Lekarze Gastrolog

Diabetolog, Endokrynolog

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Przemysław Krasnodębski

Gastrolog

Centrum Okulistyczne w Warszawie
Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18
02-366 Warszawa

właściwy człowiek na właściwym miejscu.Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz.

lekarz Witold Kycler

Chirurg ogólny, Gastrolog

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

DR WITOLD KYCLER TO NAJLEPSZY LEKARZ. PROFESJONALISTA W KAŻDYM CALU. W KONTAKCIE.Z PACJENTEM ZAWSZE PEŁEN EMPATII I CIERPLIWOŚCI. LEKARZ GODNY POLECENIA.
Opinia dodana przez: Hanna

prof. dr hab. n. med. Marek Woynarowski

Gastroenterolog, Gastroenterolog dziecięcy

Jeszcze nigdy zaden lekarz nie poświecił mojemu schorowanemu Sebastianowi tyle czasu, troski i atencji. Bardzo dziękuje Panie Doktorze. Justyna

prof. dr hab. n. med. Krystyna Wąsowska-Królikowska

Alergolog, Gastrolog

Niepubliczny Zakłąd Opieki Zdrowotnej "DIAG-MED"
Snycerska 3
91-302 Łódź

Polecam p. doktor. W pełni profesjonalne podejście do pacjenta. Otrzymałam wyczerpującą informacje o chorobie oraz lekach, które mam przyjmować. Więcej takich lekarzy.

lekarz Maria Kudlicka

Internista, Gastrolog

Kołłątaja 50 (Centrum Medyczne nad Świdrem)
05-402 Otwock

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Wizyty prywatne na Kołłątaja w Otwocku. Od samego początku choroby mi pomaga

lekarz Dariusz Jaklewicz

Centrum Medyczne Nasze Zdrowie
ul.Górnośląska 4a
00-444 Warszawa

Dziękuję za doskonale przeprowadzoną kolonoskopię (20 lutego 2024 godz. 16), kompletnie bez stresu i w przyjemnej atmosferze, w tym oczywiście z pełną eksplikacją sytuacji. Podobno jest ranking najlepszych operatorów endoskopu, sądzę że p. dr Jaklewicz jest ďna podium rankingu, oczywiście ze wspaniałą asystą pani Klaudii🍀. Nie potrzeba więc dodawać, że szczerze polecam. Dodam też, że to pierwszy raz, gdy wystawiam jakąkolwiek opinię, co świadczy o wyjątkowym docenieniu umiejętności p. dra ...
Opinia dodana przez: Radosław

lekarz Maria Sobolewska-Skomra

Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach
ulica Rybickiego 1/-
96-100 Skierniewice

SAME PLUSY !!!!!!!!!!!!!!! Najlepszy lekarz w swojej specjalizacji .Jestem pacjentem od ponad 20-tu lat. Nigdy się nie zawiodłem .W krytycznym dla mnie okresie choroby , zostałem dzięki wysiłkowi i uporowi Pani doktor , postawiony na nogi
Opinia dodana przez: Wojciech Kurtz
Trafiłam do Pani doktor z polecenia. Posiada bardzo pożądaną w dzisiejszych czasach cechę - potrafi w pełni zaopiekować się pacjentem, nie odsyła z kwitkiem. Jest przy tym bardzo wrażliwa i opiekuńcza. Nie odbębnia wizyt w 5 minut, poświęca wystarczającą ilość czasu pacjentom. Bardzo kompetentny lekarz. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Hanna Kabzińska

ulica Jantarowa 16/4
53-330 Wrocław

Badanie kolonoskopii wykonane przez Panią Dr. Hannę Kabzinską bardzo profesjonalne z wyczuciem i wyczerpującą pełną diagnozą o zdrowiu i przebytych chorobach pacjenta. Dziękuje bardzo Pani Doktor. Zygmunt Czarnecki.
Opinia dodana przez: Zygmunt

Janusz Potocki

Internista, Gastrolog

Doskonały diagnosta, duża wiedza i doświadczenie, życzliwe podejście do pacjenta, bardzo sympatyczny. Polecam
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Maciej Kohut

Internista, Gastrolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej GASTRO - MED
ulica Barbary 21
40-053 Katowice

Polecam, dobry lekarz, kontaktowy dla pacjenta, miałam robione badanie kolonoskopii -Pan doktor podszedł naprawdę do tego z sercem . Małgorzata.

lekarz Zbigniew Kula

Mierosławskiego Ludwika 16/15
85-654 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz i człowiek. Pacjenta traktuje jak członka rodziny z pełną życzliwością, cierpliwością, wyrozumiałością.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Grzegorz B.

lekarz Małgorzata Wojcieszyn

Gastrolog, Pediatra

Bończyka 34
41-400 Mysłowice

Dostałam numer telefonu do pani doktor od znajomej, która również leczyła u niej swoje dzieci. Leczyłam u pani doktor dwójkę moich dzieci. Każde z nich miało inny problem. Pani doktor wysłucha, wytlumaczy. Jest bardzo miła. Dzięki pani doktor moje dzieci zostały wyleczone. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna J

dr n. med. Tadeusz Szwed

Gastroenterolog, Gastrolog

Gabinet Prywatny Tadeusz Szwed
ul. Wojska Polskiego 49 lok. U1
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

Cudowny człowiek, rzetelny lekarz poprostu fachowiec. Postawił trafną diagnozę i rozpoczął leczenie. Polecam. Jeśli gastrolog to tylko dr . Tadeusz Szwed, który z dr. Łukaszem stworzyli takie cudowne miejsce pełne empatii i dobrego słowa.
Opinia dodana przez: MS

dr Grazyna Mierzwa

Gastrolog dziecięcy

Bydgoszcz

Polecam tą lekarkę z czystym sumieniem. Borykam się ze zdrowiem mojej córki lekarz ogólny jest zaniepokojony jej niską wagą...sugeruje różne choroby (celiakię, cukrzycę) a jak się okazało po wizycie u Pani doktor to nie zlecił lekarz ogólny podstawowych badań. Wizyta u Pani doktor trwała godzinę, lekarka dobrze wiedziała o czym mówi,opowiedziała o objawach chorób, na czym one polegają.. wyjaśniła jak odczytywać wyniki, podpowiedziała jakie badania mam zrobić na kasę chorych, ...
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Beata Mroziak

Gastroenterolog, Gastrolog

zzoz
Oświęcim

Świetny fachowiec. Angażuje się w pomoc dla pacjenta jakiej potrzebuje i robi wszystko by pomóc, co daje duże poczucie bezpieczeństwa. Jest skuteczna w swoim działaniu. Miła, kulturlna, rzetelna, dokładna, cierpliwa i ma niesamowity dar przekazywania informacji pacjentowi o jego stanie w bardzo taktowny sposób. Szpital z pewnością jest dumny z takiego pracownika.

lekarz Iga Detka-Kowalska

ul. Spółdzielcza 8B
26-200 Końskie

Nie znam drugiego TAKIEGO Lekarza . Gdyby każdy człowiek miał w sobie tyle dobra, zaangażowania i empatii - świat byłby lepszy.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Marek Zubrzycki

ul. Władysława Stanisława Reymonta 20/1
37-700 Przemyśl

Bardzo polecam, pod kątem konsultacji oraz wykonania badania. Pan doktor świetnie wykonuje badania endoskopowe, nie ma się czego bać. Miłe podejście do pacjenta. Bardzo polecam, chyba najlepszy z Przemyśla

Dariusz Zając

Gastrolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dariusz Zając
Ełk

Bardzo kulturalny kompetentny fachowiec, lekarz z powołania. Profesjonalne podejście do chorego,poświęca dużo czasu pacjentowi na wytłumaczenie stanu choroby i sposobu leczenia. Zaangażowany w procesie leczenia i poprawy zdrowia. Lekarz godny wielkiego szacunku, bardzo dużo Mu zawdzięczam.
Opinia dodana przez: Maria