dr n. med. Maja Sławińska-Morawskadr n. med. Maja Sławińska-Morawska - zdjęcie profilowe

dr n. med. Maja Sławińska-Morawska

Endokrynolog, Internista

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiadam tytuł specjalisty chorób wewnętrznych oraz specjalisty endokrynologii.

W 2013 roku obroniłam rozprawę doktorska ...

W 2013 roku obroniłam rozprawę doktorska pt. “Nefroprotekcyjne właściwości inhibitora reniny (aliskirenu) u chorych z przewlekłą chorobą nerek przebiegająca z białkomoczem”, uzyskując tytuł doktora nauk medycznych.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. Na bieżąco uczestniczę w szkoleniach, zjazdach oraz konferencjach naukowych z za...

Znakomita specjalistka, rzetelność, uwaga i troska o pacjenta, a przede wszystkim chęć udzielenia pomocy pacjentowi. Z całego serca polecam Panią Doktor, pomogła mi niesamowicie, diagnoza, plan leczenia ustalone, omówione i wytłumaczone rewelacyjnie. Komunikacja na najwyższym poziomie i bardzo szybkie odpowiedzi na maila. W dodatku Pani Doktor za każdym razem pozytywnie i ze spokojem potrafi rozwiać wszelakie wątpliwości co automatycznie uspakaja pacjenta. Nie mogłam trafić na lepszego lekarza.

Komunikacja na najwyższym poziomie i bardzo szybkie odpowiedzi na maila.
Nie mogłam trafić na lepszego lekarza.