lek. dent. Ewa Biegańska

2,9
2,6
2,6
2,7

Pani ta pomogła mojej córce dziewięcio letniej,ponieważ inny stomatolog spartoczył ,,robotę,,.Poprostu odwalił sztukę,na gorsze-dwa tygodnie pobolewał ją ząb,aż wkońcu zaczął tak boleć ,że aż jeśc nie mogła,aż ucho ją bolało,nocki były dla niej koszmarem-wizyta pomogła-wystarczyło wyrwać ząbek-podejście do dziecka moim zdanie było bardzo dobre,pani asystentka poprostu super-POLECAM!

Potwierdzam negatywne opinie. Nie polecam, są inni o niebo lepsi! Nie narażajcie się na stres i to za grube pieniądze!

Jestem zszokowana postawa tej kobiety, bo lekarzem jej nazwać nie można! Totalny brak kompetencji i wiedzy! przechwalanie się 35-letnim doświadczeniem w pracy niech sobie ta pani wsadzi między książki, ponieważ wstyd, że prowadzi własną praktykę! Nie udzieliła mi pomocy kiedy 'umierałam' z bólu, nazywając mnie lekomanką, ponieważ poprosiłam o antybiotyk w celu osłony do zabiegu ekstrakcji tego zęba. Opryskliwa, to mało powiedziane. Niedelikatna, zachowująca się jakby pracowała za karę! Ogólnie rzecz ujmując (przepraszam za słownictwo) w dupie się tej Pani poprzewracało. Pomyliła się z powołaniem, bo powinna zostać rzeźnikiem by móc wyżywać się na surowym mięsie! Jestem oburzona i zdegustowana. Szczerze odradzam!

Ogólnie Pani doktor OK., ale niech zmieni protetyka-bo przez niego traci pacjentów

Pani Biegańska jest bardzo niemiła i niesympatyczna! Ma wiecznie skrzywioną minę. Moje wrażenie to takie, że zależy jej jedynie na pieniądzach, a nie na pacjencie. Zdecydowanie odradzam, gdyż dla mnie atmosfera w gabinecie jest dość istotna, a tam siedząc na fotelu zastanawiasz się czy ona krzyknie czy coś odburknie... dodatkowo faktycznie pani nie myje rąk po pacjentach, nie używa rękawiczek... i jest niedelikatna. Jak złapie za podniebienie to aż cie do góry podnosi:) to były niezapomniane wizyty! Już tam nie wrócę:)

Doktor chyba zapomniala czym jest kultura osobista. Drze sie na pacjentow. Wystroj gabinetu wyglada jak w smietniku. Wszystko niezdezynfekowane. Chlew. Do tego jej wykrzywiona mina i slowa do mnie "jestes tylko moim pacjentem i tyle, masz placic grube pieniadze albo spadaj". Odradzam.

Źle nie było.Szybko podjęta decyzja i po bólu.Pani doktor tak średnio uprzejma ale reszta ok!Mogę polecić!

Jestem zadowolona z wizyty :) Odbyła się w 90% bezboleśnie. Pani Doktor była miła i odpowiadała na wszystkie pytania, nie denerwując się przy tym :)

Przede wszystkim brudno w gabinecie...bez rękawiczek, nie widać żeby dezynfekowała ręce, gada przez telefon, niedelikatna...i droga, plomby wypadają...bardziej skomplikoane przypadki kieruje do szpitala, potem szpital odsyła do innego szpitala, odradzam

Polecam!!!!!Lekarz zdecydowany podejmuje szybkie becyzje.

Polecam!!!!!Lekarz zdecydowany podejmuje szybkie becyzje.