lek. dent. Ewa Matuszak

2,4
2,4
2,6
2,2

Leczyłam ubytek,ząb został nie dokładnie wykończony przez co kaleczył mi język, zapisałam się na kolejną wizytę w celu poprawy oraz kontynuacji podjętej inwestycji, niestety pani asystentka po upływie 10min. od umówionej godziny na moją wizytę przyjęła inną, po czym nieuprzejmie poinformowała mnie, że jest przede mną jeszcze jeden pacjent i nie jest w stanie mi powiedzieć kiedy zostanę przyjęta, bo jak sama wspaniałomyślnie mi wytłumaczyła to nie to samo co kolejka w sklepie spożywczym, no cóż podziękowałam byłam w plecy paliwo, bilet , czas, i nerwy. Dzień wcześniej byłam na usg gabinet na przeciwko feralnego stomatologicznego, pewien pan znalazł się w podobnej sytuacji co ja dzień pózniej:'' po co te godziny ustalacie, człowiek ma ciekawsze zajęcia niż przesiadywać w poczekalni, gdzie brakuje miejsc siedzących a z toalety obok wydobywa się fetor'', któraś z osób przyjmujących do leczenia uzębienia wykrzyczała na korytarz:'' panie kowalski ma pan dzisiaj wolne od pracy, więc o co panu chodzi, gdzie pan się tak spieszy,proszę siedzieć cicho i czekać'', żal mi się zrobiło tego człowieka ale nie pozostał dłużny, pominę określeń, które się wtedy na język temu biedakowi nasunęły .No cóż drogie Panie najwyrazniej godzina różnicy tzw. opóznienie ,malutki poślizg itp. ma duże znaczenie dla oczekujących pacjętów i to z wielu powodów, nikt nie ma pretensji jeśli personel jest miły i kompetentny jak u dr. Marzec gabinet obok gorąco polecam, leczyłam zęby przez pół roku i odziwo ani razu nie zostałam przyjęta po czasie, chcieć to móc, nie ma to jak dobra organizacja pracy. Pozdrawiam.

Polecam wracam do Pani od 3 lat. Pierwsza wizyta z polecenia. Polecam znajomym.

Polecam wracam do Pani od 3 lat. Pierwsza wizyta z polecenia.
Polecam znajomym.

Ząb tak był leczony kanałowo że teraz muszę iść na ponowne leczenie gdyż kanały są wypełnione do połowy... Drugi są też kanałowy to samo i już czeka w kolejce do leczenia. Pani doktor miła i uprzejma, ale niestety poniosę teraz duże koszty związane w wyczyszczeniem kanałów na nowo i wypełnieniem.

Szczerze polecam, zresztą poleciłam także całej mojej rodzinie i znajomym. Pani Doktor leczy ząbki szybko, po kolei, bez zbędnego gadania, niedrogo i skutecznie. Chodzę do Niej już od kilku lat i przeglądy mówią same za siebie - nic nie trzeba poprawiać.

Dzięki Pani dr straciłam zęba, wycierpiałam sie przez 2 tygodnie. Zapłaciłam za leczenie kanałowe, a Pani sobie wyrwała karteczkę. Drugiego zęba, którego mi leczyła musze leczyć ponownie - gdyż okazało się, że zrobiono za duże wypełnienie i ząb jest martwy. Musi być wyleczony kanałowo. Nie polecam

Nie polecam

Witam, dr Matuszak ratuje moje ząbki od dłuższego czasu i nie mam powodów do narzekań. Można leczyć zęby na kasę chorych i prywatnie. Dodatkowo dr Matuszak jest niesamowicie uprzejma dla swoich pacjentów. Gorąco polecam, u mnie 5+ :)

Gorąco polecam, u mnie 5+ :)