Lekarze Wieluń

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BOMED
Żeromskiego 2
98-300 Wieluń

Byliśmy u dr. z 3 letnim niepełnosprawnym synkiem . Pierwszy raz spotkaliśmy się z taką empatią i zaangażowaniem w stosunku do naszego dziecka . Pan doktor szczegółowo przeprowadził badanie i wyjaśnił nam wszystko . Uzyskaliśmy odpowiedź na każde pytanie. Mogę polecić z całego serca !
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Mateusz Grabicki

SP ZOZ w Wieluniu
ulica Szpitalna 16
98-300 Wieluń

Najlepszy specjalista do jakiego chodziłem nie ma lepszego w Wieluniu i okolicach pełen profesjonalizm w dodatku normalny uśmiechnięty można o wszystko zapytać ma czas dla pacjenta a nie wszystko na szybko i w dodatku nie jest dusi groszem jak większość naprawdę polecam w 100 procentach.
Opinia dodana przez: Sebastian

dr Urszula Perczyńska

Vademekum
98-300 Wieluń

Serdecznie polecam. Pani doktor jest bardzo mądrym pediatra. Nie ma pytania na które by mi nie odpowiedziała. Zawsze pomaga moim dzieciom i trafia z leczeniem.
Opinia dodana przez: Adrianna

lekarz Maciej Hilczer

Endokrynolog, Pediatra

Przychodnia
Joanny Żubr 30
98-300 Wieluń

Wspaniały przyjaciel i wspaniały lekarz moich dwóch córek - teraz już bardzo dorosłych! Oby jeszcze długo ordynował!
Opinia dodana przez: Andrzej Konstantynowicz
Jest to lekarz, do którego mam pełne zaufanie. Bardzo dokładnie tłumaczy, co jest możliwe do zrobienia przy danym problemie. Jeżeli jest możliwy wybór zabiegu, to ostateczną decyzję pozostawia pacjentowi. Nigdy nie odmawia udzielenia pomocy. W każdym "nagłym" przypadku znajduje czas, by zlikwidować dany problem. Wizyta u tego lekarza stomatologa nie stresuje, jest dokładny i oprócz bieżących zabiegów zawsze sprawdza stan całego uzębienia. Zachęcam do umówienia się na wizytę. Uważam, że ...
Opinia dodana przez: Alicja

lek. dent. Jolanta Sutarzewicz

prywatny gabinet stomatologiczny
ul. Zacisze 12
98-300 Wieluń

brdzo mila pani stomatolog. polecam wszystkim ktorzy boja sie borowania.

lekarz Karolina Cieśla-Janik

SP ZOZ w Wieluniu
ulica Szpitalna 16
98-300 Wieluń

Bardzo kompetentna i przesympatyczna Pani doktor. Prawdziwy lekarz z powołania. Zawsze życzliwa dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Wojciech Jędrysiak

Psychiatra

przychodnia
18 Stycznia 16
98-300 Wieluń

Lekarz jest kompetentny, konkretny, zaangażowany i wnikliwy. Zaproponowane leczenie pozwoliło mi pozbierać się, by przy kolejnej wizycie jeszcze bardziej efektywnie omówić problematyczne zagadnienia. Polecam. Leczenie skuteczne. Sympatyczna atmosfera w gabinecie.

lekarz Mariusz Rychlik

gabinet
os.Stare Sady 72/13
98-300 Wieluń

Doktor Rychlik jest rewelacyjny. Moja ciąża od samego początku była zagrożona i gdy leżałam dwa razy w szpitalu kilka dni, to mimo wszystko (czy miał dyżur czy też nie) przychodził do mnie nawet po 3 razy dziennie i pytał się jak się czuję. Dzięki informacjom i radom jakie mi udzielił moja ciąża przebiega w końcu prawidłowo i wszystko jest w porządku. Wyjaśnia wszelkie wątpliwości i uspokaja pacjentki wyjaśniając wszystko. Czas ...

lek. dent. Dorota Borczyk

Orchident
98-300 Wieluń

Miałam duży problem z "ósemką" wszyscy wysyłali mnie na szpitalne usunięcie zęba. Dzięki Dr.Borczyk mam ten problem z głowy. Już mogę spokojnie spać. Fachowa porada, profesjonalizm i empatia. Szczerze polecam!

Jolanta Pełka

Alergolog, Pediatra

Przychodnia Specjalistyczna "MEDYK" - Poradnia alergologiczna
98-300 Wieluń

U pani doktor leczę się od 11 lat. Leczę się ja, mój syn a ostatnio na wizytę wzięłam również tatę-osobę starszą. Za każdym razem pani doktor podchodzi do wizyty profesjonalnie, poświęca czasu tak dużo jak trzeba. Ratuje mi życie (w dosłownym tego słowa znaczeniu) pod kątem astmy a dziecku (kiedy skończył tylko 1,5 roku a ma 13 lat) zawsze pomogła jako pediatra i alergolog. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Marceli Dybek

Chirurg onkolog

ks. Popiełuszki 35
98-300 Wieluń

Najlepszy lekarz jakiego znam , Wszystko przeprowadza z zaangażowaniem , uprzejmy życzliwy , pomocny . Polecam każdemu bo to lekarz z powołania oby jak najwięcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: Kasia
Kochani, napiszę krótko, ale mam nadzieję, że treściwie - Dr Rybczyńska to kompetentna, czyli znająca się na medycynie lekarka. OGROMNY PLUS to wielkie serce dla dzieciaczków! Podziwiam i polecam! Chciałam krótko, ale musi być min 100 znaków, by napisać opinię, wiec dodam, że po Pani Doktor widać, że kocha dzieci, bo wspaniale nawiązuje z nimi kontakt w czasie wizyty. Tak samo ciepła w rozmowie w poradni, jak i podczas wizyty ...
Opinia dodana przez: MagdaLena

lekarz Jolanta Anek

Diabetolog

Przychodnia Specjalistyczna MEDYK
ulica Piłsudskiego 8
98-300 Wieluń

Wizyty u pani doktor są zawsze miłe i pełne zaangażowania z jej strony. Kompetentna pani doktor promieniuje empatią i chęcią zaspokojenia mojej wiedzy w temacie cukrzycy. Atmosfera w gabinecie pozytywnie wpływa na taką pacjentkę jak ja. M.

lekarz Anna Latus-Kulińska

Anestezjolog

Oś. Armii Krajowej 6/52
98-300 Wieluń

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu tego lekarza. Nie tylko posiada głęboką wiedzę medyczną, ale także potrafi tłumaczyć ją w sposób zrozumiały dla pacjentów. Empatia i troska o dobro pacjentów naprawdę wyróżniają p. Anne spośród innych lekarzy. Zawsze poświęca wystarczającą ilość czasu na wysłuchanie i zrozumienie problemów zdrowotnych, co czyni wizytę bardzo wartościowym doświadczeniem. Gorąco polecam każdemu, kto szuka kompetentnej i troskliwej opieki medycznej.

Tadeusz Moździerz

Przychodnia Specjalistyczna MEDYK
ulica Piłsudskiego 8
98-300 Wieluń

Najlepszy ginekolog a chodziłam już do wielu i to znanych z Łodzi.Jest moim lekarzem już od 3 lat, dzięki niemu zaszłam w upragnioną ciążę i dziś tulę moją 3 tygodniową córeczkę.Świetna opieka pod czas ciąży, rodziłam akurat na jego dyżurze i był cały czas przy mnie (fakt poród był bardzo szybki.Już zawsze będę jego wierną pacjentką.

lekarz Roman Góra

Poradnia dla kobiet, Gabinet prywatny
98-300 Wieluń

Zero poszanowania do klienta, zero profesjonalizmu, u pana doktora liczą się tylko pieniądze. Nie polecam z całego serca.

lekarz Henryk Pasternok

Kochanowskiego 14
98-300 Wieluń

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam, kompetentny, konkretny, rzeczowy, bardzo miły i opiekuńczy, Poprowadził wzorcowo i z pełnym zaangażowaniem zawodowym moje dwie ciąże. Chodzę do lekarza od 30 lat i nigdy się nie zawiodłam na doświadczeniu i szerokiej wiedzy lekarza. W sierpniu 2021r przeprowadził mi zabieg. byłam przekonana że trafiłam w najlepsze możliwe ręce. Dziękuję Panie Doktorze. Bardzo polecam, to najlepszy specjalista i człowiek
Opinia dodana przez: R.S

lekarz Krzysztof Sowiński

ul. Sikorskiego 1A
98-300 Wieluń

Witam, odradzam wizyty u doktora. Byłam u niego na wizycie, stwierdził ciążę zagrożoną, szyjkę macicy V-kształtną, straszył porodem przedwczesnym i tym, że dziecko mogłoby nie przeżyć. Miałam dużo wątpliwości ponieważ przez 6mc mówiono mi, że wszystko jest dobrze( nie jestem stałą pacjentką doktora). Jednak w tamtej chwili przestraszyłam się i dałam się przekonać na zabieg w szpitalu. Na szczęście w porę zrezygnowałam. Doktor nie poinformował mnie o możliwych konsekwencjach zabiegu ...

Krystyna Dmochowska

ul. Zamenhofa
98-300 Wieluń

Całe wakacje poświęciłem na kompleksowy "remont" szczęki. Do tej pory panicznie bałem się wizyt u stomatologa, także tych z leczeniem przy znieczuleniu. Żadne z moich rozlicznych pytań nie zostało bez odpowiedzi. Nawet, jeśli brakowało wolnego miejsca w notatniku, Pani Krystyna poświęcała na leczenie mojej szczęki swój wolny czas. Od tych wakacji przestałem bać się wizyt stomatologicznych a to już siódmy stomatolog w moim życiu i jak długo ta Pani będzie ...