lek. dent. Ewelina Bryła

Pani Doktor Ewelina Bryła jest lekarzem dentystą godną polecenia. Leczę zęby u Pani doktor od wielu lat . Pani doktor opiekuje się całą moją rodziną tj dziećmi , żoną , dziadkami . Dziadkowie zadowoleni z wykonanych mostów i protez . Dzieci zawsze szybko i sprawnie zaopatrzeni. Ja jestem zadowolony z zabiegu wybielania zębów .

Jestem wraz z córką, od kilku lat, pacjentkami dr Eweliny Bryły, miła atmosfera podczas wizyty. Dobre podejście zarówno do dziecka, jak i dorosłego, dzięki czemu córka chętnie siada na fotelu. Polecam serdecznie!

Najlepsza doktor na świecie , zawsze stara się pomoc . Moje ząbki są zdrowe i śliczne dzięki kompetencji mojej doktor , mam śliczne i białe ząbki . Atmosfera w gabinecie bardzo miła , doktor świetnie dogaduje się z higienistka , pacjent czuje się zaopiekowany . Polecam !!!!

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem z ogromnym sercem, poświęciła mi sporo czasu ,aby mój uśmiech był idealny, taki jaki chciałam dokładnie mieć .Pani doktor wykonała u mnie kawał dobrej roboty, a moje mosty porcelanowe są perfekcyjne, idealnie dopasowany kolor i kształt do moich zębów. Byłam u Pani doktor technika dentystycznego i przy współpracy wyszło naprawdę pięknie, zęby dopracowane w każdym detalu. Polecam Panią doktor każdemu ,kto chce zmienić swój uśmiech. Wszyscy znajomi zauważyli moją zmianę na lepsze, dzięki nowym ,pięknym zębom , a teraz uśmiech nie schodzi mi z twarzy. Jestem wdzięczna za taką opiekę Pani doktor. Polecam każdemu.

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem dentystą, z dużą wiedzą o czym świadczy tytuł naukowy i z wieloletnim doświadczeniem . Leczymy zęby całą rodziną od wielu lat - dzieci od najmłodszych lat , ja z mężem i moi rodzice i dziadkowie . Pani doktor jest bardzo miłą i przyjemną osobą , moje dzieci ją uwielbiają a to rzadkość , żeby dzieci lubiły dentystę . Nigdy nie było takiej sytuacji , ze plomba wypadła lub była źle zrobiona . Protezy u dziadków również bardzo dobrze się sprawdzają . Jesteśmy też zachwyceni z efektów wybielania zębów . Najlepsza dentystka pod słońcem a przy tym wspaniały człowiek . Pozdrawiamy Panią Doktor serdecznie .

Pani Ewelina Bryła to najlepszy stomatolog jakiego znam. Opiekuje się mną i mężem od wielu lat. Oboje jesteśmy zachwyceni. Bardzo przyjemna atmosfera. Dzięki Jej profesjonalizmowi, genialnemu podejściu do pacjenta i zawsze uśmiechniętej, życzliwej twarzy przestałam bać się wizyt w gabinecie i jakichkolwiek zabiegów. Nie wyobrażam sobie opieki innego stomatologa! Polecam z całego serca! Ogrom wiedzy, skrupulatność i przyjazna atmosfera - cenię sobie bardzo!!

Pani Doktor jest świetnym lekarzem, bardzo przykłada się do swojej pracy.Jest cierpliwa ,delikatna i widać, że swój zawód wykonuje z pasją.Od progu gabinetu wita serdecznym uśmiechem, a w gabinecie panuje miła atmosfera.Każdego pacjenta traktuje indywidualnie.Jest konkretna, jasno tłumaczy plan leczenia. Bardzo polecam Panią doktor.

Polecam szczerze w 100%! Leczyłam kanałowo zęby u Pani Doktor i jestem zadowolona, żadnych komplikacji, wszystko jest zrobione profesjonalnie, kontakt z Panią Doktor jest również rewelacyjny. Pani Doktor jest bardzo wyrozumiała i ma świetne podejście do pacjenta. Jeszcze raz bardzo polecam!

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat Pani doktor.Według mnie są one niesprawiedliwe ,nie tylko to jest moja opinia, ale moich znajomych i rodziny, którzy od lat chodzą do Pani doktor.Uważam,że wykonuje przeglądy bardzo dokładnie ,a plomby zakłada bardzo precyzyjnie.Zawsze informuje ,które zęby są do leczenia ,a które mogą poczekać , które są tylko odwapnione lub do leczenia kanałowego.Wcześniej chodziłam do innej Pani doktor, która bardzo pobieżnie robiła przeglądy ,zawsze mówiła ,że już nic nie mam do leczenia ,a potem okazywało się, że jest już za późno na zakładanie plomby, że ząb już jest zakwalifikowany do leczenia kanałowego.Pani doktor Ewelina nigdy nie dopuściłaby mnie do takiego stanu.Ufam jej, nigdy mi od dr nie wypadły żadne wypełnienia,a chodzę do niej od 9 lat.A opinie, że wypadają plomby u innych to ich pewnie wina, bo źle szczotkują zęby. Doktor zawsze dokładnie tłumaczy jakie należy używać szczoteczki, pasty i płyny i jak myć zęby.Ja się stosuje do jej zaleceń i jestem zadowolona z rezultatów.Polecam doktor każdemu.

Pani Doktor wiecznie spóźniona, miła uśmiechnięta, ale większość plomb wypadła, na jednej wizycie zrobiła mi ekspresowo wiele zębów... stwierdziła, ze mam naście dziur. Umówiłam się na kolejne wizyty, dobrze, ze coś mnie tknęło i poszłam do innego lekarza. Okazało się, ze ubytki nieistnieją.... czuje się zdegustowana. Nie wiem co o tym myśleć...