Lekarze Gastrolog

Gastrolog, Gastroenterolog

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18
02-653 Warszawa

Uważam, że jest to jeden z najlepszych gastroenterologów. Oddany pacjentom bez reszty. Fachowiec jakich malo. Duży zasób wiedzy, pełna kompetencja i fachowiec. W pełni można mu zaufać.
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Renata Talar-Wojnarowska

BARLICKI
kopcińskiego 22
90-131 Łódź

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Prowadzi mnie od wielu lat, szuka różnych sposobów leczenia, proponuje programy. Polecam.
Opinia dodana przez: Bożena
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       dr n. med. Andrzej Marciniak

dr n. med. Andrzej Marciniak

LEKARSKIE WIZYTY DOMOWE Warszawa - Andrzej Marciniak
Warszawa

Korzystamy od kilku tygodni. Lekarz bardzo kompetentny. Skutecznie prowadzi leczenia, doradza też w kwestii diety. Ogólnie jestem zadowolony z leczenia.
Opinia dodana przez: tomasz

prof. Sławomir Rudzki

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Lublin

Bardzo dobry lekarz i bardzo dobry człowiek.Poleciła mi mojs znajoma pana profesora Kiedyś uratował życie mojego męża .Mąż miał bardzo silne zapalenie trzustki.Dzięki szybkiej pomocy pana ptofesora mąż żyje i ma się dobrze. Polecam pana Profesora

dr n. med. Jarosław Kierkuś

Gastroenterolog, Gastroenterolog dziecięcy

Super lekarz. Potrafi pomoc jesli dziecko cierpi na zaparcia nawykowe. Gdyby nie pan doktor, nie wiem, gdzie bysmy szukali pomocy-jestesmy mu bardzo wdzieczni i polecamy innym rodzicom.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Paweł Wojtkiewicz

Falista 22 B/4
81-331 Gdynia

Pan ordynator Wojtkiewicz przyjął mojego Ojca na swój oddział jedynie po przeanalizowaniu dokumentacji i po chwili już podjął decyzję że trzeba działać natychmiast. Piszę, to bo 2 dni wcześniej zostaliśmy odesłani do domu z oddziału ratunkowego bo "nic się nie dzieje"- a tam spędziliśmy aż 14 godzin, horror!!!. Oczywiście dr Wojtkiewicz miał rację- Ojciec miał olbrzymi guz w jelicie i groziło to zatkaniem jelita. Od razu po kilku dniach został ...
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Joanna Kula-Gradzik

Gastroenterolog, Gastrolog dziecięcy

Kościuszki 75
41-936 Bytom

leczylem się sam oraz dziecko.kompetentna, fachowa. Polecam
Opinia dodana przez: rvandzik

lekarz Sabina Więcek

Gastrolog, Pediatra

Al. Roździeńskiego 86a/III D
40-203 Katowice

Dzień dobry , chciałabym umówić wizytę prywatnie i pilnie poszukuję nr tel. do gabinetu Pani dr Więcek w Chrzanowie. Proszę o podanie jeśli ktoś z Państwa posiada kontakt.
Opinia dodana przez: Karina

lekarz Marek Stankiewicz

Kochanowskiego 56
26-600 Radom

Bardzo polecam, jeden z bardziej uprzejmych lekarzy jakich spotkałam na swojej drodze, cierpliwie słucha pacjenta, zadaje dużo pytań o objawy choroby i nie tylko, poświęca dużo czasu. Cena niższa niż u konkurencji, brak kolejek.
Opinia dodana przez: Qwerty

dr n. med. Tomasz Spoz

ulica Kaprysowa 9
20-843 Lublin

Korzystam z wiedzy i umiejętności Pana Doktora już 45 lat - w przypadku dolegliwości chronicznych i nagłych (m.in. przed laty pracując w szpitalu kilkakroć trzymał życie moje i mojego ojca "na końcu skalpela", dosłownie ratując "grabarzowi spod łopaty"). Stosowane kuracje, jakkolwiek czasem z konieczności dłuższe, na długo jednak skutkują, tak że spotykamy się niezbyt często. Niebagatelne znaczenie ma też jego wyjątkowa umiejętność posługiwania się w gabinecie w ramach wizyty sprzętem ...
Opinia dodana przez: krzysztof
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Krzysztof Ostrowski

dr n. med. Krzysztof Ostrowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IBIS / SENSOR CLINIQ
ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność)
01-013 Warszawa

Pan doktor jest niezwykle milym i rzeczowym lekarzem. Wszystko dokładnie wyjaśnia i tłumaczy jest cierpliwy i uwaznie słucha. Poświęca tyle czasu ile jest potrzeba nie spieszy się.To przyjemność mieć kontakt z Panem Doktorem a przede wszystkim mieć poczucie bycia w dobrych rekach. Polecam i cieszę się ze moglam byc konsultowana przez Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Teresa

dr n. med. Marcel Chmiel

Gastroenterolog, Gastrolog

Klinika Medycyny Urody
ul. Domaniewska 39A (Horizon Plaza)
02-672 Warszawa

Byłam z wizytą u lekarza w ramach prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego. Lekarz bardzo cierpliwy, podchodził kompleksowo do pacjenta i choroby. Tłumaczył w bardzo prosty i przystępny sposób jak należy postępować w razie nasilenia objawów choroby. Cierpliwy i uprzejmy. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: skyline80

dr n. med. Włodzimierz Jóźwiak

Chirurg ogólny, Gastrolog

NZOZ Przychodnia Wolska
ulica Wolska 68/72
01-134 Warszawa

Szybkie i sprawne badanie, właściwa diagnoza. Zostałam skierowana do szpitala gdzie dr Jóźwiak wraz z dr D. Sarti wykonali operację. Wszystko fachowo i profesjonalnie. Właściwe, uprzejme podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Maria

lek. med. Arkadiusz Bednarczuk

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Piszę w imieniu mamy. Pełen profesjonalizm. Lekarz godny polecenia. Pierwsza kolonoskopia i mama wyszła z uśmiechem z gabinetu. Mama wspomniała również o przemiłej pielęgniarce która była w czasie badania Lekarz wszystko wyjaśnił a rozmowa z Panem doktorem sprawiła że mama zapomniała że jest na badaniu. Ogromny plus dla zgranego zespołu.
Opinia dodana przez: Aga

dr n. med. Witold Zieleźnik

Gabinet Internistyczy
41-902 Bytom

jest takie powiedzenie " jeżeli lekarz nie wyleczy Cię z dolegliwości , to zmień lekarza ponieważ choroby nie zmienisz" Dr.Zieleźnika się nie zmienia - a wręcz większość chorych zmienia lekarza NA Pana Witka.
Cudowna lekarka,duża wiedza medyczna,bardzo wnikliwie analizuje problem zdrowotny. Bez względu na dzień i porę służy pomocą. Polecam!!!

lekarz Zbigniew Zając

Przychodnia
Armii Krajowej 34
97-500 Radomsko

wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze. lekarz wyjaśnił mi przyczyny i leczenie choroby polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej
Choruję na CU/CD od 2007. Pierwsza wizyta w gabinecie prywatnym i od razu skierowanie do kliniki na Borowskiej. Komplet badań, trafna diagnoza i dożywotnie leczenie. Nie zachwalam, nie reklamuje, bo to nie mój interes. Korzystam z usług profesora wiele lat. Jeśli masz ten problem co ja to nie ma lepszego lekarza i specjalistów w tej materii jak w jego klinice na Borowskiej
Opinia dodana przez: Łukasz

dr n. med. Marzena Konopko

Klinika Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych
Białystok

Witam wszystkich i chcialbym sie podzielic opinia o pani doktor, w Augustowskiej przychodni przeszłem badanie gastroskopii i kolonoskopii które wykonała pani doktor, to bylo moje pierwsze badanie tego typu wiec troche sie bałem jak to bedzie , tym bardziej ze kilku moich znajomych opowiadalo mi wczesniej przebieg takich badan i nie były to przyjemne przezycie . Na szczescie nie mieli racji , lub byli u niewlasciwych lekarzy, pani dr, Konopko ...
Opinia dodana przez: karol

lekarz Jacek Jarco

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Zabrzmi górnolotnie, ale to zaszczyt spotkać takiego lekarza! Byłam tylko na USG, ale poświęcony czas, kompetencja, wyjaśnienie, a przede wszystkim bardzo sympatyczna atmosfera sprawiły, że jestem wzruszona do teraz. Dosłownie wzruszona. Dziękuję
Opinia dodana przez: Anna