dr n. med. Ewa Pieczara

3 lata temu trafiłam do pani doktor z moją córeczką, po tym jak wielu (wybitnych ponoć) wielkopolskich lekarzy skazało jej oczko na stratę. Dziecko ma poważną bliznę na siatkówce po przebytej toksoplazmozie. Pani doktor mnie nie oszukiwała, powiedziała wprost że ona nigdy nie będzie dobrze widziała jeśli wogóle ale będziemy próbować poprawić pole widzenia. Dziś minęły 3 lata od pierwszej wizyty :)z 40 cm pola widzenia jest obecnie około 4 metrów :) niewidomo jakim cudem to się udało :) jestem Pani doktor bardzo wdzięczna a mała bardzo Ją lubi :)

Pani dr Pieczara leczy moje dziecko już od kilku ładnych lat. Muszę powiedzieć, że nie zgadzam się z poprzednikami. Ma dobre podejście do dzieci i jest dobrym lekarzem. Z tego co wiem, do Pani doktor przyjeżdżają pacjenci nawet z drugiego końca Polski, a to musi o czymś świadczyć. Polecam

Leczę u tej Pani dziecko i muszę powiedzieć, że podejście do dzieci to raczej nie jest mocna strona pani doktor.Ta grobowa mina odstraszy starszego a co dopiero dziecko. Poza tym , to nie mam większych zastrzeżeń.

Dobry fachowiec, gorąco polecam. U Pani doktor leczę się już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona z opieki. Pełen profesjonalizm.

Pani Dr od kilkunastu lat leczy moje oczy. Jej kompetencja fachowość, sposób podejścia do pacjenta, wyrazumiałość jest godna podziwu. Jest cierpliwa i zawsze uśmiechnięta. Polecam wszystkim.

Jeśli traficie na te Panią w Klinice, nie będzie już taka miła, nic nie wyjaśni. Jeśli już zadacie jakieś pytanie związane, jak by nie było z waszym zdrowiem, odpowie NIE WIEM... Widocznie można być miłym dla pacjenta tylko w prywatnym gabinecie...

Od prawie trzynastu lat leczę się u tej lekarki i mogę potwierdzić w 100% że jest to specjalistka na najwyższym poziomie! oby więcej takich lekarzy w tym kraju!

Polecam gorąco - fachowiec pierwsza klasa :)

Polecam gorąco - fachowiec pierwsza klasa :)