lekarz Ewa Jędrzak

Mogę się podpisać pod wszystkim, co napisała Osoba w poprzednim komentarzu! Pani doktor ma wspaniały kontakt zarówno z dzieckiem jak i z rodzicami. Poświęciła nam bardzo dużo czasu, wysłuchała, wypytała o wszystko odnośnie stanu zdrowia dziecka (od mojej ciąży poprzez wszystkie zachorowania dziecka). Nie obyło się niestety bez antybiotyku, bo to zapalenie oskrzeli, ale dziś już widzę poprawę po wczorajszej dawce leków! Dziękujemy i polecamy!

Dziękujemy i polecamy!

Lekarz godny zaufania gdzie podstawą jest leczenie homeopatyczne, niezwykla wiedza , umiejetnośc powiązania faktów , długi dialog z rodzicami dziecka. Świetne podejscie do maluchów i przede wszystkim trafna diagnoza choroby i skuteczne leczenie!!!