Leczę się u pani doktor od lat - trafiłam do niej po pierwszej operacji, zajęła się mną i to pozwoliło mi przetrwać do następnej operacji ponad 5 lat ............a potem sam osobiście uzgodniła termin operacji - obecnie nie mam tarczycy - urokliwa bestia była ( chirurg ocenił mój przypadek jako jeden na 200tys przypadków). Dzięki pani doktor funkcjonuję normalnie - polecam wszystkim.

Bardzo dobry specjalista, polecam wszystkim swoim znajomym.

Bardzo dobry specjalista, polecam wszystkim swoim znajomym.

Bardzo miła, kompetentna osoba. Byłam wprawdzie u niej tylko raz z powodu częstych podróży, ale mogę z czystym sercem polecić Panią Doktor.

Wizyta trwała długo, ponieważ pani doktor objaśniała mechanizm działania tarczycy, jednak pomimo tego wywodu miałam wrażenie, ze to kolejny człowiek, który uwielbia słuchać tonu własnego głosu aniżeli innego(pacjenta). Wyszłam z receptą na leki, lekko skołowaciała od monologu.

Lekarz z powołania. Zajmuje się pacjentem, szybko kieruje na potrzebne badania i stawia trafne diagnozy.