,cierpliwym, doświadczonym lekarzem, jedynym który mnie wysłuchał i zdiagnozował po latach bezskutecznego szukania pomocy. Polecam goraco i żałuje, ze juz nie przyjmuje na klinice.

dr n. med. Rafał Szymczak

Przychodnia w Jaśkowicach
Jaśkowice legnickie 37
59-221 Legnica

Uprzejmość,kompetencja, wyrozumiałość. Jestem pacjentką ponad 12 lat i nie zmienię na nikogo innego.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Dorota Wiatr-Bykowska

Żołnierska 18 lok. 57
10-561 Olsztyn

Bardzo miła, sympatyczna i doświadczona pani doktor 😉 wysłucha, wytłumaczy, kieruje na szersze badania, spyta o zdrowie i samopoczucie. Widać że lekarz z powołania. Przyjmuje punktualnie, bywają poślizgi podczas wizyt, ale nie ma co się dziwić jak wizyta co 5min w jednej placówce i tak dużo pacjentów 😉

dr Elżbieta Bachowska

prywatny gabinet okulistyczny
graniczna 49b
Katowice

specjalista w zakresie endokrynologii z duzym doswiadczeniem.

dr n. med. Bożenna Klonowska

Gabinet Bożenna Klonowska
Kochanowskiego 2
10-373 Wadąg

150 zl za wizyte i za porade to moim zdaniem duzo. byłam u niej z dzieckiem, w sumie nic sie nie dowiedzialam , tylko zleciła badania . Pogadala , pomierzyła i tyle.
{'id': 42915, 'name': u'\u015awidnik'} Endokrynolog
                                       lekarz Maria Sawulska-Żmuda

lekarz Maria Sawulska-Żmuda

Endokrynolog, Internista

Gabinet Prywatny
ul. Stanisława Skarżyńskiego 10a
Świdnik

Pani Doktor, wbrew w/w opinii jest osobą bardzo miłą i uprzejmą. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z szacunkiem oraz zrozumieniem. Chodzę do niej od dawna i nie zauważyłam nigdy aby w czasie wizyty zajmowała się innymi sprawami czy innymi pacjentami. Na papierosa też wcale nie wychodziła. Mogę ją z czystym sumieniem polecić jako dobrego i oddanego lekarza. Zawsze służy pomocą i radą. Nie zamieniłabym jej na innego lekarza. Jest ...
Opinia dodana przez: Marta

prof. dr hab. n. med. Grzegorz Chrząszcz

Alergolog dziecięcy, Diabetolog

PRYWATNY GABINET MEDYCZNY
81-109 Mikołów

Bardzo miły, sympatyczny, młody lekarz. Moja córeczka mimo powarznej choroby jaką jest cukrzyca typu 1 odwiedza pana doktora z uśmiechem.
W Gdyni trudno o endokrynologa (a na NFZ to można już zapomnieć :( ). Od kilku lat jestem pacjentką lek. Rzepiak (najpierw NFZ,a teraz już prywatnie) i wspólnymi siłami trzymamy moją tarczycę w ryzach. Skutecznie. :) Polecam doktor za ludzkie podejście do pacjenta - co dla mnie akurat jest ważne, nigdy nie wyszłam z gabinetu od niej z wrażeniem, że nie miała dla mnie czasu, albo coś innego było ważniejsze. ...

lekarz Jacek Belowski

"MEDICUS KULKA HOLDING" dr n.med. Krzysztof Kulka
353a
34-235 Bystra

Lekarz wytłumaczył na czym polega choroba. USG odrazu przy wizycie robione dokładny opis wizyty i dokładnie dawkowanie leków do stanu zdrowia.

dr hab. n. med. Agnieszka Zachurzok

Pediatra, Endokrynolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n. med. Ryszard Tomaszewski
ul. Wrocławska 40 Katowice
40-217 Katowice

Bardzo uprzejma i kompetentna . Bardzo dobre podejście do młodzieży , konkretnie i motywująco.Mam nadzieję ,że następne wizyty też przyniosą dobre rezultaty. Polecam
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Andrzej Puźniak

Prywatna Przychodnia Lekarska Medyk C.&J. Kupisz Spółka Jawna
ulica Siewna 5
20-617 Lublin

Pan Andrzej nie jest mistrzem podejścia do pacjenta ale za to jest bardzo rzeczowy, profesjonalny i merytoryczny. Kawy razem nie wypijemy ale bardzo dobrze zinterpretował poprzednie badania, zlecił dodatkowe i objaśnił pod jakim kątem szukamy przyczyny mojego problemu. Myślę, że z czystym sumieniem należy mu się pozytywna opinia.
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Iwona Zięba

Brodatego
53-238 Wrocław

Jestem zachwycona, nareszcie trafiłam na wspaniałego lekarza. Pani Doktor jest bardzo cierpliwa , wnikliwa , wyczerpująco i zrozumiale tłumaczy , a przy tym wszystkim jest ogromnie miłą osobą.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Lucjan Drożdż

szpital wojskowy
Z.Starego
44-100 Gliwice

Nie znam lepszego lekarza, poświęca tyle czasu co żaden lekarz jeśli jest potrzeba nawet poświęci 2h na prawdę. Lekarz się rany przyłóż warty każdej minuty czekania i czas który nie raz trzeba wyczekać jest zrozumiały ponieważ nie da się wyliczyć i przewidzieć ze z jednym pacjentem będzie siedział 1.5 h, a z jednym 50 min. Leczę się u Pana Lucjana od 2017 i nigdy nie spędzałam na wizycie mniej niż ...
Opinia dodana przez: Kasia

Sławomir Piwowarczyk

Endokrynolog, Ginekolog

Wyszków

Bardzo dobry lekarz. Delikatny, dokładny, szczegółowo odpowiada na pytania. Wprowadza przyjemną atmosferę, uśmiechnięty, otwarty na pacjenta. Polecam!
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Anna Bednarska-Czerwińska

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Bardzo dobra specjalistka od leczenia nieplodnosci. na pierwszej wizycie przeprowadzila dokladny wywiad zlecila komplet badan i na podstawie wynikow zlecila leczenie. Z zaburzeniami miesiaczkowania zmagalam sie od kilku lat, po drastycznym spadku wagi. Do tego doszly zaburzenia hormonalne tarczycy i przysadki. O dziecku moglam zapomniec...Z pomica Pani doktor udalo mi sie wrocic do zdrowia i rozpoczac starania o dziecko. Kompetenta, z dobrym podejsciem do pacjentki, zaangazowana w lecznie, godna zaufania.
Opinia dodana przez: Lulu

Adriana Dubińska

Baltica Spa
pl. Rodła 8 , Szczecin
70-419 Szczecin

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor. Miła i z dużą wiedzą. Jako pierwsza podjęła się leczenia mojej tarczycy, które przynosi szybkie efekty. Wdrożyła odpowiednie leki. W końcu czuję się dobrze a objawy związane z Hashi ustępują. Inni lekarze nie podejmowali się leczenia. A Pani Doktor Walczak od razu wdrożyła odpowiednie leki stopniowo dobierając odpowiednie dawki leku. Na każdej wizycie wykonuje kontrolne usg. Wyniki można konsultować telefonicznie bez konieczności ...
Opinia dodana przez: Marta

dr Ewa Krzemkowska

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Toruń

Wspaniała Pani Doktor, cierpliwa, zawsze wysłucha, odpowie na wszystkie pytania. Bardzo dobra specjalistka w leczeniu cukrzycy
Opinia dodana przez: Judyta

Alicja Bieryło

Bema
Białystok

Wspaniała Pani doktor endokrynolog jestem pacjentką Pani doktor od samego początku zawsze wysłucha i pomoże nigdy nie było problemu z wypisanie recept ani z uzyskaniem skierowania na badania