dr n. med. Leszek Poppe

2,6
1,8
2,7
2,4

Najgorszy lekarz na jakiego trafiłam! Nie trafiają do niego żadne argumenty, pierwszy raz spotkałam takiego lekarza, zero współczucia, zero zrozumienia, zero jakiejś empatii do kobiet rodzących i do personelu. Krzyczy, poniża pacjentki, stanowczo odradzam tego lekarza! Nie powinien wykonywać tak odpowiedzialnego stanowiska.

Dr Poppe prowadzi już moją drugą ciążę - pierwsza była z powikłaniami :-(. moim zdaniem jest bardzo kompetentym i miłym lekarzem i nie umywa rąk jak się pojawią problemy - moglam zadzwonić do niego zawsze i nigdy nie zostawił mnie bez porady co powinnam zrobić.

nie polecam! niesympatyczny, bardzo szybko "załatwia" pacjentki. na pytania odpowiada zdawkowo.

Jestem bardzo zadowolona z moich dotychczasowych wizyt u dra (prowadzi moja druga ciaze). Super specjalista, ma rozsadne i profesjonalne podejscie do pacjentek. Do tego bardzo dobrze wyposazony i nowoczesny gabinet.

TRAFILAM Z PORODEM NA DYZUR PANA ORDYNATORA.JEDYNE CO MOGE POWIEDZIEC CZEKA Z KAZDA DECYZJA DO OSTATNIEJ CHWILI.

nie polecam nikomu. brak zainteresowania pacjentka.

nie polecam nikomu. brak zainteresowania pacjentka.

Polecam naprawde świetny specjalista zna się na tym co robi

Polecam naprawde świetny specjalista zna się na tym co robi

Nimiły i nieuprzejmy lekarz. Taktuje pacjentki niepoważnie. Ma tak rozsławioną opinię za wcześniejsze zasługi, że teaz już się nie stara. Zbagatelizował mój telefon o silnych skuczach i kwawieniu w szóstym miesiącu ciąży. Dobrze, że są inni bardziej "z powołania" lekarze...

Lekarz nie interesuje się pacjentką w momencie kiedy ta najbardziej liczy na jego wsparcie tj. w momencie porodu. Z obserwacji wiem, że inni lekarze starają się być przy porodzie swojej pacjentki co na pewno dodaje otuchy kobiecie rodzącej. W szpitalu nikt nie czuje się pacjentka doktora bo wszyscy traktowani są na równi, co akurat uważam z asłuszne. Lekarz jest bardzo służbowy i mało sympatyczny.

Od początku ciąży regularnie płaciłam za wizyty 100 zł będąc przekonana o profesjonaliźmie Doktora Poppe. Na moją prośbe w szóstym miesiącu (podkreślam szóstym) zbadał wymiary dziecka i wtedy zaczeło się prawdziwe piekło dla mnie. Wykrył wady u dziecka. Powiedział mi o tym jak o deszczu za oknem. Trafiłam do szpitala nawet się nie pojawił, pomimo tego że wcześniej o tym zapewniał. W szpitalu traktowano mnie jak królika doświadczalnego robiono mi USG chyba z 5 razy. Trafiłam do Warszawy tam potwierdzono diagnozę.Tego co przeszłam nie da się opisać. Moje dziecko ma wady, które można było wykryć w 15 tygodniu ciąży i je leczyć.Lekarz nie zlecił badań prenatalnych i nie przykładał się do badania USG. Przestrzegam przed tym lekarzem.