lekarz Ewa Kordyjak-Starczewska

Psychiatra

Miła, potrafi słuchać, a przede wszystkim wie jak leczyć nie tylko pigułkami, ale też i słowem, polecam

Polecam tego Lekarza naprawdę kompetentny

Polecam tego Lekarza naprawdę kompetentny

Wielce szanowna Pani Doktor ja jako pracownik służby zdrowia z nieskrywaną satysfakcją i szczerością serdecznie Pani dziękuję za udzieloną mi pomoc. Z wyrażeniem swojej opinii czekałam dość długo ponieważ pierwsze wizyty nie uprawniały mnie do wyrażenia w miarę obiektywnej oceny (opinii). Teraz jestem przekonana o Pani fachowości, sercu do pacjenta za które z całego serca dziękuję. Iwona Korzeniowska z okolic Torunia.

dzieki P.Doktor czuje sie o wiele lepiej i duzo rzeczy sobie uswiadomilam,a najbarziej to ze warto zyc i warto walczyc!!! swietny lekarz-specjalista,cudowny czlowiek jednym slowem poleam. wdzieczna pacjetka.

swietny lekarz-specjalista,cudowny czlowiek jednym slowem poleam.
wdzieczna pacjetka.

Niestety nie polecam, osobiście nie byłem w stanie się dogadać a lekarzem. Czułem się jakbym prowadził monolog , albo do obrazu.

zgadzam sie z przedmowcami!swietny lekarz,cudowny czlowiek...itd polecam goraco!!! pozdrawiam P.Doktor Agnieszka L.

zgadzam sie z przedmowcami!swietny lekarz,cudowny czlowiek...itd
polecam goraco!!!
pozdrawiam P.Doktor
Agnieszka L.

Do Pani Doktor trafiłam prawie dwa lata temu z obawami zaburzeń lękowych. Dzięki wizytom ujrzałam "światełko w tunelu". Sukcesywnie do niego dążyłam. Potrzebowałam jednak dobrego "przewodnika", aby nie zgubić się tej ciemności. Pani Doktor bardzo mi w tym pomogła. Wróciłam na studia, potrafię chodzić na egzaminy. Życie nabrało innych barw:). Po prostu: dziękuję! Ania

Rewelacyjny lekarz, z sercem na dłoni.Taki, o którym z całą pewnością można powiedzieć - Z powołania. Zawsze dobre słowo, fachowa, rzetelna ocena stanu zdrowia, a przede wszystkim nadzieja na lepsze życie. A tego przecież oczekujemy po wizytach u psychiatry...Dzięki Pani Doktor uwierzyłam, ze człowiek w momentach kryzysu nie jest sam.Że nie musi przechodzić przes ciężkie etapy swojego życia sam z czarnymi myślami, brakiem wiary w siebie.Dziękuję Pani Doktor za to, ze jest taką wspaniałą kobietą i lekarzem. Dziękuję za to, ze uwierzyłam, ze każdego dnia staję się lepszym człowiekiem. Jesli ...

Jesli chodzi o pierwszy wpis to stanowczo doradzam podpisywanie sie imieniem i nazwiskiem, wówczas będzie to wiarygodne źródło informacji o naszych lekarzach. Ciekawią mnie personalia osoby, która w tak fałszywy - nie bójmy się tego słowa -sposób oczerniła naszą Panią Doktor.Być może choroba wysoce postepuje i stąd te dyrdymały???Wstydź się człowieku. Pozdrawiam Panią Doktor serdecznie Hanna Kucewicz

Jestem również zdania,ze trudno polegać na opinii pacjentów pisanych anonimowo. Trudno mi uwierzyć,ze któryś z pacjentów Pani Doktor mógł cos takiego napisać. Nie znam innego lekarza tak zaangażowanego w sprawy swoich pacjentów, bo własnie Pani Doktor oddaje nam całe serce- sama tego doświadczyłam kiedy wspierała mnie wielokrotnie tak po porostu , po ludzku. Wdzięczna Dorota

Od roku leczę nerwicę wegetatywną (objawy nerwice, m.in duszenie się jak przy astmie). Wczesniej 3 lata straciłem u innego "specjalisty". Macał mnie jak Kaszpirowski i 100 zł do kieszeni. Efekty - chwilowe. Teraz, dzieki Pani doktor normalnie funkcjonuję, włącznie z uprawianiem sportów: piłka nożna, tenis, narty. Gorąco polecam. A propos - opinie bez podpisu, jakie zauważyłem powyżej świadczą tylko o głębokiej chorobie wystawcy opinii. Zapraszam na leczenie fobii do Pani doktor. Anonim bez podpisu niech świadczy o wystawcy opinii. Andrzej Piątkowski Toruń

Andrzej Piątkowski
Toruń