lekarz Ewa Adamczak

Lekarz rodzinny, Internista

Moja ulubiona Pani doktor. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby mi nie pomogła. Miła i sympatyczna.

Bardzo dobry lekarz. Całą rodziną chodzimy do pani doktor. Nigdy się nie zawiodłam. Wydaje mi każde potrzebne skierowania nie jak inni lekarze. Miałam tylu lekarzy (prawie codziennnie jestem u lekarza) ale nikt nie był jak pani Ewa. Bardzo ją polecam. Jakbym mogła dała bym 6+:):):)

Nie polecam!!! Poświęciła mi 5 min. mówiąc nie na temat, a długo czekałam na wizytę :(

Tyle się mówi o patologiach rodzinnych, a nadszedł czas aby mówić o patologiach lekarzy "rodzinnych".

Znakomity lekarz. Wiele lat temu zacharowalam na dosyc rzadko chorobe, ktora lekarze do ktorych trafialam nie potrafili prawidlowo rozpoznac. Udalo sie to natomiast dr. Adamczak, ktorej jestem bardzo wdzieczna. Oby wiecej takich kompetentnych lekarzy!

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Kompetencja, dobry kontakt, wysokie kwalifikacje, obowiązkowość. Może być wzorem dla innych lekarzy.