mgr Ewa Myszkamgr Ewa Myszka - zdjęcie profilowe

mgr Ewa Myszka

Dietetyk

Mgr inż. Ewa Myszka-Nowakowska – specjalistka żywienia w nadwadze i otyłości. Absolwentka Wydziału Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, specjalizująca się w Żywieniu Człowieka Zdrowego i Chorego.
Posiada kompleksowe przygotowanie do profesjonalnej pracy z Pacjentem oraz udzielania pomocy w szerokim zakresie tzw. chorób dietozależnych.

Aktywny członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach dotyczących problematyki otyłości i innych chorób dietozależnych. Pisze również artykuły o tematycze zdrowotnej i żywieniowej, które publikowane są w prasie i na portalach internetowych.

Rzeczowa, kompetentna uprzejma osoba. Trzymiesięczna współpraca zaskutkowała schudnięciem ponad 15 kilogramów.Z czystym sumieniem rekomenduję.

kompetentna specjalistka, mila w obyciu,z dobrym podejsciem do pacjenta. kobieta z duza wiedza, wg mnie bardzo dobry dietetyk.

Serdecznie polecam panią dietetyk. Nasza współpraca trwała 4 miesiące podczas których zrzuciłam 20 kilogramów nadwagi, które zostały mi po ciąży. Pani Ewa jest osobą bardzo sympatyczną, cierpliwą i skupioną na pacjencie. Posiada dużą wiedzę nie tylko z zakresu żywienia.Zasugerowała mi problem z nerkami, który później potwierdził lekarz nefrolog.

Długo szukałam dobrego dietetyka. Z polecenia trafiłam do pani Myszka. Współpracę uznaję za bardzo udaną. W ciągu 2 miesięcy schudłam 10 kg na indywidualnie opracowanym jadłospisie. Pani Ewa poświęcała dużo czasu na każdej wizycie. W razie kłopotów mogłam liczyć na wsparcie telefoniczne nawet w weekendy. Serdecznie polecam. Paulina Jaworska.