lekarz Ewa Kołodziejczyk

1,8
2,4
2,2

Nie polecam. Wybiera sobie pacjentów. Zmęczona pracą i życiem. Pomimo braku kolejki do ww. osoby na godzinę przed końcem udzielania porad stwierdziła że nas nie przyjmie ponieważ jest w pracy od 8 rano. Przyszliśmy przed 12...

Niemiła pani doktor w stosunku do mnie, przede mną przyszła do niej jej koleżanka i było słychać bardzo fajną rozmowę a poza tym powiedziała mi tylko to co już wiedziałam

Bardzo nie uprzejmy lekarz i zły nic nie wiadomo co leczy

Bardzo nie uprzejmy lekarz i zły nic nie wiadomo co leczy

Nie polecam tej Pani Doktor. Nie miała czasu odpowiedzieć na zadawane przeze mnie pytania. Stosunek do pacjenta ma powierzchowny.

Doskonały fachowiec ; przemiła i pełna ciepła wobec chorych ; cierpliwa i wyrozumiała w stos. do rodziców.