lekarz Ewa Demidowicz

Pediatra, Wizyty domowe

Polecam wszystkim rodzicom chorych dzieci. Pani doktor dokładna, kompetentna i miła.

Świetna Pani Doktor!!!Syn jest po trzech operacjach,córka alergiczką nie wiadomego pochodzenia,a nasza Pani Doktor zawsze radzi sobie z doborem leków czy chorobą!Tylko raz poszłam do innego lekarza i gorzko tego pożałowałam,skończyło się na zapaleniu płuc u syna i nie wiem co by było gdyby nie Pani Doktor!Szybka reakcja,wziewy(sterydy),ale obyło się bez szpitala!Bardzo dziękuję Pani doktor za wszystko!!!Jak wyjedziemy to zabieramy Panią ze sobą!!!

Zacznę od tego że nie powinniście kasować opinii negatywnych o lekarzu.Tak jak to zrobiliście !!!!!!!!!!!!!!!!!! Czyżby lekarz bał się prawdy !!!!!!!!!!!!!!!!!! A co do tej lekarki to żenada z niczym sobie NIE PORADZIŁA źle "wstrzeliła" się z lekarstwami - musieliśmy jechać do szpitala z synem. NIE POLECAM JEJ NIKOMU NO CHYBA ŻE ZA KARE !!!!!!

W niedziele z dzieckiem odwiedziłam Pania doktor w Fundacji Zdrowie Dla Ciebie i mimo późnej pory zostałam mile przez Panią doktor zaskoczona. Pani doktor bardzo dokładnie zebrała informacje dotyczące choroby mojej córeczki, po czym przeprowadziłą równie dokładne badanie. Juz dzisiaj zaobserwowałąm znaczną poprawę zdrowia, za co bardzo dziękuję. Polecam Pania doktor mamom wszystkich kilkuletnich coreczek.

Profesjonalistka w całej rozciągłości. Radzi sobie z każdą sytuacją, z sprawami błachymi jak i poważnymi. Rewelacyjnie nawiązuje kontakt z moimi dziećmi. Prezentuje nowoczesną wiedzę. Bardzo polecam panią doktor!!!!