Lekarze Endokrynolog

dr n. med. Krzysztof Komorowski

Endokrynolog, Internista

Modrzewiowa 14 lok. 36
85-636 Bydgoszcz

Polecam super Lekarz specjalista Uczynny miły i pomocny takich lekarzy oby było więcej, ale potrafi zapominać o swoich chorych pacjentkach Eligia z Borów Tuch.
Opinia dodana przez: Mirka

dr n. med. Grzegorz Sosnowski

Olejniczaka 4 lok. 6
41-902 Bytom

Jestem bardzo zadowolona z Pana Doktora. Leczę się u niego parę lat i zawsze bardzo chętnie idę na wizytę. Pod jego pieką są też teraz moja mama i dwie siostry. Poza tym, że jest to bardzo miły i przystępny człowiek to przejmuje się pacjętem. Czasem podpowiadał mi też przy dolegliwościach nie do końca związanych z jego specjalizacją, jeśli akurat mówiłam o jakimś symptomie. Bardzo sedrecznie polecam!!!

dr n. med. Monika Buziak-Bereza

Maszachaba
Prądnicka 50 A
31-201 Kraków

Leczę się u pani doktor już ponad 5 lat, na początku mojej choroby była rzeczywiście ujmująca, wzbudzała zaufanie, poświęcała dużo czasu, zrozumiałym językiem opowiadała o chorobie i sposobach leczenia. Z czasem niestety moje zdanie się zmieniło, pani doktor widząc moje wyniki zarzuca mi,że nie stosuje odpowiednich dawek w odpowiednich porach, co jest bzdurą-bo chyba mnie najbardziej zależy na wyzdrowieniu-ironicznie odnosi się kiedy wypowiadam swoje zdanie, wyczuwam zniecierpliwienie. Wkółko dostaję na ...

dr n. med. Joanna Bautembach-Minkowska

Endokrynolog dziecięcy, Pediatra

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Gdańsk

Świetna Pani Doktor - idealne podejście do małego pacjenta - dziecko nie krzyczy i czuje się "ważne" - no a dla mnie przynajmniej wiadomo, że lekarz wie co mówi i Pani Asia mówi to w taki sposób że wychodzi się podbudowanym z wizyty, mimo niełatwych diagnoz niestety....
Opinia dodana przez: Teresa
wspaniała pani doktor. Polecam szkoda że nie przyjmuje nowych pacjentów. Jeśli chodzi o rejestracje jestem zadowolona.

lek. med. Agnieszka Szczerkowska

Przychodnia
ul. Ledóchowskiego 16
Szczecin

Bardzo miła pani doktor,po raz pierwszy miałam robione tak długo USG,bardzo zaangażowana w mój przypadek, bardzo dużo pytań,a także i odpowiedzi.Lekarz z powołania,oby więcej takich było.
Opinia dodana przez: Marzena Pancyk

Iwona Bańska

I
Łódź

Mam zaufanie do doktor Bańskiej.Godna polecenia.kompetentna ,miła.Leczę sie juz u tej Pani 6 lat.dokładnie zbada wysłucha doradzi.Ja chodzę do P,Bańskiej w Płocku
Opinia dodana przez: Ewa
mam 63 lat.od 20 lat jestem na rencie,więc mam kontakt z lekarzami.Ta Pani jest jedną z niewielu,która miała dla mnie czas.U dr Florczak leczę się od dwóch lat, ZAWSZE miała dla mnie czas i cierpliwość
Opinia dodana przez: krycha

dr n. med. Ewa Ciubra-Niczewska

ul. Armii Krajowej 37
42-520 Dąbrowa Górnicza

Leczę się u Pani doktor od 5 lat. Wykryto u mnie chorobę Hashimoto. W ciągu tych kilku lat zaszłam w ciążę i urodziłam zdrową córeczkę. W czasie ciąży obawiałam się kosztów comiesięcznych wizyt kontrolnych. Ku mojemu zaskoczeniu, Pani doktor, często nie chciała ode mnie pieniędzy. Dzięki Pani Ewie moja córeczka prawidłowo rozwijała się w brzuszku. Dodam, że po porodzie od razu zbadałam Alicję. Na szczęście, odpukać, wszystko w porządku z ...

lekarz Joanna Kacprzak

Constans-Med
Krasińskiego 16
01-851 Warszawa

świetny lekarz :) wszystko wytłumaczone i fachowo prowadzone leczenie, co również ważne życzliwość i uprzejmość. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Ewa Czerwińska

Medicover
Warszawa

Rzeczywiscie. Fachowosc, kompetencje, uwaga i zainteresowanie pacjentem. To cala Pani Doktor. Nadto, mily i sympatyczny Czlowiek. Medicover stracil jednego z NAJLEPSZYCH specjalistow.

dr Elżbieta Kapłon-Osęka

Endokrynolog

"CONVICTOR" Prywatna Poradnia Endokrynologiczna i Ginekologiczna s.c.
Drzymały 19/21
05-800 Pruszków

Jestem zadowolona z wizyty u tego lekarza. Po wykonanych badaniach, szybkie i trafne postawienie diagnozy. Po kilku dniach przyjmowania leków poczułam się świetnie. Dobrze że są jeszcze tak wspaniali specjaliści. Wdzięczna Blondynka.
Opinia dodana przez: Blondynka W

lekarz Konstancja Roszkowska

Endokrynolog, Internista

Lecznica INSPOL
ul. Oleandrów 5
Warszawa

Jestem pacjentką dr Roszkowskiej od dziecka, wcześniej prowadziła moją mamę i ciotkę. Nie znam lepszego fachowca w tej dziedzinie. Oprócz ogromnej wiedzy, doświadczenia i wyczucia lekarskiego Pani Doktor posiada jeszcze w sobie coś zupełnie bezcennego - szacunek dla drugiego człowieka. Mimo wielu lat pracy nigdy nie zachowuje się "rutynowo", każde pytanie postawione Pani Doktor znajduje odpowiedź, ma sens i nie ma strachu by je postawić. Jest poprostu NIEZASTĄPIONA!!!! Bardzo gorąco ...

lekarz Iwona Erd

ulica Długopolska 2
32-087 Zielonki

Pierwszy raz trafiłam na taki profesjonalizm i uprzejmość u lekarza endokrynologa. Pani poświęciła dużo uwagi dokładnemu wywiadowi, dokładnie tłumaczyła o samej chorobie i odpowiadała na wszystkie moje pytania. Leczyłam się od 3 lat na niedoczynność tarczycy, i pierwszy raz dowiedziałam się tak dużo na temat tej przypadłości i leczenia, wyszłam nie tylko z receptą na tabletki. Zdecydowania godna polecenia Pani doktor!
Opinia dodana przez: Judyta

dr n. med. Izabela Bałszan-Kowalska

Prawobrzeże-Medyk
Szczecin k. Napierskiego 6c
Szczecin

Takich lekarzy już nie ma wielu, bez problemu kontaktuję się z Panią doktor zza granicy. Zawsze szybko i kompetentnie udziela mi porad i dzięki temu wiem, że jestem w najlepszych rękach. Wierzę, że dzięki jej pomocy będę mogła zajść w ciążę:)
Opinia dodana przez: ewa

dr n. med. Arkadiusz Zygmunt

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Łódź

Witam! Pragnę dodać swoją opinię na temat dr Zygmunta.Byłam jego pacjentką przez tydzień gdy leżałam na oddziale endokrynologii on był moim lekarzem prowadzącym.Zajął się mną profesjonalnie,poświęcał dużo czasu,wyjaśnił mi na czym polega moja choroba,objawy,zalecenia.Jestem usatysfakcjonowana.bardzo polecam tego lekarza,bo lepiej nie mogłam trafić,jest w Matce Polsce najlepszym specjalistą.Godny polecenia.Dziękuję mu z całego serca za WSZYSTKO. pacjentka Joanna Biały
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Piotr Miśkiewicz

IRMED
ul. Tyszkiewicza 13
01-157 Warszawa

Leczę się u dr P. Miśkiewicza od 2007 roku po usunięciu tarczycy i bardzo sobie go chwalę, poleciłam go już kilku znajomym osobom i wszyscy mają podobną opinię. Dr Piotr Miśkiewicz to prawdziwy profesjonalista. Cenię wysoko jego kompetencje merytoryczne. Jest dokładny, skrupulatny i niezwykle uważny w kontakcie z pacjentem. Na rozmowę i badanie poświęca odpowiednio dużo czasu, dostosowując go do indywidualnych potrzeb chorego. Potrafi wyjaśnić pacjentowi, na czym polega jego ...
Opinia dodana przez: Margot

dr Roman Jasiński

LIM
Warszawa

NAJLEPSZY LEKARZ.Kompetentny ,nigdy nie odmowil pomocy.Leczymy sie u Pana Doktora cala rodzina od kilkunastu lat.
Opinia dodana przez: jolanta

dr n. med. Marek Kaniewski

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a
00-631 Warszawa

Od lat leczę się u pana doktora na cukrzycę i dzięki niemu czuję się dobrze, pan doktor jest bardzo miły i sympatyczny i wizyty przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Poleciłam go koleżance, która ma problemy z tarczycą (bo pan doktor jest także endokrynologiem) i jest ona bardzo zadowolona i powiedziała, że na żadnego innego go nie zamieni :)
Opinia dodana przez: natalia

Jacek Makarewicz

Internista, Radiolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
Zgierz

Trudne do uwierzenia, że w naszej zrujnowanej służbie zdrowia można jeszcze znaleźć tak kompetentnego i dobrze wychowanego lekarza. Moim zdrowiem bardziej się przejmuje niż ja sam. Polecam każdemu a p. doktorowi zdrowia życzę.
Opinia dodana przez: Marek