Lekarze Gastroenterolog dziecięcy

dr Włodzimierz Bojułko

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Szczecin ul. Kard. Wyszyńskiego 17
70-200 Szczecin

Pierwsza kolonoskopia jest stresująca. Stres mija już po wejściu do przychodni i gabinetu. Wszystko zostało wyjaśnione przez Pana Doktora Włodzimierza Bojułko przed rozpoczęciem badania . W trakcie badania konkretne wskazówki. Pan Doktor wykonuje kolonoskopię profesjonalnie, spokojnie, omawia możliwe odczucia; ma się komfort psychiczny i fizyczny. Moje skierowanie było na cito i tylko Pan Doktor natychmiast mi pomógł (zaoszczędził stresu w oczekiwaniu miesiącami na badanie w kolejce NFZ) uważam, że to ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Beata Mroziak

zzoz
Oświęcim

Świetny fachowiec. Angażuje się w pomoc dla pacjenta jakiej potrzebuje i robi wszystko by pomóc, co daje duże poczucie bezpieczeństwa. Jest skuteczna w swoim działaniu. Miła, kulturlna, rzetelna, dokładna, cierpliwa i ma niesamowity dar przekazywania informacji pacjentowi o jego stanie w bardzo taktowny sposób. Szpital z pewnością jest dumny z takiego pracownika.

dr Bolek Lolek

Kocmyrzów

Świetny lekarz, bardzo dobrze opiekuje się pacjentem. Potrafi słuchać i wyczerpująco odpowiadać na każde nawet najdziwniejsze pytania. Posiada bardzo dużą wiedzę i jest tak wszechstronny i opiekuńczy ze mam wrażenie ze nie jest sam a jest ich dwóch
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Gastroenterolog
                                       prof. dr hab. n. med. Maria Słomka

prof. dr hab. n. med. Maria Słomka

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
Chodźki 3
Lublin

Bardzo Dobra lekarz miła pomocna i rzetelna polecam 100% ma bardzo dużo serca do pacjentów .Nigdy nie odmawia pomocy
Opinia dodana przez: edyta

dr n. med. Krzysztof Lorens

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Pan doktor Lorens jest wybitnym specjalistą. Przeszłam wielu lekarzy i dopiero on dobrze zdiagnozowal przypadłość i przypisał dobre leki!
Opinia dodana przez: Daria

lek. med. Katarzyna Karłowicz

Gastroenterolog, Internista

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Pierwszy kontakt z Panią Doktor miałam podczas teleporady w Lux Med kilka miesięcy temu. Przed pierwszą wizytą byłam nieco sceptyczna, czy uzyskam skuteczną pomoc przez telefon? Tym bardziej, że moje problemy ciągną się już od kilku lat i próbowałam uzyskać pomoc u różnych gastrologów. Okazało się, że trafiłam na fantastycznego specjalistę! Pani Doktor, po wysłuchaniu historii mojej choroby i zadaniu kilku pytań, udzieliła mi bardzo profesjonalnej porady, a zaproponowany sposób ...

lek. med. Ewa Maik-Kędzierska

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Pani Ewa bardzo mi pomogla w diagnozie choroby. Bardzo kompleksowe podejscie, bardzo uprzejma i wyrozumiala. Dawno nie spotkalem tak dobrego lekarza z takim doswiadczeniem i pozytywnym podejsciem do pacjenta. Doktor poswiecila mi odpowiednio duzo czasu, odpowiada na wszystkie pytania.
Opinia dodana przez: Adam

lek. med. Dariusz Kąkol

Gastrolog, Internista

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Wspaniały, wykwalifikowany i serdeczny lekarz przejmujący się losem pacjenta.

lekarz Janusz Stasiak

Gastroenterolog, Gastrolog

Pan Doktor nie pasuje do stereotypu polskiego lekarza. Jego podejście do pacjenta jest nietypowe jak na nasze krajowe realia. Profesjonalizm pod każdą postacią. Jego styl przyjmowania pacjentów dla niektórych może wydać się kontrowersyjny - jak dla mnie wielki pozytyw. Można zauważyć duszę artysty. Bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Rafał
{'id': 40457, 'name': u'Grudzi\u0105dz'} Pedagog
                                       mgr Małgorzata Byczyńska

mgr Małgorzata Byczyńska

Pedagog, Neurologopeda

Gabinet terapii logopedyczno-pedagogicznej, Małgorzata Byczyńska
aleja 23 stycznia 54d/39
Grudziądz

Pani Małgorzata to wspaniały specjalista. Bardzo dokładny wywiad na wizycie i dopasowane zalecenia do występującego problemu, wizyta bez żadnego pośpiechu. Pomogła 10 miesięcznemu niemowlakowi w problemach z jedzeniem pokarmów stałych i otwieraniem buzi podczas prób karmienia, zalecenia i zaproponowane ćwiczenia były na tyle skuteczne, że szybko było widać znaczną poprawę. Chętnie pojawimy się na kolejnych wizytach aby uzyskać cenne informacje i rady w zakresie integracji sensorycznej. Polecam

dr n. med. Anna Drobińska

Hepatolog, Gastroenterolog

uniwersyteckie centrum kliniczne
Mariana smoluchowskiego
Gdańsk

Znakomita Pani Doktor, najlepszy hepatolog jakiego znam. A jestem 8 miesięcy po operacji transplantacji wątroby i cały czas pozostaję pod opieką Pani Doktor. Proces przygotowania do operacji kiedy moje życie było zagrożone i potem prowadzenie pacjenta przez cały okres rekonwalescencji przebiega wprost modelowo, wzorcowo. Pani Doktor zawsze przed wizytą zleca badania, dogłębnie je potem analizuje i zawsze stawia słuszną i co najważniejsze skuteczną diagnozę, wpierw uważnie wysłuchując pacjenta. A pacjent ...
Opinia dodana przez: Gabriel

dr n. med. Krzysztof Przytulski

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18
02-653 Warszawa

Pan doktor to najlepszy specjalista z którym do tej pory rozmawiałem, a proszę mi wierzyć, ze rozmawiałem z wieloma na przestrzeni kilku lat. Ogromny profesjonalizm i poziom kultury osobistej, rzeczowe wyjaśnienie problemu, gdyby wszyscy lekarze byli jak Pan doktor służba zdrowia w Polsce wyglądałaby zupełnie inaczej. W 100 procentach polecam.
Opinia dodana przez: Przemek

lekarz Tomasz Bobiński

Ostrołęka

Doktor Bobiński to wspaniały zaangażowany Lekarz z powołania. Bardzo pomógł mojemu mężowi z zapaleniem uchyłków. Nie zlekceważył problemu. Dzięki Doktorowi stan męża uległ szybkiej poprawie. Dziękujemy Doktorze
Opinia dodana przez: Magdalena

Mirosława Kierkosz

Gastroenterolog, Internista

Szpital Wojewódzki, Oddział Chirurgii Dziecięcej
ul. Chałubińskiego 7
Koszalin

Bardzo kompetentna i przemiła Pani doktor. Wspaniały lekarz i człowiek z dużą empatią dla pacjenta. Dziękuję za pomoc i zrozumienie. W dodatku wizyta była przez NFZ a nie prywatnie. Oby było więcej takich Lekarzy.👍
Opinia dodana przez: Stanisław

dr n. med. Waldemar Malewski

Gastroenterolog, Gastroenterolog dziecięcy

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Skorzystaliśmy z usług dr jako pediatry ponieważ pediatrzy w rejonowych poradniach mają problem z podjęciem decyzji czy i kiedy a nawet w jaki sposób zmienić mleko dziecku. Pan dr ciepły, miły, uprzejmy, wytłumaczy na spokojnie, zaleci badania, poświęci tyle czasu ile jest potrzeba dziecku a tym bardziej rodzicom, na telefon można zawsze z nim porozmawiać i poradzić się. Polecam w 100%

lekarz Jakub Słowik

MAZOWIECKI CENTRUM ONKOLOGICZNE
WIELISZEW, KOŚCIELNA 66
Wieliszew

Dr Słowik to lekarz z powołania. Skromny, życzliwy i słuchający pacjenta. Nawet kiedy musi zostać po godzinach pracy to nie widać z doktora strony zniechęcenia. Jeżeli chodzi o fachowość to tzw złota rączka. Już kilka razy byłem z wizytą i zawsze byłem szczęśliwy pomimo że badania miałem bez narkozy. Ciepły, delikatny i wyrozumiały. Przed wykonaniem zabiegu tłumaczy jak będzie wykonywany. Panie Doktorze dziękuję za wszystko co Pan dla mnie zrobił.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Wiesław Droździkowski

Internista, USG

Przychodnia Specjalistyczna Lekarzy i Stomatologów
Żeromskiego 50
26-600 Radom

Mam 32 lata i powracajace bole brzucha sklonily do wizyty. Balam sie okropnie bo wiedzialam, ze moze sie to skonczyc gastroskopia. Lekarz najpierw przeprowadzil obszerny wywiad, zbadal mi brzuch przy czym byl szalenie uprzejmy, konkterny i kompetentny. Idealny lekarz! Az dziwie sie ze tacy w szpitalu pracuja :)) potem przeprowadzil badanie gastroskopem, chyba tylko dzieki Jego delikatnosci i pozytywnemu nastawieniu przetrwalam. Fakt badanie trwa u niego dlugo, ale jest bardzo ...

dr n. med. Maciej Kierzkiewicz

Gastrolog, Gastroenterolog

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18
02-653 Warszawa

Uważam, że jest to jeden z najlepszych gastroenterologów. Oddany pacjentom bez reszty. Fachowiec jakich malo. Duży zasób wiedzy, pełna kompetencja i fachowiec. W pełni można mu zaufać.
Opinia dodana przez: Beata

prof. Sławomir Rudzki

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Lublin

Bardzo dobry lekarz i bardzo dobry człowiek.Poleciła mi mojs znajoma pana profesora Kiedyś uratował życie mojego męża .Mąż miał bardzo silne zapalenie trzustki.Dzięki szybkiej pomocy pana ptofesora mąż żyje i ma się dobrze. Polecam pana Profesora

dr n. med. Jarosław Kierkuś

Gastroenterolog, Gastroenterolog dziecięcy

Super lekarz. Potrafi pomoc jesli dziecko cierpi na zaparcia nawykowe. Gdyby nie pan doktor, nie wiem, gdzie bysmy szukali pomocy-jestesmy mu bardzo wdzieczni i polecamy innym rodzicom.
Opinia dodana przez: Agnieszka