lekarz Gabriela Piaskowska

lekarz kompetentny i skrupulatny. nie było problemu z uzyskaniem wiadomości o chorobie i przebiegu leczenia, dobrze rozumie potrzeby pacjentek

Wspaniały lekarz kobieta która umie zrozumieć nasze kobiece problemy zdrowotne Polecam :)

PANI DOKTOR KOLEJNY RAZ POMOGŁA MOIM SKARBOM POJAWIĆ SIĘ NA TYM ŚWIECIE JEST NIEOCENIONA JAKO POŁOŻNIK I GINEKOLOG.SERDECZNIE POLECAM

Lekarz bardzo kompetenty, dobrze diagnozujący schorzenie i prowadzący skrupulatnie leczenie. Nie ma potrzeby tłuc się po Poznaniach i szukać drogich profesorów mając tak wspaniałego lekarza na miejscu. Polecam innym paniom!!!

super lekarz ginekolog.Nie zamieniłabym jej na nikogo innego.Doskonale prowadziła moją ciążę,odbierała poród!Przy takim lekarzu pacjent może czuć się w 100 procentach bezpiecznie.

Jest może trochę za poważna ale,przy tylu pacjętkach trudno wymagać ciągłego uśmiechu na ustach.