dr Ewa Łepkowska

2,7
2,6
2,7

Pani wyśmiała moja chęć przyjmowania antykoncepcji , twierdząc że w takim wieku powinnam rodzić dzieci ... z wielkim fochem przepisała mi tabletki dalej śmiejąc się pod nosem... o cytologii nie mówiąc gdzie po prostu się popłakałam i z bólu bo nie bylo w tym zadnej delikatnosci i dlatego że co chwilę słyszałam podniesionym głosem żebym się rozluznila bo nic nie może zrobić i ze to nie boli ... nie polecam , wręcz odradzam... myślę o napisaniu skargi

Pani doktór podeszła do mnie ze sporą dawką wyższości... wiedzę za pewne ma dobrą ale za to podejście do pacjenta... zdecydowanie nie polecam co wrażliwszym osobom. Niemile wspominam wizytę, czułam się lekceważona

Jest świetnym lekarzem. Jestem pacjentką od prawie 30 lat.

Jest świetnym lekarzem. Jestem pacjentką od prawie 30 lat.

Pani dr prowadziła moje dwie ciąże, wszystko spokojnie wyjaśniła, dzwoniłam do niej nawet na nr prywatny-zawsze spokojnie odpowiedziała na moje pytania, nigdy nie spławiła.

Nie polecam!!!Była nie miła, traktowała mnie lekceważąco.Byc może dla jej stałych pacjentek- które przez dłuzszy czas zasilają budżet osobisty Pani doktor jest inna.A pacjentki z doskoku jednorazowe np cytologia to marny grosz.Nie jestem osobą ktora czepia się i jest wrazliwa bo jest wielu lekarzy kompetentnych którzy potrafia opierdzielić i jasno stawiac sytauację a są i tak mile postrzegani.

rewelacyjny lekarz, zawsze wysłucha, poradzi. prowadzi moją zagrożoną ciążę i jestem z niej bardzo zadowolona. polecam

Pani Ginekolog godna polecenia! Nie nastawiona na kase, ale na fachową pomoc.

Pani Ginekolog godna polecenia! Nie nastawiona na kase, ale na fachową pomoc.

Stwierdziła, iż trzy tygodnie po zapłodnieniu i pozytywnym wyniku testu nie można mówić o ciąży. Na pytanie o tydzień ciąży padła odpowiedź-ale tydzień czego. Jak czeka się na dziecko, to ciężko jest to przyjąć na spokojnie.