lekarz Ewa Dedo-Gawior

to nie jest człowiek, to potwór!!! odradzam wszystkim, byłam jako młoda dziewczyna na 1 w życiu wizycie u tej baby, powiedzialam sobie, że nigdy więcej do niej nie wrócę!!! jednak niedawno, po latach od pierwszej wizyty byłam zmuszona do niej pójść, mianowicie chodzi o to, ze 10 listopada dostałam ostani okres, następny powinnam mieć 14 grudnia, kiedy się nie pojawił zrobiłam test, następny po 2 tyg, obydwa wyszly negatywne. później zaczęłam przeczuwać, ze mogę byc w ciązy więc 9 go zrobiłam nastepny i wyszło, że jestem w ciaży! więc zaczynałby ...

to nie jest człowiek, to potwór!!!
odradzam wszystkim, byłam jako młoda dziewczyna na 1 w życiu wizycie u tej baby, powiedzialam sobie, że nigdy więcej do niej nie wrócę!!! jednak niedawno, po latach od pierwszej wizyty byłam zmuszona do niej pójść, mianowicie chodzi o to, ze 10 listopada dostałam ostani okres, następny powinnam mieć 14 grudnia, kiedy się nie pojawił zrobiłam test, następny po 2 tyg, obydwa wyszly negatywne. później zaczęłam przeczuwać, ze mogę byc w ciązy więc 9 go zrobiłam nastepny i wyszło, że jestem w ciaży! więc zaczynałby mi się 10 tydzien w poniedziałek, pognałam więc do najbliższego lekarza w pon rano i choc do tego babska była tylko 1 kobieta w kolejce (nie dziwię się) na pytanie czy dr mnie przyjmie, powiedziała, że nie ma mowy, więc jja na to, ze mam pilną sprawę,bo jestem w ciąży i podejrzewam, ze to już 10 tydzien więc jak nie dostanę zaswiadczenia od lekarza to nie będzie należało mi się becikowe dla dziecka, a ona na to krzykiem, tak ze narzeczony na korytarzu słyszał, że DLA BECIKOWEGO NIE PRZYJMIE MNIE DLA KOLEJKI, ZE TO NIE JEST PILNA SPRAWA, ZE MAM SIE ZAPISAC I WTEDY MNIE PRZYJMIE I TRZEBA BYŁO MYŚLEĆ WCZEŚNIEJ!!!...... same więc ocencie o czym świadczą takie slowa... jak pisałam wczesniej myslalam wczesniej, ale nie sądzilam, ze test nie wykryje ciąży 2 tyg po spodziewanej miesiaczce.... durna baba, ani krzty empatii do drugiej kobiety...

Do Pani Dedo chodzę od paru ładnych lat. Zawsze wszystko dokładnie tłumaczyła, przejmowała się pacjentem. Z uprzejmością różnie było, jednak myślę że kontakt lekarz-pacjent był dobry. Pani doktor bardzo przejęła się kiedy dowiedziała się że moja mama miała raka piersi. Ale...niestety jest ale. Nie zdarzyło mi się nigdy prosić Panią Doktor o wizytę, bardzo żałuję że to zrobiłam. To jak mnie potraktowała przechodzi wszelkie wyobrażenia. Pani Doktor bardzo nakrzyczała na mnie,usłyszałam że wpycham się pomiędzy umówione pacjentki. A temat z jakim przyszłam to nie powód do wizyty lekarskiej. Mam nadzieję że tego nie zauważyła ale zrobiło mi się tak przykro że popłakałam się i było mi z tego powodu jeszcze gorzej że jestem taka słaba. Chciałam zniknąć z tego gabinetu, nawet nie uciec a po prostu zniknąć. Oczekiwałam porady, uśmiechu, przecież ginekolog powinien dodawać otuchy. Ty bardziej mi przykro bo Pani Dedo ma naprawdę dużą wiedzę i jest kompetentna niestety już nie pójdę do niej

Byłam u Pani doktor tylko 2 razy i to na wawelu nie prywatnie ale zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, jest bardzo uprzejma i wszystko mi dokładnie wyjaśniła. Jestem jej bardzo wdzięczna, ponieważ dzięki niej donosiłam ciążę.

Trudno mi jednoznacznie ocenic, bo z jednej strony - dokladnie wytlumaczyla mi na czym polega moja choroba (wirus HPV), przyszlam juz do niej z diagnoza. Z drugiej - oprocz wirusa mam jakas paskudna infekcje, ktorej nie moge wyleczyc i ciagnie sie juz od 3 lat. Kazdy lekarz po macoszemu przepiszwal mi gynalgin i nestatyne, tak bylo tez w tym przypadku, mimo protestow, ze tych lekow nie chce, bo wcale mi nie pomagaja. Cytologii sie nei doczekalam, choc na pierwszej wizycie mowila, ze infekcje nie sa w zadnym wypadku przeciwskazaniem (w odniesieniu do slow innego lekarza), a za wypisanie recepty zaplacilam 100zl, wiec nie polecam. Jest mila i konkretna, ale mi nie pomogla.

uważam że to najgorszy lekarz,jest okropna.byłam u niej kilka razy,i jestem bardzo niezadowolona,pani doktor ma"swoich" pacjentów których wzywa bez kolejki pomimo że inni czekają!!to oburzające!!!!drukowanymi literami jak dla niewidomych i nierozgarniętych pisze że ktoś jest z NFZ(a czy to jakaś zbrodnia?)zamyka się z niektórymi pacjentami,którzy wchodzą bez kolejki,zero jakiejś empatii,na młode kobiet patrzy z taką nieopisaną irytacją!!!!!!!!!tragedia!!!NIGDY TAM NIE IDZCIE!!!

Poszłam do tej Pani bo poleciła mi koleżanka,zachwalała że jest bardzo uprzejma i kompetentna. Niestety się zawiodłam.Kiedy czekałam przed drzwiami gabinetu na moją kolej, Pani wyszła z gabinetu po czym rzuciła do mnie oschle " WCHODŹ " co na wejście mnie zszokowało. Dodatkowo kręciła nosem że byłam wcześniej u innego lekarza na prywatnej wizycie i mam się zdecydować czy chcę leczyć się na NFZ czy prywatnie... Tak się składa że płacąc składkę ubezpieczeniową do NFZ mam prawo chodzić do przychodni publicznej. Kobieta jest BARDZO oschła, nie wzbudza sympatii ani zaufania. Tym bardziej odradzam dziewczyną, które wybierają się do ginekologa pierwszy raz bo po takiej wizycie mogą się szczególnie zniechęcić do wizyt.

ja chodze do pani doktor od 20 lat i moge mieć swoje zdanie dla mnie jest najlepszym lekarzem i już niech ktoś myśli inaczej

Osoba konkretna, rzeczowa i do tego z dużym poczuciem humoru. Prowadziła mi 2 zagrożone ciąże, obie z sukcesem, jest moim lekarzem od niemal 15 lat. Kompetencja i zdrowy rozsądek.

Kompetencja i zdrowy rozsądek.

jak jest wszystko ok i idzie sie tylko na wizyte kontrolną to pani dr bardzo miła i uprzejma ale jak już sie schody zaczynają to zaczyna sie puszyć o prywatne wizyty

Jestem ogromnie zadowolona z Pani Doktor. Chodziłam do różnych ginekologów, ale tylko tą lekarkę mogę polecić. Jest szczera, kompetentna. Prowadzi moją ciążę, niczego nie bagatelizuje, zleca badania, zawsze udziela jasnej i szczerej odpowiedzi.Darzę Panią Ginekolog sympatią i zaufaniem. Polecam bo to bardzo dobry lekarz!