lekarz Gani Zeka

Lekarz rodzinny

Doskonały lekarz. Bardzo cieszę się, że to właśnie Pana Doktora spotkałem na mojej drodze. Naprawdę przywraca Pan wiarę w polską służbę zdrowia.

Dla mnie Pan doktor Zeka, to jak na razie najlepszy lekarz jakiego znam. Gdyby nie wiedza i sumienność doktora, to zapewne jeszcze długo nie zostałabym prawidłowo zdiagnozowana.

Pan doktor bardzo szybko mnie zdiagnozował i już po tygodniu zaleconej terapii czuję się znacznie lepiej. Bardzo dziękuję

Wizyta na ostrym dyżurze o 1 w nocy z pięcio-latkiem. Podejrzewałem bezobjawowe zapalenie płuc (szybki spłycony oddech). Wizyta polegała na osłuchaniu stetoskopem. Wynik - czysto, poczekac do rana i zgłosić sie do rodzinnego. Pojechałem na drugi ostry dyżur do szpitala, gdzie stwierdzono odoskrzelowe zapalenie płuc. Tyle.

Super podejście do pacjenta! Wiedza, kompetencje, kultura wszystko tak jak powinno być. Bardzo się cieszę, że byłem właśnie u Pana doktora Zeka.

Niesamowity lekarz, ma podejście do pacjenta, ma wysoką kulturę osobistą, jest uprzejmy, ale co najważniejsze ma bardzo dużą wiedzę, którą nie tylko leczy, ale potrafi ją też przekazać pacjentowi. Wyjaśnił mi dokładnie co, jak i dlaczego. Była to moja pierwsza wizyta, ale na pewno nie ostatnia.

Była to moja pierwsza wizyta, ale na pewno nie ostatnia.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana doktora, jeszcze nie miałem do czynienia z lekarzem, który tak dobrze rozumie pacjenta. Dotychczas na samą myśl wizyty u lekarza dostawałem gęsiej skórki, ale odkąd przyjął mnie Pan doktor Zeka, wizyty nie są już dla mnie koszmarem. Oby coraz więcej takich lekarzy.

Lekarz z powołania! Uprzejmy i empatyczny, a jednocześnie wykwalifikowany i posiadający rozległą wiedzę. Mogę z czystym sumieniem polecić wizytę u tego lekarza.

wspaniały lekarz mam 53 lata ale takiego lekarza spotkałam po raz pierwszy- polscy lekarze powinni brac u niego lekcje jak byc ''dobrym lekarzem''

Niesamowity lekarz i naprawdę dobry specjalista. Przez kilka miesięcy chodziłem od lekarza do lekarza i żaden nie był w stanie mi pomóc, dopiero doktor Zeka znalazł przyczynę problemu i wdrożył skuteczną terapię. Założyłem tu konto tylko po to by polecić innym wizytę u doktora Zeka.

Niesamowity lekarz i naprawdę dobry specjalista.
Założyłem tu konto tylko po to by polecić innym wizytę u doktora Zeka.