Lekarze Łomża

dr n. med. Adam Zdanowicz

Gabinet Ginekologiczny
Piłsudskiego 6 lokal 3
18-400 Łomża

Jestem zadowolona z wizyty. Uwazam ze dr. Zdanowicz jest kompetentny i zostalam przyjeta z empatia. Podczas wizyty dr. wszystko mi wyjasnil jasno i konkretnie. Polecam.
Opinia dodana przez: Bozena

lekarz Emilia Kulesza

REMEDIUM
Ks.Janusza1
18-400 Łomża

Bardzo miła pani doktor, uprzejma i życzliwa. Jest moim lekarzem rodzinnym od 20 lat. Rozmawia z pacjentem, wyjaśnia. Nie skąpi skierowań na badania. Nigdy nie zawiodłam się na diagnozach i kuracjach.
Jest wyrozumiała icierpliwa.kompetentna.

prof. dr hab. n. med. Jan Krzysztof Podgórski

Neurochirurg

Szpital Wojewódzki w Łomży
Piłsudskiego 11
Łomża

Mogę z całą pewnością powiedzieć, że Prof. Krzysztof Podgórski i jest jednym z najlepszych lekarzy, z jakimi miałem przyjemność się spotkać. Jego oddanie, wiedza medyczna sprawiają, że jest godnym zaufania i szanowanym profesjonalistą. Gorąco polecam Pana Profesora wszystkim, którzy szukają najlepszej opieki medycznej.
Opinia dodana przez: Jaroslaw

lekarz Małgorzata Dziużycka

Dermatolog

PromedPol Centrum Medyczne
Wojska Polskiego 59
18-400 Łomża

Pani doktor jest świetnym specjalistą lecze sie u niej od 10 lat kazdy preparat ktory mi przepisywała działał natychmiastowo (moja skóra jest bardzo problematyczna i po wizytach u wielu specjalista poprawa nastapiła kiedy zacząlem chodzic do pani doktor)a ponadto miłym i sympatycznym człowiekiem

Ryszard Wagner

RTG, USG

al. Legionów 94
18-400 Łomża

To już moja kolejna wizyta. Pan doktor traktuje pacjentów z szacunkiem i życzliwością. Objaśnia wynik badania, a to bardzo dużo.
Opinia dodana przez: M.M.

lek. dent. Piotr Brzózka

Przychodnia Rejonowa Nr 2
Kolegialna 1
18-400 Łomża

Byłem u Pana Piotra, bardzo profesjonalnie, mówi dla pacjenta co robi i jak to będzie wyglądać. Jest uprzejmy i stara się by wszystko wyglądało ładnie oraz estetycznie. Gorąco polecam wszystkim kto boi się spotkania z dentysta. Ten Pan złamie tą barierę!!
Jestem zadowolona z wizyt i polecam panią doktor, widać że jest kompetentna w swojej dziedzinie, a ponadto niezwykle miła w kontakcie.

lekarz Urszula Głuszkowska

Kręta 8
18-400 Łomża

Drogie kobietki... zarówno te starsze jak i młodsze... jeśli chcecie cieszyć się zdrowiem - omijajcie gabinet "szanownej" pani doktor szerokim łukiem! Żałuję, że zwlekałam tak długo z dodaniem opinii... być może wiele z Was uniknęłoby przykrych doświadczeń związanych z tą "specjalistką". Ale do rzeczy. Trafiłam do głuszkowskiej z typowymi problemami jak każda kobieta. Dostałam całą paletę leków w tym hormony... co tam przecież my pacjentki jesteśmy królikami doświadczalnymi i a ...

lekarz Mirosław Maksimowicz

Piłsudskiego 6/4
18-404 Łomża

Nie polecam, po odsłuchaniu niemowlaka tylko i wyłącznie przepisuje silne leki oddziaływające na serce. Uważa że kobiety w Polsce nie powinny karmić piersią, bo trują swoje dzieci, w zamian przepisuje Nutramigen z syropem glukozowym na czele w składzie. Szukajcie lekarzy, którzy zrobią badania maluszkowi. Ja nie karmię dzięki takim szarlatanom jak ten lekarz.
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Roman Jagodziński

Parkowa 16
18-404 Łomża

Wizyta w przychodni przy Szpitala Wojewódzkiego w Łomży u lek. Jagodzińskiego w dniu 17 luty 2023.Moja opinia jest negatywna . Typ niezaangażowanej ignorancji w stosunku do mnie . Na pytanie jak obniżyć zbyt wysoki testosteron ? Pan Jagodziński zaleca WYCIĘCIE JĄDER ...kastrację. Zdecydowanie nie polecam . Boguslaw.
Opinia dodana przez: Bogusław

lek. dent. Bartłomiej Załęski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Bodent
Sybiraków 5/6
18-400 Łomża

Wspaniały uprzejmy młody lekarz , poświęca mnóstwo czasu dla pacjenta , kompetentny , dokładny ,szczegółowy,dużo wyjaśnia i tłumaczy o zaistniałej chorobie i sposobie leczenia , polecam ponieważ wiele mu zawdzięczam .
Opinia dodana przez: Maria Darmetko

lekarz Anna Romanowska

Pl. Niepodległości 15/69
18-400 Łomża

Bardzo dobry lekarz. Pani Doktor zawsze uprzejma, kompleksowo podchodzi do sprawy. Brak zastrzeżeń z mojej strony, leczyłem się prywatnie i na fundusz. Szczerze polecam

lekarz Janusz Krzywda

Neurolog

Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
ulica Al. Piłsudskiego 11
18-400 Łomża

Wspaniały lekarz z cudownym podejściem do pacjenta. Potrafi zdiagnozować chorobę, szybko działa, nie zostawia pacjenta samemu sobie.
Opinia dodana przez: Mariola

dr n. med. Leszek Poppe

szpital Wojewódzki Łomza
Łomza Piłsudskiego11
18-400 Łomża

Najgorszy lekarz na jakiego trafiłam! Nie trafiają do niego żadne argumenty, pierwszy raz spotkałam takiego lekarza, zero współczucia, zero zrozumienia, zero jakiejś empatii do kobiet rodzących i do personelu. Krzyczy, poniża pacjentki, stanowczo odradzam tego lekarza! Nie powinien wykonywać tak odpowiedzialnego stanowiska.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Ewa Romanik

Rehabilitant

"Hipokrates" s.c. I. Szymborska, J. Szymborski
Szosa Zambrowska 20
18-400 Łomża

Bardzo kompetentna lekarka o bardzo dużej wrażliwości nakierowanej na pacjęta. Pani dr natychmiast zareagowała i udzieliła pomocy młodemu pacjentowi.
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Sylwia Zamojska-Rybaczyk

Wojska Polskiego 31 lok. 11
18-400 Łomża

Pani Zamojska uratowała MOJE ŻYCIE dziękuje i kłaniam się w pas !!!! Najlepszy lekarz pod słońcem !!!! Najlepszy !!!! Dziękuje jeszcze raz!!!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Krystyna Zbien

Reumatolog

Szpital Wojewódzki
18-404 Łomża

Notorycznie się spóźnia do przychodni, zanim zacznie przyjmować to jajko można znieść, lekceważący stosunek do czasu pacjenta, zresztą jak większość lekarzy na państwowym

dr Barbara Olszewska

Endokrynolog

Gabinet endokrynologiczny
ul. Senatorska 48
18-400 Łomża

Już parę razy miałam przyjemność a raczej nie przyjemność spotkania z Tą kobietą - totalna żenada i nieporozumienie, żadnego kontaktu z pacjentem który przyszedł po poradę tylko swoje chore teorie i widzi mi się. Brak rozmowy wyjaśnień KOBIETO nikt zdrowy nie przychodzi do ciebie, porozmawiaj, wyjaśnij okaż odrobinę empatii a nie opowiadasz ze trzda ćwiczyć, jeżdziś na wkacje szkoda ze nie dodasz że palisz można. Dziwię się ze ktoś płaci ...

lekarz Marek Makieła

Lekarz rodzinny

Chętnika Adama 7
18-400 Łomża

Jak dla mnie bardzo dobry lekarz . Miły i sympatyczny . Ma podejście do pacjenta u niego czuję się swobodnie . Nie tak jak u innych , którzy wytwarzają taką atmosferę , że boisz się odezwać. Jeszcze mi się nie zdarzyło przez długie lata żeby mi przepisał nie odpowiednie leki .