lekarz Fryderyk Materny

1,8

Przepisał niewłaściwy lek (zamiast leku doustnego przepisał lek dopochwowy). Nie słuchał co się do niego mówi. Widać było ewidentnie, że chciał skończyć jak najszybciej i w ogóle się nie przykładał do sprawy. Bardzo nie miła osoba.

Jak żyje, nie spotkałam tak niesympatycznego lekarza, wizyta trwała może ze 2 min. Przyszłam z bólem nerki , pan doktor dotknol mi brzucha, mówię że bolą mnie nerki poklepał mnie po płucach. Przepisał furagine i tyle . Nie zlecił badań, nie przeprowadził wywiadu choć byłam u niego pierwszy i ostatni raz. Bol narasta . Mam wrażenie że pan ( specjalnie z małej litery) doktor siedzi w tym ośrodku za karę. Nie polecam

Nie zgadzam się ze znalezionymi tutaj opiniami. Same bzdury. Jest to lekarz empatyczny, wrażliwy, precyzyjny i wnikliwy. Polecam z całego serca

Okropny człowiek , podejście do pacjenta byle jakie, czeka się na niego godzinami a ona na 2 min przyjmuje nic nie mówi w kartę spojrzę tyle o ile... obojętność , brak empatii, . Nie polecam tego lekarza szkoda czasu na niego bo i tak nic od niego nie dowiesz się , lepiej iść do innego lekarza bardziej z sercem i ludzkim podejściem do ciężko chorych ludzi.

W życiu nie spotkałam większego cynika najbardziej niemiły czlłowiek. Omijać takich szerokim łukiem. Pacjentów traktuje jak śmieci