lekarz Ewa Włodarczyk

Złoty człowiek i prawdziwy lekarz ,na pomoc ktorego zawsze możesz liczyć Nie zostawi cię nigdy samemu sobie bez opieki. Leczy do końca do wyzdrowienia i zawsze do tego momentu mozesz na tego lekarza liczyć zgłaszając każdy swój niepokój ,w razie potrzeby zawsze zareaguje Nie znam takiego drugiego lekarza Szczera uczciwa i wdzięczna Pacjentka Małgorzata

Lekarz ,ktory leczy ,a nie bufonuje bo skończył studia medyczne.Takich lekarzy jak p dr Włodarczyk to juz szukać ze świeczką.Wiedza i wyczucie na pewno potwierdzone czego efektem są jej pacjenci. Ja tez nim jestem i tak jak długo mnie leczy nigdy mnie nie zawiodła Mam juz spory bagaż lat i wiele pokoleń lekarzy mnie" leczyło", ale z czystym sumieniem mogę dzisiaj tu napisać,ze tak kompleksowo ,uczciwie i skutecznie leczy mnie tylko dr Włodarczyk i jestem jej za to wdzięczny TGrabny

Piszę tu ,zeby wyrazic swoją radość poniewaz od niedawna pani dr Włodarczyk jest na stałe u nas w przychodni Co prawda trochę za mało bo tylko2x w tygodniu,ale super ,ze jest!!!Od wieu lat zgłaszałam swoje dolegliwosci roznym lekarzom i robiłam rozmaite badania. W koncu zostałam uznana za histeryczkę i leczyli mnie lekami na uspokojenie Przez przypadek trafiłam do pani doktor po powtórkę leków na spokojność Przepisując je dziwiła się ,ze w takim wieku biorę juz takie silne leki i jeszcze mi nie pomagają.Wspomniałam jej o stosie innych ,ktore zażywałam i o swoich dolegliwosciach i licznych badaniach Wtedy zaproponowała mi ,zebym zrobiła badania tarczycy ,ale dokładne wszystkie hormony i anty tpo ~I trafiła w 10 Hormony byly takie ,ze gdy trafiłam do enokrynologa ,ktorego poleciła mi pani dr ten złapał się za głowę i zapytał z przekąsem jak ja żyję Trafiłam do kliniki w Łodzi Zostałam ustawiona hormonalnie i jestem pod kontrolą prof Kuzdaka Żyję i chce mi się żyć czuję się niezle i nie biorę juz żadnych leków psychotropowych- Zero uspokajaczy i jest ok Taka jestem wdzięczna pani dr ,ze chwalić ją będę poki żyję bo odmieniła mi świat

Piszę tu ,zeby wyrazic swoją radość poniewaz od niedawna pani dr Włodarczyk jest na stałe u mas w przychodni Co prawda trochę za mało bo tylko2x w tygodniu,ale super ,ze jest!!!Od wieu lat zgłaszałam swoje olegliwosci roznym lekarzom i robiłam rozmaite badania. W koncu zostałam uznana za histeryczkę i leczyli mnie lekami na uspokojenie Przez przypadek trafiłam do pani doktor po powtórkę leków na spokojność Przepisując je dziwiła się ,ze w takim wieku biorę juz takie silne leki i jeszcze mi nie pomagają.Wspomniałam njej o stosie onnych ,ktore zażywałam i o swoich dolegliwosciach i licznych badaniach Wtedy zaproponowała mi ,zebym zrobiła badania tarczycy ,ale dokładne wszystkie hormony i anty tpo ~I trafiła w 10 Hormony byly takie ,ze gdy trafiłam do enokrynologa ,ktorego poleciła mi pani dr ten złapał się za głowę i zapytał z przekąsem jak ja żyję Trafiłam do kliniki w Łodzi Zostałam ustawiona hormonalnie i jestem pod kontrolą prof Kuzdaka Żyję i chce mi się żyć czuję się niezle i nie biorę juz żadnych leków psychotropowych- Zero uspokajaczy i jest ok Taka jestem wdzięczna pani dr ,ze chwalić ją będę poki żyję bo odmieniła mi świat

Poprawiając poprzednią opinię wystawiam ocenę wszystkie 6 elementów wizyty na 5 Nie wiem czemu wyswietliło inaczej

Nie mam słów wdzięczności i podziwu dla pani doktor Ewy Włodarczyk Korzystam z Jej pomocy wiele lat Niech żyje 150lat Tylko ona wyratowała mnie i moją rodzinę i znajomych trafnie stawiając diagnozy i lecząc,gdybym liczyła na lekarzy w Przychodni w Kłomnicach to nie wiem co byłoby ze mną /delikatnie mowiąc/ chyba dobry Bóg czuwa nad nami i dał nam panią doktor na ratunek

Opinię ,ktorą tu wystawiam traktuję jako ogromny szacunek dla osoby pani doktor Ewy Włodarczyk To anioł w ciele człowieka . Sprawuje opiekę nad moim zdrowiem i życiem juz ponad 15cie lat Zawsze trafne diagnozy i leczenie ewentualnie szybka pomoc i skierowanie mnie we własciwe miejsce, gdzie mogę ją otrzymać.Pani dr to osoba pełna empatii ,mądra i rzeczowa Życzę wszystkim ,zeby spotykali w swoim życiu tylko takich lekarzy Wdzęczny pacjent Jan K

To Nasz Anioł Stróż Prawdziwy lekarz i do tego rzeczywiscie rodzinny bo leczy i zna medycznie całe nasze rodziny Zawsze mozemy liczyc na jej trafną diagnozę i pomoc Niejednokrotnie specjalisci ,u ktorych szukamy pomocy nie potrafią nas leczyć ,a wtedy ostatnia deska ratunku zawsze cos wymysli i przynosi to efekt wyleczenia Ufamy jej ,jestesmy jej wdzięczni za wszystko Ja i moi bliscy leczymy się u niej ok 15lat i nigdy nas nie zawiodła Jestesmy dumni i szczęśliwi ,że mamy takiego lekarza Zawsze idziemy do nie po pomoc jak do mamy i ona nam ją daje Andrzej