lek. med. Ewa Koncalek. med. Ewa Konca - zdjęcie profilowe

lek. med. Ewa Konca

Wenerolog, Dermatolog

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie w 1987 r., specjalistka II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii (Klinika Dermatologiczna AM w Bydgoszczy). Uczestniczka licznych kursów i szkoleń, potwierdzonych certyfikatami, z zakresu dermatologii, dermatologii dziecięcej oraz alergologii.

W Centrum Dermatologicznym FEBUMED zajmuje się leczeniem m.in. łuszczycy, egzemy, atopowego zapalenia skóry, zmian skórnych w chorobach metabolicznych, trądziku oraz trądziku różowatego.

Od dawna walczę z trądzikiem i kiedy trafiłam do Pani Doktor Ewy w końcu widzę jakieś postępy w leczeniu. W mojej ocenie Pani Doktor jest bardzo dokładna i przede wszystkim zaangażowana. Wizyta nie sprowadza się tylko do wypisania recepty, jak to miało miejsce już u innych lekarzy z którymi miałam styczność. Polecam wszystkim którzy szukają profesjonalisty.

Pani doktor Ewa ma naprawdę dużą wiedzę na temat łuszczycy , polecam ją jako lekarza wszystkim chorującym na tę chorobę.

Od ponad 10 lat zmagam się z łuszczycą. W tym czasie na swojej drodze miałam przyjemność, a może i nie, poznania lekarzy różnych specjalizacji. Byli to interniści i dermatolodzy, którzy obiecywali mi cuda na kiju. Jak się zapewne domyślacie, każdy z nich mydlił mi oczy mówiąc, że będzie tym, który "postawi mnie na nogi" i "przywróci mnie do życia". Tak, oczywiście! Z każdą wizytą u kolejnego - przepraszam za wyrażenie – uzdrawiacza, było coraz gorzej. Miałam wrażenie, że zmiany na skórze ulegają drastycznemu powiększeniu. Być może była to wina nieodpowiednio dobranej terapii, a może po prostu trafiłam w złe ręce? Tego chyba nigdy się nie dowiem...

W końcu, po wielu próbach i błędach, znajoma z pracy, której syn walczy z trądzikiem, zasugerowała mi wizytę u Pani Doktor Koncy. Pomyślałam, czemu nie? Skoro pomogła jej synowi? Co mam do stracenia? Zaryzykowałam i… jestem zachwycona! Właśnie wróciłam z mojej trzeciej kontrolnej wizyty. W przeciągu ok. trzech miesięcy Pani Doktor udało się osiągnąć efekty, których inni lekarze nie potrafili uzyskać przez 10 lat!!!!! Żałuję, że wcześniej do niej nie trafiłam! :( Polecam wszystkim, bo naprawdę warto!

Pani doktor bardzo zaangażowała się, aby mi pomóc. Nie spotkałem się jeszcze z lekarzem który tak się wczuwa w sytuację pacjenta i stara się pomóc. W moim przypadku skutecznie. DZIĘKUJĘ

Pani Doktor jako jedyna skierowała mnie na badania mykologiczne...uprzejma, skrupulatna.Odprowadziła mnie do recepcji, co mnie miło zaskoczyło.

Pani doktor przeniosła się do WARSZAWY, chciałam umówić się na wizytę i taką informację usłyszałam w przychodni, w której przyjmowała. Szkoda.

Zdecydowanie polecam! Pani doktor dokładnie przyglądała się zmianom na skórze, a także wyjaśniła na czym będzie polegało leczenie. Leczyłam się już u wielu dermatologów i żaden z nich nie zadał sobie trudu, by dostosować leczenie do nasilenia zmian na skórze, tylko przepisywali setki bardzo silnie działających maści, które powodowały krótkotrwałą poprawę po czym problem wracał... Dopiero Pani doktor Konca mnie wyleczyła. Dziękuję!

Dr Konca nie leczy organów, tym bardziej nie chorobę lecz PACJENTA. Joanna Różańska

Dr Konca nie leczy organów, tym bardziej nie chorobę lecz PACJENTA.
Joanna Różańska

Bardzo dobry lekarz, wiele uwagi poświęca pacjentowi, każdą zmianę na skórze ogląda z lupą, udziela szczegółowych wyjaśnień i co najważniejsze - nie przepisuje bezmyślnie antybiotyków. Gorąco polecam :)