Lekarze Gastroenterolog dziecięcy

dr n. med. Bartłomiej Ziółkowski

Centrum Medyczne WUM
Banacha 1A, Blok F
02-097 Warszawa

super doktor. miły, sympatyczny wszystko tłumaczy, jak robił mi gastroskopię to nic nie bolało i muszę przyznać że facet jest bardzo przystojny;)
Opinia dodana przez: Terlik

Maria Walencik

Gastroenterolog, Internista

Kolejowa 13
26-670 Pionki

Dziękuję serdecznie za poradę, warto było odwiedzić, bardzo przyjemny stosunek do pacjenta.

dr n. med. Joanna Kula-Gradzik

Gastroenterolog, Gastrolog dziecięcy

Kościuszki 75
41-936 Bytom

leczylem się sam oraz dziecko.kompetentna, fachowa. Polecam
Opinia dodana przez: rvandzik

dr n. med. Adam Sadkiewicz

Internista, Gastroenterolog

Starowiejska 13 lok. 1
81-356 Gdynia

Dziękuję za okazaną pomoc,poświęcony czas,sposób leczenia i poradę dla moich dzieci Ani i Basi. Jest to wspaniały człowiek, lekarz specjalista, którego polecam . Danuta Haśnik

lekarz Marceli Chmiel

Klinika Medycyny Urody
ul. Domaniewska 39A (Horizon Plaza)
02-672 Warszawa

byłam dzisiaj na gastroskopi w lux medzie,udało mi sie trafic własnie do tego lekarza,strasznie sie bałam ale dr wsszystko tłumaczy i ze uz konczy,badanie fakt nieprzyjemne -łzy mi poleciały ale bardziej z nerw ,badanie bezbolesne wykonane szybko jakby wiedział ze juz człowiek chce byc po ;-)) w trakcie gastroskopii mowi co robi ,co moze sie wydarzyc np ze nagle moze sie odbic i zeby tego sie niewstydzic ,po badaniu objasnia ...

prof. dr hab. n. med. Roman Tomecki

Filia Nr 1 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Endoterapia
Waryńskiego 10A
00-631 Warszawa

To jest geniusz kultura osobista fachowość wrażliwość na drugiego człowieka takich lekarzy już nie ma

prof. dr hab. n. med. Wiktor Łaszewicz

"KONSYLIUM"
ul. Legionowa 9
Białystok

Niesamowity człowiek. Nigdy nie spotkałem takiego lekarza. Spokojny, opanowany, zawsze tłumaczy w czym jest problem i dlaczego powstał. Wyleczył mnie po perforacji żołądka i wytłumaczył jak bardzo ważna będzie dieta w moim życiu. Wybitny specjalista. Widać po nim, że uwielbia swoją pracę i pracę z ludźmi. Lekarz z powołania a nie dla pieniędzy a takich to ze świeczką teraz.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Urszula Grzywińska

Piastów 16 (Amika)
62-300 Września

Rewelacyjna lekarka , serdecznie polecam wszystkim Panią Doktor . Przesympatyczna osoba , ciepła , zawsze dokładnie odpowie na pytania .

dr n. med. Jolanta Porębska

Gastroenterolog dziecięcy

NZOZ Almed
Pl. krakowski 10 Zabrze
41-800 Zabrze

Polecam z całego serca. Przesympatyczna Pani Doktor z ogromną wiedzą i profesjonalnym podejściem do pacjenta.

dr n. med. Marcel Chmiel

Gastroenterolog, Gastrolog

Klinika Medycyny Urody
ul. Domaniewska 39A (Horizon Plaza)
02-672 Warszawa

Byłam z wizytą u lekarza w ramach prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego. Lekarz bardzo cierpliwy, podchodził kompleksowo do pacjenta i choroby. Tłumaczył w bardzo prosty i przystępny sposób jak należy postępować w razie nasilenia objawów choroby. Cierpliwy i uprzejmy. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: skyline80

lekarz Elżbieta Ślifierz-Piotrowska

Gastroenterolog, Internista

Karłowicza 26 lok. 101
85-101 Bydgoszcz

Lekarz którego bardzo polecam. Osoba kompetentna i pomocna.
Szczerze polecam tego lekarza, to mój pierwszy gastrolog, którego polubiłam ;)
Polecam, pomimo 3 miesięcznego oczekiwania na wizytę prywatną. Profesor to bardzo kompetentna i otwarta w stosunku do pacjęta

lekarz Krzysztof Groszewski

ul. Robotnicza 79 gab 119
82-300 Elbląg

Lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Badania endoskopowe przeprowadzone z wysokim profesjonalizmem i dbałością. Świetny kontakt z lekarzem. Usługa wykonana 10/10. Bardzo uprzejmy czlowiek. Mało już jest takich lekarzy z powołaniem.
Opinia dodana przez: PK

dr n. med. Iwona Krela-Kaźmierczak

Gastroenterolog

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA / Specjalista Chorób Wewnętrznych.
Galla Anonima 2d/103
Poznań

Pani doktor jest prawdziwym aniołem stróżem, który nie tylko jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, który wie w jaki sposób rozmawiać z pacjentem, jak postawić go na nogi, ale także dać nadzieję, że choroba to nie wyrok, wiarę w lepsze jutro i przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Pani doktor jest Pani wielka! Cieszę się, że jest mi dane być pod Pani skrzydłami! Odnaleźć takiego "anioła" wśród ...

lekarz Marek Pastuszak

Gastroenterolog

INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Królewiecka 142a lok. 37
82-300 Elbląg

dzis bylam u doktora (zaufalam opiniom) i musze powiedziec, ze takiego lekarza jeszcze nie spotkalam. warto bylo czekac pare m-cy na ta wizyte. ktos napisal, same pochwaly i zamiast 5 dal 1 pkt stad zanizona srednia. alina

prof. dr hab. n. med. Maciej Kaczmarski

Alergolog dziecięcy, Gastroenterolog dziecięcy

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Najlepszy lekarz jakiego spotkaliśmy. Zawsze kiedy potrzebowaliśmy pomoc nie odmawiał.Dzieki profesorowi mam zdrowe dzieci. Z całego serca polecam.
Bardzo dobry lekarz, trafiłam na niego w szpitalu i nie jestem w stanie mu nic zarzucić, ogromna wiedza i kompetencje, później leczyłam się u niego również prywatnie i nie widzę różnicy czy na NFZ czy prywatnie, Pan Doktor zawsze podchodzi do pacjenta z mega profesjonalizmem i opanowaniem, wszystko dokładnie tłumaczy, pomaga i wspiera.
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Bożena Kazimierczak

Zielona 12b
62-800 Kalisz

Pani doktor nie dosc ze kompetentna to jeszcze bardzo mila i uprzejma. Zarowno w placowce publicznej jak i prywatnie co sie bardzo rzadko zdarza!!!

dr n. med. Jan Czajkowski

Chirurg ogólny, Gastrolog

Łódź

Bardzo dobry lekarz, przecudowny człowiek. Miałam dziś robioną kolonoskopie w szpitalu Pirogowa. Pan doktor wraz z Panią pielęgniarką Renatą Gębicką przeprowadzili badanie delikatnie, bardzo byli wyrozumiali, opiekuńczy, wszystko ze spokojem tłumaczyli. Naprawdę poświęcony czas i zaangażowanie jest pełne podziwu. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi i Pani Pielęgniarce, jesteście cudowni. Pozdrawiam Sylwia Elżanowska
Opinia dodana przez: Sylwia