lekarz Ewa Świderska

Leczę sie u Pani Doktor od wielu lat, ponieważ rozwiązuje moje wszystkie problemy profesjonalnie, kompleksowo i jest przy tym wszystkim bardzo sympatyczna.

Polecam! Pani Doktor jest zawsze uśmiechnięta, nie ocenia nikogo z góry i potrafi dobrze doradzić.. Jest bardzo delikatna (Co nie jest zbytnio spotykane) a co najważniejsze bardzo kompetentna. Polecam.

Do Pani Doktor chodzę od wielu lat (zawsze prywatnie) i nigdy nie mogłam na nią narzekać. Zawsze doradzi, odpowiednio się zajmie i przede wszystkim jest delikatna. Wszystkie moje dotychczasowe problemy szybko i trafnie leczyła. Póki co jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam. I uwaga - wreszcie nie ma TV z HPV w gabinecie, powróciło dobre stare radio:)

dr Świderska jest moim trzecim ginekologiem i jak na razie najlepszym. Zawsze jest uprzejma, przekazuje wiele informacji i poświęca odpowiednio wiele czasu pacjentom i po prostu mam do niej zaufanie po 3 latach regularnych wizyt. a bywam regularnie m.in. w związku z antykoncepcją - jednak Pani dr zawsze przypomina o samodzielnym badaniu piersi i o konieczności badań w gabinecie, dzięki czemu przyzwyczaiła mnie do tego i pozbawiła strachu czy dyskomfortu związanego z wizytą u ginekologa. zaznaczę, że korzystam z wizyt w przychodni, darmowych - nie ma więc mowy o naciąganiu. wiele razy mi pomogła przy okazji różnych problemów "kobiecych".
niedługo zamierzamy z mężem zacząć starać się o dziecko i jestem pewna, że do prowadzenia ciąży dr Świderska będzie najbardziej odpowiednim lekarzem.

Po pierwsze wirusa o którym piszesz nie sprawdza się za pomocą cytologii. Po drugie jeżeli chodzi o doświadczenie szpitalne to Panią doktor poznałam właśnie w szpitalu 16 lat temu, uratowała mi ciążę, jej mąż wtedy też tam pracował, a kilka lat później leczyła mnie również szpitalnie na ginejologii. Sama ją sptyałam czy ma prywatny gabinet żeby móc korzystać z jej leczenia o kazdej porze. Zdarzało mi się trafić do jej gabinetu również w niedzielę.

Chodzę do Pani doktor od samego początku ( już jakieś 7 lat), ani razu się na niej nie zawiodłam. Nie wiem jak to wygląda prywatnie ponieważ nie mam tyle pieniędzy żeby prywatnie chodzić do lekarza ale w czasie moich wizyt w przychodni wszystko jest w najlepszym porządku. Pani doktor jest miła, zawsze wytłumaczy co się dzieje, jeżeli jest coś nie tak to zawsze mówi prosto tak żeby laik mógł zrozumieć. Czasu poświęca mi tyle ile tego potrzebuje. Dobry fachowiec. Zawsze jest uprzejma, jeszcze nie zdarzyło mi się żeby miała zły humor i była niemiła. Jak może to się pośmieje, pogada ale jak pacjent jest niesubordynowany to i opierdzielić potrafi. Zawsze chętnie chodzę na wizyty, rozumie kobiety, w czasie badań jest delikatna i zdecydowana tak że mijają szybko :). Polecam przynajmniej wizyty w przychodni, do prywatnych się nie wtrącam, bo nie wiem ...

Świetna kobieta :) odpowie na każde pytanie, wytłumaczy to samo 3 razy, aby tylko wszystko dokładnie zrozumieć :P

ok.polecam, mila kobitka. i konkretna :)

ok.polecam, mila kobitka. i konkretna :)

Leczyłam się u tej pani przez jakieś 2 lata. Stwierdziła u mnie wirusa HPV (bez zlecenia badań). Leczyła moje "kłykciny" (spowodowane tymże wirusem). Na wynik cytologii czekałam ponad miesiąc, pani doktor tłumaczyła ze wynik był wysyłany aż do Poznania na konsultacje, po czym dowiedziałam się z wiarygodnego źródła, że wszystkie cytologie badane są tylko w Sz-nie. Miałam już serdecznie dość tej pani i jej niekompetencji, więc zmieniłam lekarza. Okazało się (po wykonaniu stosownych badań), że wirusa nie mam, tak więc leczyła mnie na coś czego nie miałam. Jak dla mnie beznadziejna lekarka, leczy w tym swoim prywatnym gabineciku, nie posiadając kompletnie szpitalnej wiedzy, którą każdy dobry ginekolog powinien mieć. AAA i jeszcze jedno: mojej koleżance wmawiała choroby weneryczne, po czym okazało się u innego lekarza, że nic takiego ona nie posiada....
Oby jak najmiej takich lekarzy szarlatanów, którzy jak nie wiedzą co ci dolega zawsze coś sobie dopowiedzą i leczą cię na coś czego nie masz!!!

bardzo sympatyczna lekarz ,odpowie na wszystkie pytania, delikatna.

bardzo sympatyczna lekarz ,odpowie na wszystkie pytania, delikatna.