Lekarze Gastrolog

Marcin Orłowski

Specjalistyczny Szpital Zakaźny
Smoluchowskiego 18
80-214 Gdańsk

Badanie - kolonoskopia przebiegło nie pozbawiając mnie intymności i poczucia godności. Doktor pokazał mi źródło moich problemów (sprawnie i szybko), wiem też już jak zakręca kolonoskopem - a przyznam, że zastanawiałam się nad tym.... Pan Doktor objaśnił mi gdzie się znajdujemy i co gdzie jest więc czuje się uspokojona badaniem i zaspokojona edukacyjnie ... Dziękuje
Opinia dodana przez: Dzielna Pacjentka

Piotr Banach

Gastrolog dziecięcy

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

3 tygodnie temu zarejestrowałam Syna do ww. specjalisty na godz. 13:50(kolejna wizyta, ale od ponad roku nie było wizyt kontrolnych, więc zg. z procedurami udałam się do rejestracji okazać skierowanie). Do rejestracji przybyłam między 13:40 a 13:45 (celowo piszę o godzinach). W związku z dość dużą kolejką (ok. 6-7 os. przede mną, 3 okienka obsługiwały) podeszłam do 1 Pracownika rejestracji z zapytaniem, czy jeżeli za ok. 5 min. mam umówioną ...

prof. Andrzej Radzikowski

Gastrolog, Pediatra

Przychodnia Specjalistyczna PROSEN
Płocka 17 lok. 23
01-231 Warszawa

Do profesora trafiliśmy w związku z silnym ulewaniem synka. Już od pierwszej wizyty byliśmy nim zachwyceni. Serdeczne podejście do nas, świetny kontakt z dzieckiem. Do tej pory prowadzi naszego syna jako pediatra i gastrolog i nie zmienilibyśmy go na innego. Zawsze doradzi w kwestii tego, jakie szczepienia warto zrobić. Mobilizuje również rodziców do dbania o swoje zdrowie, tak by nie narażać małego dziecka na nasze infekcje czy choroby. Nie sięga ...
Opinia dodana przez: Agnieszka
Bardzo miły i konkretny lekarz, dzisiaj robiłam pierwszy raz kolonoskopię na NFZ, wysłuchał, wyjaśnił i udzielił konkretnych porad. Dziękuję
Opinia dodana przez: Barbara

Marek Bancerz

Gastrolog, Pediatra

Gabinet lekarski
66-470 Kostrzyn nad Odrą

Jest bardzo nieuprzejmy ,gburowaty,nie patrzy się na pacjenta przez cały czas trwania wizyty nic nie poradził, chociaż były wyniki z badania, nawet nie bardzo był zainteresowany, była to oczywiście wizyta na NFZ nie prywatna nigdy więcej takiej traumy siedzi się w gabinecie w kącie na stołeczku z koszem na śmieci koło nóg z daleka od Pana lekarza

dr n. med. Wit Cezary Danilkiewicz

NZOZ REUMED
ulica Wallenroda 2F/4
20-607 Lublin

W badaniu przedmiotowym Pan dr szczegółowo opisał jego wynik. Ocenione zostały płuca, praca serca, opisane zostało gardło, migdałki, węzły oraz brzuch. Problem w tym, że doktor nie przeprowadził żadnego badania. Skąd zatem o tym wszystkim wiedział? Chyba jednak nie nadążam za postępami współczesnej medycyny.

lekarz Bolesław Jasiński

Gastroenterolog, Gastrolog

szpital ul.medykow1
41-200 Sosnowiec

Bardzo dobry specjalista. Wykonywałem u niego zarówno gastroskopię jak i kolonoskopię. za każdym razem podchodziłem bez znieczulenia i nie żałuję takiej decyzji, bo bardzo delikatnie przeprowadzał badania. Poza tym bardzo trafnie zinterpretował mi refluks żołądkowy i doradził, co należy dalej. Pomimo różnych opinii, ja akurat polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Christian

lekarz Jacek Stańczyk

Eleonory 10
93-482 Łódź

Lekarz bardzo konkretny, bez zbędnych słów i "słodzenia", według mnie profesjonalny i skierowany na pacjenta. Bardzo dokładnie udziela odpowiedzi na zadawane pytania, cierpliwy i kulturalny. Gastroskopię miałam w porównaniu z innymi lekarzami stosunkowo długą i wyczerpującą, ale wg. mnie, o wiele dokładniejszą. Z gastroskopią jest jak z rzemiosłem, aparat może być najlepszy - a prawidłowość badania zależy od człowieka. Ja mam zaufanie do tego lekarza.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Iwona Piątek

SP ZOZ Szpital Psychiatryczny
ulica Gliwicka 5
Toszek

Szczerze polecam panią dr. Iwonę Piatek. Pani doktor mnie zbadała i fachowo,cierpliwie wszystko wyjaśniła. Polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Linda Hoffmann

Internista, Geriatra

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Młynarska 8/12
Warszawa

Pani doktor przez lata zajmowała się moją babcią, postawiła trafną diagnozę, skutecznie leczyła i wyleczyła babcię z neuralgii po półpaścu, gdzie inni lekarze wysyłali babcię do szpitala psychiatrycznego z powodu rzekomych problemów ze zdrowiem psychicznym, bo napady bólu były tak częste, że babcia co kilka dni była na SOR z podejrzeniem zawału. Każdego człowieka, a lekarza tym bardziej, można zniszczyć, jeśli tylko ktoś ma w tym interes, pieniądze i czas!
Opinia dodana przez: Wojtek Ch.

lekarz Anna Lewandowska

ulica Zamkowa 1A/27
21-500 Biała Podlaska

Pani Doktor Lewandowska jest doskonalym lekarzem jest miła serdeczna i wszystko dobrze wyjaśni gdy są jakieś wątpliwości. Polecam.

lekarz Jan Hałabuda

ulica Spółdzielcza 2/20
21-500 Biała Podlaska

Bardzo kompetentny lekarz, doświadczony, chcę pomóc pacjentowi. Skuteczny zna się na tym co robi. Polecam!!
Ja osobiście nie polecam Pani doktor. Mówię jej o dolegliwościach po nabiale, ona mówi, że to na pewno nie on, tylko gluten. Miała zlecić mi badania na gluten, a zleciła na jakieś przeciwciała, o nabiale zapominając. Nie liczy się z tym, co mówiłam, słabo słucha, wiele razy zadaje 1 pytanie. A na tę wizytę czekałam prawie 2 miesiące.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Witold Wiktor

Gastrolog, Gastroenterolog

jarosław
37-500 Jarosław

Gastrologia w Jarosławiu nie jest wcale rozwinięta,trzeba jeszcze czasu i nauki żeby było dobrze.

lekarz Jacek Rzucidło

szpital nr 2 ul.szopena
35-959 Majdan Królewski

To jakaś katastrofa ! Żeby podczas wizyty z ewidentnym wskazaniem do zrobienia USG jamy brzusznej nawet nie wspomnieć że trzeba ???? Ten lekarz to jakaś pomyłka ! Nie ma USG, nie zleca żadnych badań, diagnoza ? - Żadna. Zdecydowanie odradzam. To kolejny kasjer / 150 pln za 15 min / .
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Aleksandra Dońska-Wyporek

Narciarska 1201
43-374 Buczkowice

Wizyta u Pani Doktor przebiegla bardzo dobrze. Lekarz spokojny, rzetelny, w sposob skrupulatny przenalizowala wyniki badan, przeprowadzila wywiad i badanie. Wszystko mówiła spokojnie i w przyjemnie atmosferze, chociaz dalo sie odczuc, ze Pani Doktor jest poważna, wyważoną osoba. Pani Doktor wytłumaczyla wszystko.o wyjasniła z czego wynika jej ocena sytuacji. Wizytę u Pani Doktor oceniam jak najbardziej pozytywnie.
Opinia dodana przez: Natalia

dr Roman Bożyk

Medicus
Szczecin

Dawno nie spotkałam tak uprzejmego i pełnego empatii.lekarza.Cierpliwie mi wszystko tłumaczył.Nie rozumiem skąd powyższe opinie.

dr n. med. Hieronim Siwczyński

Gastroenterolog, Gastrolog

Legnica

bylem na gastroskopii w radimedzie gdzie on badanie przeprowadzal i za 150 zł zaplacone tylko rzucil swiskiem z rozpoznaniem po lacinsku i tyle. powiedzial ze za 100zł kolejne powie jak leczyc. Zenada!. We Wrocławiu za to za 130zł zrobiłem gastroskopie gdzie lekarz wszystko wytlumaczyl i przepisal recepty. Pozatym kilka lat temu też byłem u niego prywatnie i tez nie pomogl. Normalnie wyzysk wyzysk i wyzysk.
Opinia dodana przez: danielt
Jestem nie zadowolona, wzięła pieniądze za nic, przepisała mi tylko receptę i powiedziała ze do końca życia muszę to brać
Pobyt w Prokocimiu krótki, badania tylko podstawowe, dr wypuściła nas bez konkretnej diagnozy, musiałam szukać innego szpitala dla dziecka.
Opinia dodana przez: croolewna