Lekarze Endokrynolog

prof. Tomasz Bednarczuk

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie
02-097 Warszawa

byłem na pierwszej wizycie myślę że to świetny lekarz wszystko potrafi wyjaśnić nic nie czaruje postawił sprawę jasno wiem na czym stoję na pewno będę się u tego pana leczył
Opinia dodana przez: waldemar

lekarz Beata Staroszczyk

Endokrynolog, Endokrynolog dziecięcy

Kasprzaka 9/44
01-211 Warszawa

Bardzo dobra lekarka, bardzo dokładnie opisuje chorobę i planowane leczenie, do tego jest miła i życzliwa zarówno dla rodzica jak i dla pacjenta. Cierpliwie odpowiadała na pytania nastolatki przejętej swoją chorobą.
Opinia dodana przez: Magda
Naprawdę polecam, szybkie dostosowanie leczenia, skierowanie na wszelkie potrzebne badania. Świetny kontakt, wszystko dobrze wyjaśnione, pani doktor zawsze miła i uprzejma. Zmieniłam lekarza właśnie na Panią Ryczak i była to dobra decyzja.

Maciej Skalski

Endokrynolog

Oddział NZOZ "SONO-X " Sp z o.o.
Pomorska 10/1
30-039 Kraków

Bardzo mądry lekarz, świetny fachowiec, a przy tym uroczy, pełen humoru i ciepła człowiek. Słucha Pacjentów. Precyzyjny w zaleceniach. W moim przypadku Jego diagnoza była w 100% trafna. Śmiało mogę polecić Pana Dr Skalskiego każdemu z problemem internistyczno- endokrynologicznym :-)

dr n. med. Barbara Maciejko-Meresta

GABINET LEKARSKI DR N. MED. BARBARA MACIEJKO-MERESTA
RADOŚCI 4/1
20-530 Lublin

Posiada niesamowita wiedze ,trafnie stawia diagnozy i je skutecznie leczy.Dzieki pani dr zyje,bo dr Orzel z krasnickiej ok 25 temu skierowal mnie na operacje tarczycy przy nadczynnosci i niedoczynnosci, gdzie jego diagnoza bylaby dla mnie smiertelna.Trafilam wowczas do pani dr i do tej pory jestem pod stala opieka .
Opinia dodana przez: urszula
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Endokrynolog
                                       lek. med. Magdalena Jagiełło

lek. med. Magdalena Jagiełło

Endokrynolog, USG

Warszawa

Jestem pod opieką Pani doktor od kilku lat. Zawsze bez najmniejszego problemu zleca wszystkie badania i pomaga mi w opanowaniu mojej choroby, uśmiechnięta i pełna optymizmu. Polecam
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Przemysław Kopeć

Euromed. Specjalistyczne centrum medyczne
Szewska 12
33-100 Tarnów

Z powodu złego leczenie przez poprzednią lekarkę miała straszne problemy zdrowotne i zajściem w ciążę. Zaczęłam szukać innego lekarza Tego Lekarza Poleciła mi znajoma moje mamy. Właśnie dr. Kopeć powiedział mi na czym polega moja choroba i wyjaśnił jej przebieg dobrał dawkę leku i uregulowała mi tarczyca po 1,5 roku leczenia zaszła w ciążę i w trakcie niej również Pan doktor dobrze się spisał pod względem leczenia. Jest bardzo rzetelnym ...

lekarz Bogna Cybula

Jagiellońska
Warszawa

Super lekarz....bardzo cierpliwa....tlumaczyla mi wszytsko i odpowiadala na moje pytania ..bo na wizyte poszlam oczytana...wzudzila zaufanie....i skierowala na badania..

lekarz Joanna Kasprzak

NZOZ Poradnie Specjalistyczne RENESANSOWA
Renesansowa 5A
00-905 Warszawa

BARDZO BARDZO DOBRy lekarz z ogromną sympatią i życzliwoscia dla pacjenta. POLECAM i pozdrawiam

lekarz Mariusz Partyka

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Super specjalista, polecam i stawiam za wzór. Szkoda, że tak trudno się do niego zarejestrować.
Nic dodać, nic ująć. Kompetentny lekarz z powołania. Po prostu nie da się tego opisać, jak dobrym lekarzem jest Pani doktor n.med. ale zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Mała Mi

dr n. med. Maciej Ziemiński

Gabinet endokrynologiczny, internistyczny
Piłsudskiego 14
32-590 Libiąż

Od ponad roku leczę się na tarczycę, ale poprzedni Pan profesor jakoś nie bardzo umiał rozmawiać jak pytałam o chorobę. Obecny endokrynolog ma bardzo fajne, na luzie podejście do pacjenta. Czasu poświęcił mi tyle ile było trzeba aby wytłumaczyć zaistniały problem chorobowy. Naprawdę godny polecenia
Opinia dodana przez: Paulina

prof. zw. dr hab. Daria Boszko-Błaszyk

Diabetolog, Endokrynolog

Gajowa 3
Poznań

Co prawda moja wizyta była dawno temu ale postrzegam Panią doktor bardzo pozytywnie.Dzięki jej czujności w porę wykryty nowotwór tarczycy.Dlaczego nie kontynuuję leczenia u niej-ponieważ wtedy USG tarczycy robiło niewielu lekarzy ,by oszczędzić mi podwójnych wizyt poleciła mi lekarza,który robił USG.Ale nie prowadząc mnie ,spotkana przypadkowo w szpitalu bardzo mi pomogła w przyspieszeniu podania jodu,co było bardzo istotne.DODAM,ŻE BYŁO TO BEZINTERESOWNE - CHCIAŁABYM TYLKO TAKICH LEKARZY SPOTYKAĆ NA SWOJEJ DRODZE. ...

prof. zw. dr hab. Bogdan Marek

Szpital Wojewódzki nr 5
Rybnik

U profesora leczę się od 4 lat. Kompetencje i kompleksowość podejścia do choroby pacjenta są godne polecenia innym chorym. Nie oszczędza na badaniach diagnostycznych. Uprzejmość i sposób tłumaczenia choroby i jej leczenia są bardzo dobre zarówno podczas wizyty prywatnej jak i podczas leczenia na oddziale szpitalnym.
Opinia dodana przez: kazimiera

lekarz Ewa Piątkowska

Endokrynolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Lekarski
al. IX Wieków Kielc 6 lokal 18, II piętro
Kielce

Kompleksowa i fachowa porada udzielona na podstawie szczegółowego wywiadu, badania, analizy wyników i dodatkowego usg zleconego przez p. doktor. Mój syn został zdiagnozowany na pierwszej wizycie. Bez pośpiechu i wyczerpująco. Bardzo dziękujemy!
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Lidia Dymalska-Kubasik

Endokrynolog, USG

ulica Miedzińskiego 6 C/10
63-900 Rawicz

Od 13 lat leczę się u p.Doktor i żadnych zastrzeżeń jestem bardzo zadowolona .Konktretna ,fachowo wszystko tłumaczy i oczywiście bardzo uprzejma z miłą chęcią wchodzi się do gabinetu.
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Małgorzata Brzozowska

Pediatra, Endokrynolog

Noniewicza 48
16-400 Suwałki

Bardzo miła i kompetentna osoba,profesjonalne podejście do każdego pacjenta ,zarazem na wizytach publicznych jak i prywatnych.
leczę się u niej od niecałych dwóch lat- jestem zadowolona. konkretna babka.

lekarz Anna Mazur

roty grudziadzkie
Grudziądz

Fantastyczny lekarz jakich rzadko się teraz spotyka, naprawdę przejmuje się pacjentami i dokładnie sprawdza ich stan zdrowia, nie tylko z zakresu endokrynologii:) Polecam gorąco.
Żczę wszystkim którzy mają problemy zdrowotne aby spotkali na swej drodze TEGO lekarza !!!! cierpliwy, troskliwy, oddany pacjentowi a do tego bardzo skromny i delikatny.