lek. dent. Ewa Klim

Zdecydowanie odradzam!!! Pani stomatolog nie zna się na swojej pracy. Zęby, które u niej leczyłam nadają się do ponownego leczenia (nie wiem czy je jeszcze uratuję). Pani doktor przez swoją niedbałość, bądź przez swój brak umiejętności naraziła mnie na ogromne koszty i ból zębów. Jestem zbulwersowana faktem, że są lekarze, którzy potrafią zaszkodzić a nie pomóc.

W sumie jak na gabinet , który ma podpisną umowę z NFZ, to nie ma co marudzić. Pani doktor jest w miare sympatyczna i stara sie zeby pacjent wyszedł z gabinetu zadowolony. Ceny są w miarę do strawiania. Duzym plusem jest, to nawet jak się nie jest zapisanym, to zazwyczaj i tak zostanie się przyjętym.(ale terminy wizyt i tak są dość krótkie). Nie polecam jej tylko do usuwania zębów, bo nie ma do tego zbyt szczęśliwej ręki. No i materiały na jakich pracuje tez nie są jakiś wysokich lotów,ale są stosowne do cen. Ogólnie ok, jak ktoś nie ma wielkich wymagań i bardzo skomplikowanego leczenia.