lekarz Ewa Limanowska-Brachaczek

1,8
1,9

Gdyby pani doktor wykazala wiecej zainteresowania pacjetem oraz problemem z jakim do niej przychodzi,zamiast tym aby jak najwiecej pacjetow przyjac,a co za tym idzie skasowac jak najwiecej kasy to moze opinie wyszly by bardziej na plus.Choc i tak bardzo w to watpie!!

Absolutnie nie polecam tej"Pani" uwazam,ze tacy lekarze powinni zajac sie sprzataniem ulic a nie leczeniem. Wizyty sa co 5 min czyli kazdej pąjentce poswieca P.Brachaczek az..5 minut. Trafilam do niej w 6tyg.ciazy zrobila usg i.. To wsýstko. Zadnych badan,zadnej informacji o przyjmowaniu kwasu foliowego itd. Kazala przyjsc za 2 tyg. I znow procz usg zadnych badan,zadnej karty ciazy.. Po prostu nic procz usg. Gdy zapytalam o badania odp.ze robi je po 12tyg.ciazy,bo przeciez to jeszcze jest"flaczek"i moge przyjsc bey ciazy. Tragedia! Dla mnie szok i wstretna,bezduszna osoba. Do tego odmowila mi skierowania na cdania senatalne,ktore mi śie nalezaly ze wzgl.na wiek. Do tego sĺamala,ze to skierowanie jest wazne 2 tyg. Zapamietam te Pania na całe zycie.

Przez 10 lat chodziłam do Pani doktor prywatnie i było wszystko prawie o.k, kiedy poszłam 22.12- z bolącym brzuchem do przychodni Pani doktor stwierdziła że przyczyną dolegliwości jest polip który trzeba usunąć ale najlepiej po świętach i prywatnie bo w szpitalu mają słaby sprzęt. Niestety 23.12- trafiłam do szpitala z krwotokiem i okazało się że byłam w ciąży i po 10 latach dowiedziałam się że choruję na PCOS

w roku 2005/2006 pani doktor prowadziła moją ciążę.w maju 2006 urodziłam ślicznego zdrowego syna.teraz jestem w ciąży i bardzo bym chciała aby pani doktor wróciła do przychodni w rydułtowach i nie zgadzam się z opinią innych pań na temat pani doktor.pozdrawiam panią doktor.

Najgorsza lekarka, nie wiem czy powinna leczyć. Boję się napisać ale prawie zabiła mi syna przy porodzie. Ta pani nie powinna leczyć. Proszę trzymajcie się od niej z daleka!!!

Może gdyby szanowna Pani doktor zmieniła swoje podejście jak lekarz do pacjenta i pokazała choć trochę profesjonalizmu i jeszcze do tego wykazałaby choć odrobinę zainteresowania zmieniłoby to może opinię na plus co do jej osoby. Zgadzam się w 100% z poprzednimi opiniami.

Zgadzam się w 100% z poprzednimi opiniami.

Zgadzam się z poprzednią opinią i radzę trzymać się z daleka od pani doktor. Jest to osoba nieodpowiedzialna i niekompetentna.

trzymajcie sie dziewczyny z daleka od takiego ginekologa,szkoda zdrowia i pieniedzy!