dr n. med. Ewa Biegańska

2,6

Zdecydowanie nie polecam. Doktor Biegańska prowadziła moje dwie ciąże. Po pierwszej, która przebiegała bezproblemowo byłam bardzo zadowolona. Niestety gdy przy drugiej ciąży pojawiły się komplikacje i trzeba było pomyśleć inaczej niż podpowiada rutyna, pani doktor sama sobie zaprzeczała na poszczególnych wizytach, wprowadzała mnie w błąd i była bardzo niekonsekwentna. Kiedy trafiłam do szpitala zupełnie nie miałam w niej oparcia. Przysporzyła mi sporo zupełnie niepotrzebnych nerwów. Na szczęście dzięki zaangażowaniu innych lekarzy wszystko skończyło się dobrze.

Miałam okazję spotkać tą Panią podczas pobytu w szpitalu. Jej diagnoza brzmiała jak wyrok-nie może Pani mieć dzieci bo jeden jajnik ma Pani uszkodzony a na drugim jest olbrzymia torbiel. Nie widzę szans-było to w listopadzie 2010r. Aktualnie jestem w 26 tygodniu ciąży-na dodatek z dwoma dziewczynkami. Dzięki tej Pani straciłam niepotrzebnie sporo nerwów. Głównie przez nią zrezygnowałam z pobytów w poznańskich szpitalach. Nie polecam!!!! Szczęśliwa mama bliźniaczek:)

Wspaniała kobieta i znakomity lekarz. Ojciec trzech synów.

Wspaniała kobieta i znakomity lekarz.
Ojciec trzech synów.

Dzięki Pani dr wyleczyłam się na ile to oczywiście możliwe z pcos, MAM SYNKA A TERAZ JESTEM W DRUGIEJ CUDOWNEJ CIĄŻY!!!!

Do Pani Biegańskiej chodziłam przez ponad 5 lat i zawsze byłam bardzo zadowolona. Prowadziła również moją ciążę, która przebiegała bez komplikacji. Niestety zawiodłam się na niej na samym końcu. Byłam już grubo po terminie porodu, uważałam, że powinnam się zgłosić do szpitala, ale chciałam się upewnić, rozwiać wątpliwości, a Pani dr nie odpowiadała na moje telefony. Ostatecznie wyznaczyła mi smsowo termin wizyty na po weekendzie. Ja jednak postanowiłam zgłosić się do szpitala wcześniej bo już bardzo się niepokoiłam. Urodziłam przez cesarskie cięcie, bo córeczka nagle zaczęłą tracić tętno, co wykazał zapis ktg. Gdybym posłuchała Pani dr mogłoby się to skończyć tragicznie.

Dzięki Pani Biegańskiej, mam zdrową córkę i synka. A każdy poród przebiegał ekspresowo (2 godziny) - fachowa opieka.

Niestety pod opieką pani dr straciłam mojego synka.

Niestety pod opieką pani dr straciłam mojego synka.