lek. dent. Ewa Szczygiełlek. dent. Ewa Szczygieł - zdjęcie profilowe

lek. dent. Ewa Szczygieł

Urodzona i wychowana w komunistycznej Polsce zapewne jak i połowa mego pokolenia odziedziczyłam paniczny strach przed dentystą. Potem na emigracji koszty leczenia i brak czasu nigdy jakoś nie sprzyjały skorygowaniu utraconej ponad 20 lat temu „piątki”. Aż w końcu nadeszła wiekuista chwila by podczas kilkutygodniowych wakacji w moim rodzinnym mieście zająć się swymi perełkami. Wybrałam gabinet Dr. Szczygieł natychmiast po pierwszej wizycie, choć miałam wiele innych opcji. Niesamowicie szczegółowa konsultacja, profesjonalizm i przyjacielska atmosfera zacementowały moją decyzję. Wrażenie zrobiło nie tylko personalne podejście (telefon od samej pani doktor na drugi ...

Aż w końcu nadeszła wiekuista chwila by podczas kilkutygodniowych wakacji w moim rodzinnym mieście zająć się swymi perełkami. Wybrałam gabinet Dr. Szczygieł natychmiast po pierwszej wizycie, choć miałam wiele innych opcji. Niesamowicie szczegółowa konsultacja, profesjonalizm i przyjacielska atmosfera zacementowały moją decyzję. Wrażenie zrobiło nie tylko personalne podejście (telefon od samej pani doktor na drugi dzień), nowoczesne wyposażenie gabinetu ale i przyspieszony termin w którym możliwe było wykonanie mego czteropunktowego mostka. Zaoszczędzone pieniądze i czas tylko umocniły mnie w przekonaniu że nie taki diabeł straszny i z przyszłymi większymi problemami dentystycznymi z pewnością oddam się w doświadczone ręce Dr. Ewy.
Uściski dla pani Martynki i Sylwii za dodające otuchy uśmiechy i trzymanie mnie za rękę.
Poprzez moje wspaniałe doświadczenie z przekonaniem i pewnością polecam Gabinet Dr. Szczygieł.

Goraco polecam, profesjonalizm, niesamowita obsluga... Dla kogos takiego jak ja, gdzie od malego dentysta byl moim wrogiem, to miejsce kompletnie zmienilo moje nastawienie. Jeszcze raz goraco polecam!

Pani Doktor, oprócz tego, że jest bardzo sympatyczną i z dużym poczuciem humoru osobą, to jest również świetnym fachowcem. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy, nie naciąga na dodatkowe koszty. Polecam każdemu i w razie kolejnych problemów z zębami udam się tylko do Pani Doktor Szczygieł.

Lekarka pozwala sobie na niezbyt stosowne i rzeczowe komentarze. Na pewno więcej nie skorzystam z jej usług.