Lekarze Gastrolog

lekarz Piotr Oset

Internista, Gastrolog

ulica Jana Pawła II 52/122B
98-200 Sieradz

Dziś miałam wykonywaną kolonoskopię przez Pana doktora Oset ,polecam z czystym sumieniem Pana doktora. Bardzo się bałam badania i niepotrzebnie. Bardzo miły lekarz,uśmiechnięty, wzbudził moje zaufanie i polecam wszystkim którzy boją się badania ,to nic strasznego. Mój przypadek nie należał do łatwych ale Pan doktor sobie świetnie poradził. Pani asystentka również bardzo miła i pomocna. Nie bójmy się badać ,to może uratować życie. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Jerzy Żurakowski

Gastrolog, Gastroenterolog

Krucza 47a lok. 2a
00-509 Warszawa

Dobry fachowiec pomógł dużo osobom z mojego otoczenia, doskonały diagnosta.Lekarz godny polecenia. Jako specjalista potrafi wskazać drogę leczenia jeżeli schorzenie wymaga wizyty u innego lekarza.

dr n. med. Jadwiga Szymanowicz

Gastrolog dziecięcy

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Witkiewicza 64
Szczecin

P.Szymanowicz jest gastrologiem o zdecydowanie największych kompetencjach z jakim do tej pory miałam styczność. Jestem zdziwiona kiedy czytam opinie mówiące o tym jak niewylewna jest P.Szymanowicz, jak słaby kontakt z nią jest, otóż my z dzieckiem nie mieliśmy takiego doświadczenia, wręcz przeciwnie. Pani lekarz zachowuje się zawsze bardzo przyjaźnie, emanuje serdecznością i troską. Pod koniec wizyty zmienia się z lekarza w przyjaciółkę, która już innym okiem patrzy na pacjenta (ciepłym, ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Ewa Kazior-Szaulińska

Okopowa 13 lok. 109
78-100 Kołobrzeg

Świetna specjalistka. Kolonoskopia... Moja ciotka miała kilka razy z racji nowotworu jelita, i nigdy jej nie bolało, ale kształty ma, że tak powiem, rubensowskie. Sąsiad też miał, chudy jak patyk, na NFZ bez narkozy, stwierdził, ze nigdy więcej nie da sobie tego zrobić, woli umrzeć na nowotwór niż powtórzyć kiedykolwiek to badanie. Bardzo przerażało mnie to badanie. Jednak Pani Doktor jest bardzo dopingująca - rachu ciachu i po sprawie. Warto ...
Opinia dodana przez: Renata P.

dr Waldemar Kaznocha

ulica Wysoka 25
44-200 Rybnik

To najlepszy lekarz posiadający ogromną wiedzę owszem jest małomówny, ale to lekarz bardzo empatyczny Bardzo chce ludziom pomóc i zależy mu na pacjencie aby go wyleczyć. Nie zapisuje bez potrzeby wizyt po to aby zarobić . Przepisuje więcej leków to prawda ,ale właśnie po to aby starczyło na dłuższe leczenie
Najlepszy specjalista u którego kiedykolwiek byłam. Poprawnie zdiagozował moją chorobę, nadzorował leczenie w szpitalu. Dzięki niemu wróciłam do pełnego zdrowia. Zawsze mogłam na niego liczyć, a dodam, że leczę się już u doktora od 12 lat. Kompetentny wspaniały lekarz na którym można zawsze polegać.
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Paweł Szczerkowski

Chirurg ogólny, Gastrolog

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "MEDICUS"
pl. Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin

Byłam ostatnio na wizycie i jestem bardzo zadowolona! Pan Doktor dbał o komfortową atmosferę badania oraz odpowiedział na wszystkie moje pytania. Bardzo fachowy i życzliwy lekarz! Polecam
Opinia dodana przez: Dagmara

dr n. med. Antoni Wysokiński

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Jestem pod wrażeniem delikatności , uprzejmości i profesjonalizmu Pana doktora. Miałam robioną kolonoskopię - pierwsze przygotowanie niezbyt mi się udało , mimo to nie usłyszałam od Pana doktora słów krytyki. Po pół roku miałam kolejną , której już się nie obawiałam i nie wstydziłam bo wiedziałam , że będę w dobrych rękach . Polecam pana dr Antoniego Wysokińskiego bardzo serdecznie .
Opinia dodana przez: Mirosława

dr n. med. Jakub Zawadzki

ul. Jana Sobieskiego 14/61
02-957 Warszawa

Odradzam tego lekarza. Robiąc kolonoskopię u mojej mamy w marcu 2017 roku w szpitalu Orłowskiego na ul. Książęcej, nie znalazł dużego guza na odcinku wstępnicy. Po roku inny lekarz stwierdził że musiał już być, gdyż guz jest bardzo duży, a ten rodzaj nowotworu rozwija się powoli, stwierdził, że zawinił czynnik ludzki!! Przerażające, mam nadzieję, że moja opinia uchroni innego człowieka przed podobnym dramatem.
Opinia dodana przez: dominika

dr n. med. Andrzej Stawarski

Gastroenterolog dziecięcy, Gastrolog dziecięcy

Wrocław

Wspaniały człowiek. Leczył mnie od 11 do 22 roku życia. Polecam serdecznie kierować się do niego z każdym problemem gastrologicznym u dziecka.
Opinia dodana przez: Klaudia

dr n. med. Dugerjav Baansuren

Gastrolog, Gastrolog dziecięcy

Podgórna 4
40-095 Katowice

Bardzo dobry specjalista! Przez wiele lat nie potrafiłam sobie poradzić z bólami kręgosłupa oraz migrenami choć korzystałam z usług wielu fizjoterapeutów, a dzięki zabiegom akupunktury jestem jak nowonarodzona!
Opinia dodana przez: M

lekarz Dariusz Sołowiej

ulica Zagórska 20
25-355 Kielce

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej w dniu dzisiejszym przez Pana doktora kolonoskopii. Badanie przeprowadzone w szpitalu MSWiA w Kielcach na NFZ, można powiedzieć prawie bezboleśnie. Lekarz godny polecenia. Grażyna Z. Dziękuję serdecznie:)
Opinia dodana przez: Grazia

lekarz Jadwiga Gniady-Jastrzębska

Internista, Gastrolog

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW
31-826 Kraków

Pani Doktor super lekarz, polecam z całego serca, pielęgniarz też wspaniały człowiek razem tworzą wspaniały zespół.
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Antoni Gugulski

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Uważam,że to najlepszy lekarz w tej dziedzinie! Byłam u kilku lekarzy w całej Polsce i on jako jedyny dopasował mi idealnie leki, postawił właściwą diagnozę. Gdyby nie Pan Doktor pewnie nie pisałabym teraz tej opinii. Dziękuję !
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Dariusz Giezowski

Gastroenterolog, Gastrolog

ZDROJOWA Clinic Lubuskie Centrum Gastroenterologii i Hepatologii Dariusz Giezowski
Zdrojowa 2
65-142 Zielona Góra

Znakomity lekarz. Bardzo życzliwy, empatyczny. Duża wiedza i fachowość. Zabieg kolonoskopii i gastroskopii przeprowadził perfekcyjnie. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Narcyz

prof. dr hab. n. med. Jerzy Gil

Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska
ulica Nowy Świat 58 A
00-363 Warszawa

Świetny fachowiec z ogromną wiedzą i doswiadczeniem. Ze zwykłego badania brzucha czyta "jak z książki". Nie szafuje bez potrzeby inwazyjnymi badaniami, ale jak tylko są jakiekolwiek wątpliwości to natychmiast je zleca. Jak bada, to kompleksowo. Widzi pacjenta jako całość, z innymi jego schorzeniami, a także konstrukcją psychiczną. Pacjent ma poczucie, że jest w dobrych rękach, że ktoś o niego naprawdę się troszczy. Ciepły i sympatyczny, chociaż denerwuje go nieszanowanie jego ...

lekarz Tadeusz Mazurek

dr n. med. Krzysztof Grzegorczyk

przychodnia
6-go Sierpnia 74
90-646 Łódź

Byłem dwa razy u tego lekarza z żoną i się okazało, że to co jest napisane przez innych będących u tego lekarza jest całkowitą prawdą, tzn. bardzo ładnie mówi lecz nie na temat obiecuje dużo lecz z tej mowy nic nie wynika, jeżeli pomoże to na pewno sobie lecz nie osobie cierpiącej, dużo obiecuje lecz nie dotrzymuje słowa, chwilami ma się wrażenie, że się jest nie u lekarza. ogólnie nie ...
Opinia dodana przez: leszek

dr Krzysztof Kamiński

Gastroenterolog, Internista

Gorlice

Dobry, kompetentny lekarz. Wywiad, badanie , bezstresowa gastroskopia przebiegły zgodnie z moimi oczekiwaniami. Lekarz ładnie pokazał i wytłumaczył co jest nie tak i co dalej zrobić.

lekarz Dariusz Jurgielaniec

Chirurg ogólny, Gastrolog

Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Ogólnej i Endoskopii Diagnostyczno-Zabiegowej
Morska 28
75-223 Koszalin

Bardzo sympatyczny Lekarz a co najważniejsze specjalista z dużą wiedzą Przed badaniem zostałam poinformowana o jego przebiegu. Po zakończonym badaniu Pan Doktor wytłumaczył mi wszystko Również Pani Pielęgniarka bardzo miła ,spokojna, podczas zabiegu cały czas była przy mnie
Opinia dodana przez: Monika