lekarz Ewa Szulist

2,5
2,2

wspaniały ginekolog położnik. Chodzę do Pani doktor od 15 lat, prowadziła moje dwie ciąże, które niestety były zagrożone i bardzo kłopotliwe. Opieka lekarska Pani doktor spełniała moje wszystkie oczekiwania i zawsze mogłam liczyć na kontakt z Panią doktor o każdej porze dnia i nocy.

jest miła ,ale idąc na wizytę do ginekologa oczekuje się konkretnych badań, a nie tylko cytologi . O wszystke inne badania np;badanie piersi , niestety trzeba się prosic.

Najlepszy ginekolog w Toruniu! Uprzejma, kompetentna, znająca się na rzeczy!

Najlepszy ginekolog w Toruniu! Uprzejma, kompetentna, znająca się na rzeczy!

przez tego lekarza umarło moje dziecko:(( urodziło się z poważna wada serca wadą która była widoczna na usg już w 5 miesiącu ciąży:(( jak można tego nie zauważyć??? nigdy już nie pójdę do tej pani ginekolog:(( przez jej niedopatrzenie mój synek nie żyje:((