Lekarze Dębica

lekarz Krzysztof Piotrowski

Rzeszowska 58
39-200 Dębica

Mam wrażenie ze poza antybiotykami ten lekarz nie zna innych metod leczenia. Nawet na dwudniowa biegunkę przepisuje antybiotyk bez sprawdzenia czy faktycznie dziecko ma bakterie. U mojego syna nie rozpoznał odoskrzelowego zapalenia płuc, na szczęście inny lekarz wiedział co robi.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Małgorzata Kędzierska-Grabiec

39-200 Dębica

Pani Grabiec jest prawdziwym lekarzem z powołania. Przyjęła mnie po godzinach swojej pracy, oczywiste jest to że nie musiała a jednak to zrobiła. Zależy jej na pacjentkach i to się ceni, w dodatku bije od niej takiej ciepło że aż jest chęć siąść z nią przy kawie i porozmawiać :) Polecam z całego serca. Cudowna kobieta
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Andrzej Wrona

Urolog

Ogrodowa 16
39-200 Dębica

Zabieg miałem (prywatnie) u dr. Wrony we wrześniu 2018 r. - usunięcie stulejki. Dr Wrona ma ogromną wiedzę, wszystko wytłumaczył co i jak. Ma także wielkie poczucie humoru :), króciutka historia: Oczywiście jak przyszedł dzień zabiegu byłem przerażony, (zresztą jestem takim panikarzem) ale dr Andrzej Wrona rozładował atmosferę momentalnie, gdy leżałem na stole zabiegowym zapytałem: Ja: Panie doktorze nic nie będę widział? Dr Wrona: Nie, nic nie będzie Pan widział ...
Opinia dodana przez: Greg

lekarz Andrzej Madej

Słowackiego
39-200 Dębica

Już przy pierwszej wizycie zauważa się ,że jest to lekarz bardzo kompetent. . Jeśli sa jakieś problemy od razu kieruje do siebie do szpitala w Rzeszowie i leczy. Bez żadnej ściemy i naciągania na kolejne wizytyny. Bardzo polecam!!!

lekarz Teresa Brzostek

Spacerowa 8
39-200 Dębica

Spadłam ze schodów z dzieckiem na rękach, pobiegłem po pomoc do Pani doktor sąsiadki, Pani doktor powiedziała, że nie jest lekarzem od dzieci nie udzieli pomocy mi i mojemu dziecku, nawet nie wyszła do nas, rozmowa odbyła się przez domofon. Jeśli tak ma wyglądać pomoc lekarza, który składał przysięgę Hipokratesa to coś mi tu nie pasuje, czy Pani jest naprawdę lekarzem?
Opinia dodana przez: Magda

Bogdan Gawlik

Krakowska 94e
39-200 Dębica

Niestety nie mogę polecić Pana Doktora,zasugerowałam się pozytywnymi opiniami, a mój problem został całkowicie zbagatelizowany.

lekarz Grażyna Kawecka

Psychiatra, Psychoterapeuta

Kolejowa 30c
39-200 Dębica

Nie polecam tej pani, nie wytłumaczy ,nie podniesie na duchu, wizyty są krótkie, pozbywa,tylko kasa sie liczy,nie ma porady od lekarza ,wywyższa się
Opinia dodana przez: magdalenia

lekarz Amelia Jasek-Piątkowska

39-200 Dębica

Polecam w 100% Pani Doktor bardzo miła nie daje każdemu dziecku od razu antybiotyku na wejściu Dzieci bardzo zadowolone zawsze z wizyty Polecam

lekarz Stanisław Mazur

Laryngolog

Lazarowicza 25
39-200 Dębica

Polecam w 100%. Kompetentny, dobry lekarz, od razu postawił trafną diagnozę. Wyleczył mojego synka i katar już się nie nawraca.
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Grażyna Rycombel

NZOZ Habilitas Rehabilitacja Lecznicza
Parkowa 10
39-200 Dębica

Pani Rycombel jest najlepszym stomatologiem jakiego znam. Ma bardzo profesjonalne podejście do wykonywanej przez siebie pracy. Zęby trzymają się naprawdę długo, a poza tym ma takie podejście do pacjenta, że zapomina się o bólu.

lekarz Roland Bombrych

Psychiatra

Kolejowa 30c
39-200 Dębica

Bardzo kompetentny lekarz. Ma podmiotowe podejście do pacjenta. Wszystko tlumaczy i wszystko jest dla niego wazne. Kompleksowo wyjaśnia i wspiera pacjenta. nie przesadzaj farmakologia. Przepisuje tylko to co konieczne i niezbedne. Korzystam z pomocy Pana Doktora od 3 lat.

lek. dent. Paweł Krawczyk

Przychodnia Rejonowa Nr 2
Krasickiego 1
39-200 Dębica

Według mnie najlepszy lekarz stomatolog u jakiego byłam, borykałam się z dużą wadą zgryzu oraz krzywymi zębami, poprzedni stomatolodzy nie chcieli się podjąć leczenia, słyszałam wiele razy ze aparat będę musiała nosić 5 lat a nawet i więcej a u lek.Pawła Krawczyka nosiłam aparat nie całe dwa lata efekty są niesamowite lekarz na każdej wizycie informował mnie z kazdym krokiem co robi wiec czułam sie komfortowo bardzo polecam

dr Andrzej Klepacz

Ginekolog, Ginekolog położnik

39-200 Dębica

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, pan doktor przeprowadził badanie bezboleśnie, dokładnie objaśnił co się dzieje i dał odpowiednie zalecenia. Konkretne, profesjonalne podejście, bez żadnych złośliwych komentarzy i pobłażliwości, które zdarzają się w innych gabinetach. Polecam.

lekarz Marek Sawka

Neurolog, Seksuolog

Krakowska 94e
39-200 Dębica

Lekarz rewelacja .Wiedza nie tylko z zakresu neurologii ale również z innych dziedzin co jest uważam ważne . Zawsze po wizycie jestem zadowolona i uspokojona i zawsze mam wrażenie ze Panu doktorowi zależy na pacjencie. Wizyta nigdy! nie jest szybka odbębniona i po łebkach . Pan doktor jest ludzki i tym się wyróżnia wśród innych. Każdy ma prawo do swojej opinii ale pamiętajmy że dużo zależy od nas samych z ...
Opinia dodana przez: J.K

Andrzej Karasiński

Protetyk, Stomatolog

Kraszewskiego31
39-200 Dębica

NIE POLECAM,!!!!!! 3 LATA TEMU MIALAM U TEGO DENTYSTY ZEBA 6 LECZONEGO KANALOWO, OKAZALO SIE TERAZ PRZYPADKIEM JAK ORTODONTA OGLDAL ZDJ RTG PANORAMICZNE CAŁEJ SZCZĘKI ( ZDJECIE ROBIONE TEZ U KARASIŃSKIEGO, I OGLADAL TO ZDJ) ZE 6 MA ZLE WYCZYSZCONE KANALY I JEST PRZEWIERCONA DO DZIĄSLA I CAŁY CZAS DOSTAJE SIĘ TAM POWIETRE......I ZĄB DO WYRWANIA BO NIKT MI JUZ NIE DA GWARANCJI ZE JAK OD NOWA WYCZYSCI ZE ZARAZ ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jadwiga Niemiec-Kulij

Internista, Endokrynolog

39-200 Dębica

Jestem bardzo rozczarowany z prywatnej wizyty u Pani endokrynolog, gdyż Pani endokrynolog leczy nie pacjęta, tylko jego wyniki badań. Liczyłem, że Pani enokrynolog ma holistyczne podejście do pacjenta. Niestety mocno się rozczarowałem. Recepta, paragon i do widzenia! Niestety- Jak się później okazało, Pani lekarka nie umie wystawić nawet tej recepty!!! Recepta okazała się bezwartościowa, gdyż Pani lekarka nie wpisała mojego nr Pesel oraz pełnego adresu zamieszkania, wpisując tylko miasto i ...
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Urszula Jedynak-Wąsowicz

Alergolog, Pediatra

Jana III Sobieskiego 13/40
39-200 Dębica

Z pomocy Pani doktor korzystaliśmy wiele razy(2 dzieci alergików). Zanim trafiliśmy do najlepszego lekarza - Pani Jedynak-Wąsowicz "odwiedziliśmy" kilku innych specjalistów. Nigdzie nie spotkaliśmy się z tak rzetelnym podejściem do leczenia i z tak miłym lekarzem. W 100% polecamy.
Opinia dodana przez: Irek Klimas

lekarz Andrzej Worwąg

39-200 Dębica

Wspaniały lekarz ! Ogromna wiedza oraz świetne podejście do pacjenta . Zawsze można się o wszystko dopytać. Szczerze polecam.

lekarz Leon Mac

39-200 Dębica

Najlepszy ginekolog w Dębicy, świetne podejście do pacjenta, lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem.
Opinia dodana przez: Żaneta W

lekarz Krzysztof Iwański

Chirurg dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROWIE" Sieradzka, Zbylut
Czarnieckiego 4
39-200 Dębica

ten lekarz wypisał mnie z izby chorych z pękniętym wrzodem,potem zapalenie otrzewnej szpital i krok od śmierci.dobrze że p.Stawicki i p.Pazdan dobrze mnie pocerowali.
Opinia dodana przez: adam