Lekarze Wieluń

dr n. med. Romuald Laskowski

Joanny Żubr 10
98-300 Wieluń

Rewelacyjny lekarz,doskonały specjalista w swojej dziedzinie. Tłumaczy wszystko dokładnie,daje dobre leki co pomagają.Leczę się już u niego dłuższy czas i jestem zadowolona.Mam 24 lata a pierwsza moja wizyta u ginekologa byłam w wieku 18 lat i to właśnie u tego lekarza i jestem zadowolona i jestem jego pacjentka do dziś.Polecam innym kobietom tego lekarza bo warto.Justyna

lek. dent. Krystyna Sterna

ulica Głowackiego 1
98-300 Wieluń

witam u pani Sterny miałem usuwanego zęba mogę w 100% procentach polecić. Pani doktor bardzo miła uprzejma a samo usuniecie bezbolesne, szybkie bez komlikacji. Fachowa pomoc pełen profesionalizm polecam
Opinia dodana przez: trust

dr n. med. Jan Magiera

Neurolog

Częstochowska 33
98-300 Wieluń

Lekarz agresywny i niepotrzebnie krzyczy dodatkowo narażając pacjenta na stres. Odsyła do innych lekarzy. Niekompetentne i nieprofesjonalne podejście do pacjenta. Uważam że powinien zmienić zawód lub iść na długi urlop i się wyciszyć. Nie polecam.. nie polecam.. I jeszcze raz nie polecam!!!
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Arkadiusz Kuranda

Lekarz sportowy, Ortopeda

98-300 Wieluń

Pan doktor ma specyficzne metody leczenia .Na moje bolace biodro wypisal mi recepte na lek dostepny bez recepty. Nie dysponujac zadnymi badaniami ( nawet zdjeciem rentgenowskim ) , bazujac na swoim bardzo pobieznym badaniu( platnym), zalecil serie platnych zabiegow w swoim gabinecie. Zabiegi te pogorszyly moje samopoczucie i po ich wykonaniu wystapil dodatkowy sympton - lupanie w biodrze . Porazka.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Piotr Pleciński

SP ZOZ w Wieluniu
ulica Szpitalna 16
98-300 Wieluń

Polecam tego lekarza. Ma dużą wiedzę i doświadczenie. Podchodzi do pacjenta ze zrozumieniem i empatią. Mi zoperował staw skokowy bez komplikacji. Polecam!

lekarz Katarzyna Górska

Ginekolog położnik, USG

Paderewskiego 26
98-300 Wieluń

Rodziłam 4 lata temu! Niestety dyżurowała akyrat ONA, przetrzymała poród i o mały włos nie wyprowadzałabym każdego ranka Juleczki do przedszkola tylko odwiedzałabym ją na CMENTARZU..................skóra cierpnie, prawda?????? To wyobraźcie sobie, co wraz z mężem czuliśmy w trakcie porodu, kiedy to okazało się, że rzekomo z wzorowo przebiegającego porodu (tylko jak stwierdziła 17 godzin)nie było efektu................... Nie dość, żę niedostałam rzadnych leków przeciwbólowych (myślałam już w pewnym momencie, że umrę ...

dr ElŻbieta Bieńkowska

Oddział Gruźlicy i Chorób Płuc - Szpital
Szpitalna 16, 98-300, Wieluń
Wieluń

Sposób w jaki pani Doktor potraktowała moja Mamę na wizycie NFZ w szpitalu w Wieluniu, przeczy z wszystkimi zasadami dobrego smaku i etyki zawodu lekarza. Każdy przychodzi z różnymi mniej lub bardziej zaawansowanymi chorobami płuc i towarzyszącymi im (lub nie) chorobami współistniejącymi. Niezależnie od tego KRZYK, obarczanie pacjenta winą za przyjście na wizytę już 2 tygodnie po wystawieniu skierowania od lekarza POZ ( cud na NFZ) nie należy do kompetencji ...
Opinia dodana przez: Milena

lekarz Elżbieta Pasternok

Kochanowskiego 14
98-300 Wieluń

Nie polecam, nie tylko nieprzyjemna ale też nieprofesjonalna lekarka. Przy stanie zapalnym w oku nie była w stanie wykonać poprawnie wymazu, nie robi sie go spod powieki ale worka spojówkowego.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Ireneusz Juzala

Potockiego 5
98-300 Wieluń

Nie polecam. Traktuje pacjentów jak zło konieczne. Kompletna olewka mówię tu o leczeniu szpitalnym. Chcąc dowiedzieć się o stanie zdrowia taty poświęcił 2 minuty stojąc w drzwiach i komentując nic nie zrobimy w Tym wypadku zabierać Go do domu i oddać do hospicjum. Mało profesjonalne i taktowne.
Opinia dodana przez: ola

lekarz Maciej Górski

Ortopeda, Traumatolog

Paderewskiego 26
98-300 Wieluń

Nie polecam! Jeździłam z dzieckiem które ma 2 miesiące na badanie bioderek, w gabinecie byłyśmy max 3 minuty, zero wytłumaczenia czy jest dobrze czy źle kazl tylko co miesiąc przyjeżdżać. Pojechaliśmy prywatnie na badanie USG okazało się, że dziecko ma dysplazja bioderka, a według lekarza bioderka były najpierw niedojrzałe, później prawidłowe, a okazało się że jest dysplazja jednego bioderka... NIE POLECAM!
Opinia dodana przez: MAGDALENA

lekarz Jolanta Kacała

Psychiatra

ul. Poprzeczna 7 A
98-300 Wieluń

Pracuje w ośrodku uzależnień, tak jak wyżej jest niekompetentną, z bardzo nie miłą aparycją "psychiatrą". Mimo moich zaburzeń wystawionych w szpitalu psychiatrycznym, lekceważy je, wręcz mam wrażenie że wyśmiewa się z zaburzeń pacjenta. Nie daje dojść do słowa, nie wsłuchuje się w poważne problemy pacjenta, nie polecam, trzymać się z daleka!
Opinia dodana przez: Witold

lekarz Beata Gołdys-Celińska

Transfuzjolog, Internista

ulica Wojska Polskiego 7
98-300 Wieluń

Bardzo skrupulatny, kompetentny lekarz. Pani doktor przyjmując mamę na oddział szpitalny przeprowadziła dogłębny wywiad medyczny, zaleciła leki, które przyniosły szybki efekt. Zleciła szereg potrzebnych badań pacjentce przewlekle, poważnie chorej. Okazała też serce, była troskliwa i zainteresowana stanem zdrowia pacjentki. Dziękuję
Opinia dodana przez: Magdalena
Nie polecam tego "specjalistę". Poszedłem z bólami kręgosłupa, ręką zbadał mi serce, przez oczy zbadał mi jak twierdził mózg i ostatecznie stwierdził że neurologicznie jestem zdrowy, tylko zaburzenia mam przez zwyrodnienia kręgosłupa. Na koniec zapisał mi wapno i leki, które jak sprawdziłem są stosowane na padaczkę i osób z zaburzeniami lękowymi. Radzę omijać jak najdalej tego lekarza w Wieluniu.

lekarz Elżbieta Bieńkowska

Wróblewskiego 11
98-300 Wieluń

Najwyższy poziom chamstwa z jakim do tej pory sie spotkałem. Ten lekarz łamie wszystkie zasady godnego podejścia po rodziny zmarłej.
Opinia dodana przez: Witold

lek. dent. Małgorzata Adamczyk-Howis

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

98-300 Wieluń

Chodziłem do tej pani dłuższy czas. Kobieta przez ten czas porozwiercała kilka zębów, żadnego nie skończyła. Przez ok. dwa lata chodzenia do tej pani ukończyła jednego zęba. Odnoszę wrażenie, że kobieta nie zna się na tym czym się zajmuje.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Jarosław Sztyglic

SP ZOZ w Wieluniu
ulica Szpitalna 16
98-300 Wieluń

Podobnie jak poprzedniczka zastanawiam się nad wykształceniem Tego człowieka,bo jak lekarz może popełniać tyle błędów...

lek. dent. Radomir Panek

Plac Legionów 5
98-300 Wieluń

Wypadła mi plomba, wchodzę, pytam się co da się z tym zrobić, spojrzenie i odpowiedź, wyrwać i wstawić koronę lub implant, 3min niemiłej wizyty z wyraźną wyższością lekarza nad pacjentem kosztowało mnie 50zł z dopowiedzeniem, że była to konsultacja (ciekawe jak bez tej konsultacji cokolwiek by Pan lekarz wiedział, czy podejmie się leczenia, czy nie), (wyrwać i wstawić sztuczny, każdy potrafi, ale aby wyleczyć trzeba byc już lekarzem, a nie ...
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Zofia Zapała-Kurzawa

Chirurg dziecięcy

98-300 Wieluń

Tragedia, ta Pani się nie nadaje na lekarza. Nie polecam jej nikomu. Niemiła, niekompetentna z lekceważącym zachowaniem.
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Jadwiga Teluk