Lekarze Gastrolog

lekarz Jacek Węgrzyn

przychodnia NFZ
Karmelicka5
34-100 Wadowice

Wspaniały lekarz, rzetelny, kompetentny,uprzejmy, wszystko pacjentowi dokładnie wyjasnia.Jeden z najsympatyczniejszych lekarzy w przychodni wadowickiej.

lekarz Krzysztof Niedzielin

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Świetny lekarz, fachowa pomoc, w 100% pomoże każdemu. Nie musi o nic pytać pacjenta, a już daje najlepsze możliwe rozwiązania do zrealizowania.
Opinia dodana przez: Radek K

lekarz Piotr Kosecki

Sobocka 26
01-684 Warszawa

Pan doktor jest niezwykle rzeczowy, uprzejmy, dociekliwy, wszystko wyjaśnia dokładnie, wszystko sprawdza. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Nina
Miałam życiowe szczęście trafić na wspaniałą Panią doktor poprzez wspaniałego Pana dr Janusza Łapińskiego. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak wielkich specjalistów z ogromnym zakresem wiedzy, wspaniałym i kompleksowym podejściem do pacjenta, wielkim sercu i oddaniu. Dzięki kochanej Pani dr Hampel już trzeci rok nie muszę przyjmować leków na obniżenie ciśnienia. Chociaż nie ta choroba była przyczyną mojego pobytu w szpitalu, czuję do dzisiaj, że Pani dr uratowała mi życie. Wcześniej ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Piotr Stefaniuk

ulica Gościńczyk 5/8
24-100 Puławy

W SPZOZ w Puławach badanie kolonoskopia przeprowadził lekarz Piotr Stefaniuk. Badanie zostało przeprowadzone delikatnie i w miłej atmosferze, zostałam zapoznana z przebiegiem badania i wynikami i dalszym leczeniem
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Beata Prozorow-Król

Internista, Gastrolog

LUXMED - UZDROWISKO NAŁĘCZÓW Sp.z o.o.
aleja Kasztanowa 6
24-150 Nałęczów

Najlepsza pani doktor jaką znam! Przyleciałam za zagranicy miałam mało czasu na badania i stwierdzenie co mi dolega ale dzieki pani doktor która szybko postawiła diagnozę uniknęłam męczarni w bólu, ciepła sympatyczna z empatią i powołaniem,najlepszy lekarz jakiego znam i od tamtej pory jedyny do którego będę chodzić
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Krzysztof Kupczyk

Bartosza 18
63-430 Odolanów

Wspaniały lekarz. Bardzo mi pomógł. Stawia trafne diagnozy od razu. Nie jest drogi. Bardzo oddany swojej pracy.

dr Alina Niska

centrum medyczne Świętego Łukasza
Częstochowa

Bardzo dobry gastrolog, świetny diagnosta w zakresie gastroskopii. Generalnie lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Robert

Bronisław Jabłoński

Gastrolog

Poliklinika Stomatologiczna "PROF-DENT" Sp. z o.o.
al. Józefa Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

bardzo mily lekarz ,uprzejmy odpowiada na pytania pacjenta ja sie nu nigo lecze i proponuje kazdemu ktop szuka takiego specjalisty

dr n. med. Adam R Markowski

Gastrolog

Centrum Medyczne ,, Medrex "
ul. Stary Rynek 2/101
15-030 Białystok

Jest kompetentny,wnikliwy,uważny,cierpliwy,a przy tym miły,pogodny,życzliwy. Pacjent jest człowiekiem, a nie przypadkiem... za to bardzo doktorowi dziękuję. Elżbieta Urban

lekarz Tomasz Stelmaszuk

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128
04-141 Warszawa

Bardzo uprzejmy , sympatyczny Pan Doktor. Robił mi gastroskopię.Bardzo sprawnie przeprowadził całe badanie.Wzbudza zaufanie Pacjenta. Polecam!

lekarz Stanisław Boczar

ulica Guzikówka 7
38-400 Krosno

Bardzo dobry lekarz, polecam! Bardzo delikatny i z ogromna wiedzą, do tego nie jest arogancki , nie cwaniakuje, nie jest zarozumiały jaki inni lekarze gastro...w Brzozowie. Naprawdę warto go wybrać.

lekarz Tomasz Waliszewski

Polimedica
ul. Witkacego 2d
95-100 Zgierz

Lekarz kompetentny, miły, sympatyczny, uprzejmy z ogromną wiedzą medyczną którą z pewnością potrafi wykorzystać nie lekceważy pacjenta. Mogę zdecydowanie polecić w 100% pozytywne podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Aneta Gębala

Gastrolog, Pediatra

Przychodnia Rodzinna
71-043

Polecam! Poświęciła synowi sporo czasu, bardzo dokładny wywiad, nam wszystko tłumaczyła odkładanie. Choć byliśmy prywatnie, zachęcała do korzystania z publicznej służby zdrowia ( przyjmuje też w poradni na Wojciecha ).

lekarz Wojciech Marlicz

al. Wojska Polskiego 231B
71-340 Szczecin

A ja dzisiaj (21.1.2023 r.) kilka słów o Synu prof. Krzysztofa Marlicza, nie żyjącego już od ponad 8 lat, który miał swój gabinet lekarski w największym wieżowcu przy ul. Szafera w Szczecinie. Profesor Wojciech Marlicz dwukrotnie badał/przyjmował moją żonę (seniorkę Pesel 43) – w 2017 r. i w dniu wczorajszym, gdy była zabrana przez pogotowie na SOR przy ul. Unii Lubelskiej. Oba te kontakty z Profesorem Wojciechem będą zapamiętane z ...
Opinia dodana przez: cxi

lekarz Lidia Kędzierska

ul. Ku Słońcu 58
72-006 Szczecin

Bardzo dobra pani doktor .Przystępna i bardzo uprzejma co w obecnych czasach zdarza się nie często . Korzystam z jej porad w Przychodni Dolna Odra koło Gryfina Polecam.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Tomasz Kowalik

ulica Oświęcimska 46 D
32-500 Chrzanów

Wspaniały lekarz! Kompetentny fachowiec! Jestem po zabiegu i czuję się świetnie! Dziękuję Panu Doktorowi i personelowi za super obsługę! Wdzięczny pacjent z Chrzanowa
Opinia dodana przez: Mieczysław

lekarz Maciej Świątkowski

Karłowicza
Bydgoszcz

Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo kompetentny, szczegółowy, a przy tym bardzo miły. W moim przypadku niestety zupełnie odwrócił diagnozę innych lekarzy, ale bardzo taktownie. Bardzo mi pomógł, mogę normalnie jeść! Inni lekarze (ogólny i dwóch gastrologów) prawie mnie do psychiatry wysyłali, a on po prostu znalazł wrzód na dwunastnicy i ustawił odpowiednio leki. Polecam!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Anna Szaflarska-Popławska

Alergolog, Gastrolog

ul. Słoneczna 7
86-031 Osielsko

Bardzo wspaniała Pani Profesor, super podejście do pacjenta i jego rodziny. Jednym słowem takich lekarzy jest naprawdę mało. Dziękuję
Opinia dodana przez: Genowefa

lekarz Ineza Szafrańska-Komarowska

Gastrolog, Pediatra

Mickiewicza 37
88-100 Inowrocław

Serdecznie polecam Panią doktor! Prowadziła mojego syna w szpitalu. Wszystko dobrze wytłumaczone, leczenie również poskutkowało. Lekarz godny zaufania! Bardzo dobre podejście do dzieci. Dziękuję za pomoc i raz jeszcze polecam.
Opinia dodana przez: Rodzic