Lekarze Ginekolog Lublin

lekarz Jan Kotarski

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

ulica Północna 20/III
20-062 Lublin

Dobry czlowiek, bardzo dobry lekarz. Jasno i wyraznie tlumaczy. Uprzejmy. Jestem pod jego opieką i polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Dariusz Włodarczyk

Ginekolog onkolog

ulica Skołuby 10
20-837 Lublin

Trafiłam do Pana Dariusza ponad rok temu. Jest świetnym lekarzem, traktuje pacjentów z szacunkiem, zawsze odpowiada na pytania, nawet te które mogą wydawać się głupie. Jeszcze nigdy nie wyszłam od Pana Doktora zawiedziona czy zaniepokojona, ma ogromną wiedzę i świetnie z niej korzysta. Poświęca na każdego pacjenta tyle czasu ile potrzeba.
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Monika Maciejczyk-Pencuła

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Bardzo kompetentna Pani Doktor. Prowadziła moje obydwie ciążę. Zawsze miała czas, na wysłuchanie moich obaw i wyjaśnienie wszelkich wątpliwości. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Ewa Baszak-Radomańska

Seksuolog, Ginekolog położnik

ulica Pogodna 34
20-333 Lublin

Bardzo ciepła, kompetentna i profesjonalna pani doktor. Wszystko szczegółowo wyjaśnia, od ręki naprawia błędy popełnione przez innych 'specjalistow'. Naprawdę polecam!
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Dariusz Szymula

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " AB OVO " Centrum Zdrowia Rodziny Sp. z o. o.
ulica Bociania 6
20-542 Lublin

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Robert Szafranek

20-555 Lublin

Szanowny Pan lekarz Robert Szafranek w pracy charakteryzuje sie profesjonalizmem. Jest delikatny i uprzejmy. Wykonuje zawód z pasją. Godny polecenia:-)!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Piotr Błażukiewicz

20-555 Lublin

Jeden z najlepszych lekarzy, jakich spotkałam. Od początku prowadzi moją ciążę i mogę polecić go każdej kobiecie, której zależy na najlepszej opiece.
Opinia dodana przez: cuvius

lekarz Dariusz Urban

Gabinet
Lublin

Pan doktor prowadził moja ciążę, mniej więcej od połowy. Bardzo żałuję, że nie od samego początku, wtedy prawdopodobnie uniknęłabym trudności i zbędnego stresu. Teraz nie zmienię go na innego, ani normalnie ani w kolejnej (miejmy nadzieję) ciąży. Jest delikatny, miły i życzliwy, niezależnie od tego, czy spotyka pacjentki w szpitalu czy w prywatnym gabinecie. Nie ujmuje mu to jednak wcale wiedzy i umiejętności - wszelką pomoc, informacje i wskazówki dostaje ...
Opinia dodana przez: WHW

dr n. med. Małgorzata Sobstyl

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Novamed
Głęboka 3
Lublin

Poszłam do Pani Doktor na badanie kontrolne. Pierwszy raz miałam robione badanie cytologiczne, przed badaniem nie padło pytanie czy już rozpoczęłam współżycie. Nieco mnie to zdziwiło, bo podobno od tego pytania zależy przebieg badania. Badanie było wykonane przez pochwę. W czasie badania Pani Doktor rozmawia z pacjentką, starając się ją rozluźnić (ja byłam trochę spięta i badanie niestety było dla mnie bolesne). Pani Doktor skierowała mnie również na USG ginekologiczne ...

dr n. med. Radzisław Mierzyński

20-555 Lublin

Wspaniały lekarz, spokojny, wyrozumiały i delikatny, nawet bardzo. POLECAM!!!:))

Wojciech Krawczyk

Medis
Wolska 11
24-411 Lublin

Mimo ze wychodzil juz do domu po dyzurze lub odszedl od stolu operacyjnego nigdy nie odmowil mi badania . Nigdy nie wzial pieniedzy. Dzieki Panu Panie Doktorze po 8 latach leczenia mamy coreczkie. Dziekujemy ipozdrawiamy.(moze Pan czyta).
Opinia dodana przez: ranistka

dr n. med. Hanna Patyra

Lublin

Polecam. Wymrazala mi pani doktor nadzerke na fundusz.Zrobila to b.dobrze.Jest mila,wyjasnia wszystko co i jak,dużo nie musialam pytac nawet. Polecam.
Opinia dodana przez: Moooonika

dr n. med. Andrzej Sławatyński

Ginekolog położnik, USG

Profi-Med
ul. Nowowiejskiego 6i
Lublin

Po prostu genialny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dr n. med. Paweł Skorupski

stomatologia ogólna
Jana Sawy 5/15
Lublin

Serdecznie polecam doktora Skorupskiego, najlepszy specjalista jakiego spotkałam. .....................................................................................................................................

lekarz Gustaw Chołubek

Ginekolog położnik, Ginekolog

im. Wyszyńskiego
al. Kraśnickie
Lublin

Szczerze polecam. Usg wykonywane rzetelnie w atmosferze uprzejmości i spokoju. Z chęcią odpowiada na wszelkie pytania. Polecam również wykonanie usg 3D, widać zamiłowanie i staranność w wykonywaniu zdjęć.
Opinia dodana przez: Paulina

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Postawski

20-555 Lublin

Profesjonalny ginekolog-endokrynolog i położnik. Opiekował się moją mamą podczas zagrożonej ciąży ( jak widać zakończoną powodzeniem :-)). Nie zamieniłabym Pana Krzysia na żadnego innego. Potrafi wszystko na spokojnie wytłumaczyć, rozwiać wszelkie wątpliwości, jest przy tym cierpliwy, kompetentny, z poczuciem humoru.
Opinia dodana przez: J

dr n. med. Dorota Robak-Chołubek

20-555 Lublin

Byłem u lekarza na wizycie, ponieważ mam uraz stawu kolanowego. Nie powiem,mój lekarz ortopeda polecił mi dr Bełżka by wykonał mi to USG. Bardzo miły, uprzejmy solidnie przeprowadził badanie a przy tym dokonał szczegółowego opisu.

lekarz Jeremi Sawa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarze Specjaliści" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Topolowa 7
20-352 Lublin

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Marlena Kaczmarczyk

PROVIVO
ul. Jutrzenki 10/6a
20-528 Lublin

Witam Wszystkich. Powiem w ten sposób. Stronię od lekarzy kierując się TYLKO i WYŁĄCZNIE w pełni naturalnym trybem/sposobem na życie i z lekarzami jestem "na bakier". Ooo - niejedna moja wizyta u lekarza kończyła się na wejściu - opłacie - i wyjściu, ponieważ słyszałam magiczne, odstraszające słowo "PROCEDURA". I z badania oczywiście nici. Dziś - Pani Doktor przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Przede wszystkim - SZANUJE drugą osobę oraz wyrażone zdanie. ...
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Maciej Skrzypczak

Gabinet Maciej Skrzypczak
Księżycowa 6/17
20-060 Lublin

Z całą pewnością mogę polecić tego lekarza innym pacjentkom. Pan Maciej sprawował nade mną opiekę jeszcze przed ciążą, jak i w jej czasie. Charakteryzuje go indywidualne podejście do pacjenta i pewne poświęcenie oraz uprzejmość. Jestem bardzo zadowolona z wykonanego cięcia ciesarskiego, zostało wykonane bardzo starannie. Jestem również zadowolona z opieki w szpitalu, pan doktor zawsze zaglądał na salę by upewnić się, czy wszystko jest w porządku. Bardzo dobrze czułam się ...