lekarz Ewa Zielińska

1,6
1,7
1,5
1,4

Ta kobieta chyba pomyliła zawód , jej butność i arogancja w stosunku do rodzica i dziecka są razace , rodzic musi znosic fochy tej kobiety nigdy więcej do niej nie przyjdę i polecam to samo innym

Nie jest sympatyczna, w gabinecie panuje ciężka atmosfera , odradzam wizytę u tej osoby, nie wiem kto jej dal tytuł lekarza

Bardzo nie uprzejmy lekarz , zdecydowanie nie rekomenduje tej osoby, podejście do rodzica i dziecka pozostawia wiele do życzenia, kategorycznie już nigdy do tej pani nie wrocimy

Najgorszy lekarz z jakim miałem styczność, nie miła i nie kompetentna lekarka lepiej omijać ją szerokim łukiem

Arogancka i nie miła, stanowczo odradzam wizytę u tej kobiety tym bardziej z dzieckiem, ta pani nie nadaje się na lekarza, empatia i dobro pacjenta są dla niej pojęciami nie znanymi, serdecznie nie polecam :)

Pani bardzo nie miła. Jakby leczyla te dzieciaczki za kare. Nic od siebie. Wszystkie informacje trzeba wyciagac. Brak podejscia do chorego dziecka. Nie miła. Nie polecam!

Ta Pani chyba pomylila miejsca pracy. Jest bardzo niekompetentna i niedouczona w swojej dziedzinie. Pacjentow przyjmuje chyba za kare. Odradzam. Strata czasu i nerwow

Natrafilam dwa razy w przechodni na ta Pania doktor ale tylko ze wzgledu na to ze inny lekarz w tym momencie nie przyjmowal i powiem szczerze ze o dwa razy za duzo...bardzo niemila nieuprzejma antypatyczna osoba zero podejscia do dziecka tym bardziej chorego..moze wyksztalcenie pani ma ale szkoda ze na studiach uprzejmosci i dobrych manier nie ucza bo by sie pani przydalo...moze czas zmienic profesje moze na weterynarie chociaz gdy sie bardziej zastanowic to chyba bym,nawet z psem do pani juz nie poszla. Drodzy rodzice nie polecam...

Sympatyczna, umie doradzić, posiada dobre podejście dla dzieci. Polecam

Sympatyczna, umie doradzić, posiada dobre podejście dla dzieci. Polecam

nie polecam, bardzo niemiła, nieuprzejma, nic nie wyjaśni, szkoda czasu na wizyty u tej Pani-więcej kultury