Lekarze Endokrynolog

lekarz Tomasz Stęchły

ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 1/12
41-902 Bytom

Wszystko super! Byłam na konsultacji endokrynologicznej. Lekarz konkretny i bardzo sympatyczny;) Polecam
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Halina Modkowska-Czarnowska

LIM
Domaniewska 41/Wołoska 7
02-672 Warszawa

SUPER LEKARZ,POŚWIĘCA ODPOWIEDNIA ILOŚĆ CZASU PACJENTOWI PODCZAS WIZYTY,KOMPLEKSOWO ZLECA BADANIA,NIC,, NA OKO,,BARDZO UPRZEJMA BEZ HUMORKÓW,BARDZO PLECAM

lekarz Krzysztof Bocheński

Internista, Endokrynolog

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna"Danuta Macierzyńska i Partnerzy -Lekarze"
OLSZTYŃSKA 33A
26-600 Radom

Wizyta trwała dłużej, niż była umawiana (patrząc na to co ile są umawiani pacjenci). Czułam się wysłuchana i dostalam odpowiedź na wszystkie pytania. Mimo, że to była wizyta prywatna, lekarz sam zachęcał do zapisania się na NFZ, co jest dodatkowym atutem, lekarz z powołania a nie dla pieniędzy. Jestem bardzo zadowolona tym bardziej, że wcześniej spotkałam się już z lekarzami, którzy nie zlecali badań, tylko wypisywali recepty. Tutaj był dokładny ...
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Endokrynolog
                                       dr n. med. Maja Sławińska-Morawska

dr n. med. Maja Sławińska-Morawska

InVivo
Wita Stwosza 58
80-306 Gdańsk

Znakomita specjalistka, rzetelność, uwaga i troska o pacjenta, a przede wszystkim chęć udzielenia pomocy pacjentowi. Z całego serca polecam Panią Doktor, pomogła mi niesamowicie, diagnoza, plan leczenia ustalone, omówione i wytłumaczone rewelacyjnie. Komunikacja na najwyższym poziomie i bardzo szybkie odpowiedzi na maila. W dodatku Pani Doktor za każdym razem pozytywnie i ze spokojem potrafi rozwiać wszelakie wątpliwości co automatycznie uspakaja pacjenta. Nie mogłam trafić na lepszego lekarza.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Marian Jan Zieliński

Internista, Lekarz konsultant ZUS

Poradnia Endokrynologiczna
Łokietka 1
63-800 Gostyń

Leczę się u doktora Zielińskiego od ponad 20 lat. Zawsze doskonale radzi sobie z różnymi dolegliwościami internistycznymi oraz z kręgu chorób tarczycy pojawiającymi się u mnie i mojej rodziny. Doskonały diagnosta i oddany lekarz..

dr Iwona Ciuba

Endokrynolog

Zamość

Gorąco polecam . Mam porównanie z innymi i jestem pełna podziwu. Człowiek po rozmowie z P. Doktor wie ,że : da radę , może i nie jest tak źle. Nie chcę opisywać swoich problemów , radzę sprawdzić samemu. Bardzo dziękuję P.Dr.
Opinia dodana przez: elżbieta

lekarz Waldemar Serwański

LAM Laboratorium Analiz Medycznych mgr Ewa Szwajkowkska - Chwalisz
Wodna 2
37-700 Przemyśl

Bardzo miły lekarz, który zawsze ma czas dla pacjenta i nie bagatelizuje niczego. Najlepszy lekarz z jakim miałam kontakt

Alicja Filus

Internista, Endokrynolog

CM Medycyna Rodzinna (grupa Lux Med)
Wrocław

od 3 lat choruje na hashimoto i szukam dobrego lekarza tą panią moge polecic w ciemno , chyba zesłano mi ją z nieba :)
Opinia dodana przez: magdalena

lekarz Irena Bobeff

Endokrynolog, Pediatra

Specjalistyczne Centrum Medyczne "WAMED'''' s.c. W. Kałużny, R. Błaszczyk
ulica Dąbrowskiego 6/8
95-100 Zgierz

Świetna lekarka, godna polecenia. Tłumaczy długo i profesjonalnie. Sympatyczna dla dzieci. Więcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Anetta

Aleksandra Kierat-Pająk

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Aleksandra Kierat-Pająk
Katowice

Moja mama jest pacjentką Pani Doktor od lipca 2013r. Od czasu postawienia rozpoznania jest prowadzona bardzo rzetelnie i sumiennie. Pani Doktor ma zawsze dla nas czas, spokojnie i cierpliwie odpowiada na pytania, okazuje zainteresowanie, ma wyjątkowe podejście do osoby starszej. Zawsze możemy na Nią liczyć.Wysoko oceniamy Jej kompetencje zawodowe. Polcamy jako wysokiej klasy specjalistę wszystkim, którzy poszukują bardzo dobrego endokrynologa. Jest wspaniałym lekarzem. :):):)
Opinia dodana przez: córka pacjentki

lekarz Paweł Milewczyk

Endokrynolog, Ginekolog

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej
00-815 Warszawa

Trafiłam do Pana Milewczyka po roku bezowocnych starań o dziecko. Generalnie inni lekarze rozkładali ręce, badania, które zlecali nie wykazywały żadnych nieprawidłowości. Okazało się, że mam podwyższony poziom prolaktyny. Pan Doktor postawił trafną diagnozę oraz przepisał leki. Powiedział, że w przeciągu dwóch cykli powinnam zajść w ciążę. I tak się stało! Co prawda to dopiero początek, ale jestem dobrej myśli. Mam fachową opiekę, Doktor jest bardzo kompetentny. Zna się na ...
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Julita Krasińska

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

To BYŁA wspaniała Pani Doktor! Jedyna tak kompetentna i uważna na pacjentkę. Rzeczowo i dokładnie wyjasniała co sie dzieje i zalecała dalsze postepowanie. Cały czas sie dokształcała by jak najlepiej pomagać. Lekarz z powołania! Choć niestety odeszła już od nas- musiałam to napisać. Pomogła wielu kobietom, mi również.

lekarz Katarzyna Rydzewska

Kościuszki 9/12
14-200 Iława

pani doktor nie można nic zarzucić ale dalsza obsługa to porażka! nie odbierają telefonów albo rzucają tekstami "nie mam czasu" i odkładają słuchawkę a już ostatnia zagrywka odbieranie połączenia i rozłączanie się po 1 sekundzie przechodzi ludzkie pojęcie. przecież recepcjonistka nie wie z jaką sprawą dzwonisz? może przedawkowałeś insulinę ale ona ma to ...
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Endokrynolog
                                       lekarz Marcin Żach

lekarz Marcin Żach

gabinet prywatny
ul.Wokalna 4 Warszawa 02-787
Warszawa

Kompetentny Lekarz z powołania do zawodu, wyjaśnia kompleksowo wszelkie problemy medyczne pacjenta. Potrafi wysłuchać pacjenta i poświęcić mu wystarczająco dużo czasu.

lekarz Grażyna Nizioł

NSZOZ Ortopedia Zamojska- Przychodnia
Kilińskiego 4
22-400 Zamość

Kompetencja i spokój Pani Doktor spowodowały że moja pierwsza wizyta była bez stresu. Wszystko o co pytałam zrozumiale wytłumaczyła. Polecam. Ola.

lekarz Anna Szewczyk

Endokrynolog, Pediatra

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Bardzo uwazne badanie. Pani doktor bardzo mila i z podjesciem do Dziecka.
Opinia dodana przez: Gosia
Kompetentna i miła lekarka. Przeniosłem się do niej od innego lekarza i nie zawiodłem się. Zrobiła mi badania i zmieniła leczenie. Wreszcie się lepiej poczułem. zapisałam też do niej moją mamę z cukrzycą bo doktor też jest diabetologiem. Polecam

lekarz Anna Mazur

ulica Podgórna 12
87-100 Toruń

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Piotr Janczak

Specjalistyczna Poradnia Endokrynologiczna
Al. Kasztanowa 3
53-125 Wrocław

Lekarz odwołał wizytę rano. Powód nie będzie czekał do 19:10 bo następnego dnia ma zaplanowany 14 dniowy wyjazd. Polecam szukać innego specjalisty.
Opinia dodana przez: Maciej

dr n. med. Tomasz Stęchły

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kraszewskiego 1
41-902 Bytom

Doskonały lekarz! Cierpliwie i w przystępny sposób wytłumaczył i omówił wyniki badań. Poświęcił sporo czasu. Jest endokrynologiem, którego będę polecać każdemu potrzebującemu porady, diagnozy i leczenia.
Opinia dodana przez: Elżbieta