dr n. med. Eugeniusz Czecior

Laryngolog

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Dba o mnie i o to, żebym się nie załamała w trudnej dla mnie sytuacji, która mnie spotkała i jestem mu za to wdzięczna :)

Rekonstrukcja lewego kanału słuchowego.Zrobione super,pobrana tkanka z lewego uda.Szczerze polecam i dziękuję.

Chwała takim lekarzom,miły,uprzejmy,wyrozumiały.W tym roku przygotował mnie do trzech operacji, z czego dwie sam przeprowadził.Fachowa obsługa i rozeznanie gdzie jaki zabieg przeprowadzić,inaczej człowiek musiałby co najmniej trzy lata czekać (tak wspaniałe limity NFZ nam funduje) .Chciałbym na łamach tej opinii podziękować Panu Docentowi ,jak również wszystkim pracownikom klinicznego oddziału laryngologi

Leczyłam się u tego pana ponad 3 lata na torbiel środkową szyi. Przez 3 lata owy lekarz nie raczył mi zrobić żadnych badań. Co jakiś czas pojawiałam się u niego, płaciłam 100 zł za wizytę trwającą 3 minuty przy czy zazwyczaj lekarz spojrzał na moją szyję, przypisał kolejny antybiotyk i wysyłał do domu. Po 3 latach skierował mnie na operację, na którą muszę czekać kolejny rok (oczywiście ze stanem zapalnym). Jestem załamana, za kilka dni idę do innego specjalisty i liczę w końcu na pomoc. Lecząc się u pana Czeciora można nabawić się choroby nowotworowej! Ze szczerego serca odradzam.

liga światowa konkretny Człowiek Polecam :-)

liga światowa konkretny Człowiek Polecam :-)

Wspaniału fachowiec , 6lat temu operował mi raka migdała , bardzo rozległy zabieg zakończony pomyślnie, żyję szczęśliwie ,dziękuję Panie doktorze , dr Edi .

Jestem po zabiegu prostowania przegrody nosowej.Znakomita technika i metoda robienia tego zabiegu.Gorąco polecam.

polecam polecam i jeszcze raz polecam!!!!!!

polecam polecam i jeszcze raz polecam!!!!!!

nie polecam; szybko, byle jak i nierzetelnie. na kawalach sie urok konczy, bo z leczeniem pan dr nie powinien miec nic wspolonego.

Jestem tydzień po laryngektomii.Operował mnie docent.Jestem pełen uznania dla jego wiedzy i kompetencji, a także podejście do choroby i pacjenta, pełne zaangażowanie.