lekarz Ewa Stachowiaklekarz Ewa Stachowiak - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7

lekarz Ewa Stachowiak

Absolwentka Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.

Na początku kariery zawodowej do 2008 roku związana z Oddziałem Dziecięcym ...

Absolwentka Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.

Na początku kariery zawodowej do 2008 roku związana z Oddziałem Dziecięcym oraz Oddziałem Noworodkowym Szpitala w Śremie.

1999 - specjalizacja I stopnia z pediatrii
2007 - specjalizacje II stopnia z pediatrii

Obecnie działalność w ramach Indywidualnej Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej w zakresie Pediatrii.

- Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.
- Posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności zawodowe
- Uczestniczy w zjazdach i sympozjach pediatrycznych oraz alergologicznych
- Główne zainteresowanie praktyczne i kliniczne skupiają się wokół aspektów alergologicznych i pulmonologicznych schorzeń wieku dziecięcego
- Oferuje również diagnostykę USG w zakresie pediatrycznym

Diagnostyka USG:
- jama brzuszna
- układ moczowy
- tarczyca
- węzły chłonne

Profesjonalizm,delikatność i dyspozycyjność.Pierwszy lekarz do którego Moje dzieci idą z uśmiechem na twarzy! Polecam!

Lekarz na piątkę. Wspaniały człowiek,przyjazny dzieciom. Miła,kompetentna i konsekwentna w leczeniu.Kieruje do specjalistów ,którzy potwierdzają wstępne diagnozy pani doktor i darzą Ją szacunkiem.POLECAM .

Lekarz na piątkę. Wspaniały człowiek,przyjazny dzieciom.

Bardzo dobry pediatra, fajne podejście dla dzieci. Mój Kubuś nie boi się chodzić na wizyty , przychodzi chętnie,daje się zbadać od góry do dołu.Ja jako matka jestem bardzo zadowolona i darzę Panią doktor szacunkiem.Jest miła i sympatyczna. Uważam , że jest bardzo dobrym lekarzem i polecam innym małym pacjentom.

Lekarz z powołania ,siła spokoju i opanowania.Poznałam Panią Doktor w szpitalu ,przyjmowała na oddział moją ciężko chorą wtedy córeczkę.Bardzo kompetentna i oddana pacjentom.Wiedza specjalisty.Od tamtej pory leczę u Pani Doktor obydwie córki.POLECAM!!!