lekarz Ewa Latos

1,8
2,2
1,6
1,5

Byłem zapisany do dr. Latos na wizytę. Moja żona przyszła razem ze mną i 10 miesięcznym synem. Ja miałem kaszel, żona też a mały był po zapaleniu płuc. Podejrzewaliśmy że może coś przeniosło się z dziecka na nas. Moja żona specjalnie zapisała się do NZOZ na bazarowej żeby przy okazji mojej wizyty też skorzystać z badania. Dr. Latos stwierdziła że nie przyjmie mojej żony mimo że przyszliśmy specjalnie z dzieckiem. Mnie potraktowała po złości usiłując tak mi dopiec aby nie dać powodu do formalniej skargi. Wszystko dlatego że mieliśmy czelność poprosić o przyjęcie żony dodatkowo.
NIE POLECAM!!
Wyjątkowo wredny, nieprofesjonalny i z zerowym podejściem do pacjenta człowiek (bo przecież nie można takiej osoby nazwać lekarzem). Co ciekawe żona poszła do lekarza następnego dnia i okazało się że ma zapalnie oskrzeli.

Wszystkie moje wizyty u pani Latos były totalną porażką. Podejście do pacjenta pt "po co tu przyszedłeś?!" lub komentarze typu "to pani uważa za problem ze zdrowiem?" albo - mój ulubiony "JAK TO PROFILAKTYCZNIE?! CO TO ZNACZY PROFILAKTYCZNIE? MY TU LECZYMY LUDZI KTÓRZY JUŻ SĄ CHORZY, NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO ŻE PANI PRZYCHODZI BO NIE CHCE BYĆ CHORA". Ale przebieg mojej ostatniej wizyty u pani LATOS nadaje się do telewizji... Ponieważ dodzwonienie się do Palmy i umówienie wizyty domowej graniczy z cudem, po paru nieudanych próbach, czując się wręcz fatalnie ...

Ale przebieg mojej ostatniej wizyty u pani LATOS nadaje się do telewizji...
Ponieważ dodzwonienie się do Palmy i umówienie wizyty domowej graniczy z cudem, po paru nieudanych próbach, czując się wręcz fatalnie poczołgałam się do przychodni. Była godzina 8 rano, pani Latos przyjmowała od 9. Zapisałam się i czekałam pod gabinetem. Pani Latos przyszła o 8.30. Podeszłam do niej i próbowałam poprosić, by mnie przyjęła, bo bardzo źle się czułam. Pani Latos odpowiedziała, że jest zmęczona i zacznie przyjmować za pół godziny, a teraz musi zjeść śniadanie. Weszła do swojego gabinetu z jakimś jogurcikiem i zamknęła się od środka. Było mi niedobrze, kręciło mi się w głowie i ledwo trzymałam się na nogach, więc położyłam się na krzesełkach przed gabinetem. Gdy zobaczyła mnie przechodząca pielęgniarka zostałam zabrana do gabinetu zabiegowego. Zmierzono mi temperaturę. Miałam jedynie 40,9 stopnia. Z karteczką z zabiegowego, na której na czerwono zakreślono zapisane "pacjentka ma 40,9 stopnia" kazano mi jeszcze raz zapukać do pani Latos. Zapukałam. Otworzyły się drzwi. Nie zdążyłam podać karteczki, jak pani Latos zamknęła mi je na klucz przed nosem. Więc znowu siedziałam na krzesełku i czekałam. Przyszła pielęgniarka sprawdzić, czy podałam karteczkę. Wyjaśniłam jej, że niestety mi się nie udało. Zaczęła pukać do gabinetu,i wielce uniżenie przekazała karteczkę "pani doktor", na co ta stwierdziła, że jej to w tej chwili nie obchodzi. A ja w między czasie straciłam przytomność. Obudziłam się znów w zabiegowym. Dostałam zastrzyk na obniżenie temperatury. Zanim doszłam do siebie była 9. Wreszcie doczekałam się wizyty! Weszłam do gabinetu i na wejściu usłyszałam "po co pani tu przychodziła! trzeba było w domu siedzieć!!!"

Po prostu brak słów. Nie wiem jakim cudem ta pani nadal wykonuje swój zawód. STANOWCZO ODRADZAM!

zdecydowanie odradzam!!!!!!!!!!!!!! Arogancka, uszczypliwa, nie wyjasnia badań jedynie co to osłuchuje płuca. Nie słucha, na wymuszonych skierowaniach do specjalisty ogólnikowe opisy z których nic nie wynika.

Wyróznia się szczególnie kompleksowym podejściem do pacjenta. Stara się mieć pełną wiedze o pacjencie.

Arogancka i zarozumiała. Juz nigdy do niej nie pojde !!!

Arogancka i zarozumiała. Juz nigdy do niej nie pojde !!!

zgłosiłam się z bólem nerek, pani doktor stwierdziła ze boli mnie kręgosłup bo nerki są w innym miejscu i dotknęła ręką łopatek. powiedziała ze nie da skierowania na usg bo nie ma takiej potrzeby. jednak zrobilam usg i okazało się ze mam kamienie.. taka wlasnie jest ta pani doktor. nie polecam.

Byłam, doradzam... Po poważnym wypadku komunikacyjnym zlekceważyła moje objawy, odesłała do psychiatry, bo podobno uroiłam sobie osłabienie, utratę wagi 10 kg w jeden miesiąc, omdlenia i zasłabnięcia. Stwierdziła, iż "gdy się uderzy w palec to nie idzie do chirurga". Ogólnie była niemiła, nic nie wyjaśniła, wyśmiała i kazała nie przeszkadzać, bo ona jest od pomagania ludziom a nie słuchania narzekań. Po czym po miesiącu wylądowałam u hematologa, bo te tzw. "wyimaginowane objawy" doprowadziły do utraty odporności, silnej anemii i podejrzenia białaczki... Przez tą panią doktor przez 3 miesiące byłam truta silnymi lekami, a wystarczyło wcześniej zrobić badania. A hematolog drapał się po głowie, jak można było to zlekceważyć!