lekarz Ewa Czyńska-Rozbicka

Jedyny lekarz, który szybko i skutecznie potrafi stawicz czoła moim chorobom ;)) Gdy chodziłam do innych to była to jakaś wielka porażka.

Pani doktor jest naprawdę świetna, moje dzieci ją uwielbiają, zawsze trafi przy wyborze leków, dziewczynki szybko zdrowieją, nie ma żadnych powikłań po chorobach. Bez potrzeby nie przepisuje antybiotyków. Znam wielu pediatrów, ale żaden nie jest taki profesjonalny. Nie wiem kto pisze te negatywne komentarze, zresztą każdy z nas ma czasem zły humor lub problemy i nikt nie wymaga od nas wtedy uśmiechania się na siłę. Wielu moich znajomych chodzi z dziećmi do dr Czyńskiej i jeszcze nigdy nie słyszałam, żeby ktoś był niezadowolony. Polecam z całą pewnością.

pani dr nie wie co robi powtarza czynnosci w nieskonczonosc pyta kilka razy o to samo, inna pani dr z tej przychodni od dzieci chorych podobnie. porazka az strach isc na wizyte...

Całkiem nizły lekarz, szczególnie jak na publiczną opiekę. Zleca badania kontrolne, przejmuje się. Jeśli chodzi o NZOZ Różanka, to Pani doktor jest tu najlepszym pediatrą.

Dobre podejście do dzieci, miła osoba, faktycznie nie przepisuje, bez potrzeby antybiotyków. To co mnie razi to polecanie kosmetyków, znanych firm. Nie raz zdarzyło się, że były to nowości, czyli jeszcze trudno dostępne i wcale nie rewelacyjne w działaniu.

lekarz taki sobie . ale nie jest zła.

lekarz taki sobie
. ale nie jest zła.

Korzystamy cały czas z opieki pediatrycznej pani doktor, w publicznej przychodni. Jest w porządku. To nasz trzeci pediatra. Moja mała ma 11 miesięcy.

Nie polecam! BARDZO ale to bardzo niemiła, niesympatyczna osoba. Miałam wątpliwą przyjemność 2 razy spotkać tą panią podczas wizyty w przychodni i jak na pediatrę ma dość kiepskie podejście do dzieci!

Cudowna osoba, wspaniały specjalista. Świetny kontakt z dziećmi. Przede wszystkim osoba, która się sto razy zastanowi zanim zaleci dziecku antybiotyk.