Lekarze Ginekolog Poznań

lek. med. Piotr Broda

Pro Life Clinic
Antoniego Kosińskiego 14/1
61-519 Poznań

Do tej pory przez żadnego lekarza nie czułam się tak otoczona wszechstronną opieką, jak przez Pana Doktora. Jest osobą bardzo kompetentną, podczas pierwszej wizyty poświęcił mi bardzo dużo czasu, wykraczając daleko poza ramy zwykłej wizyty. Wsłuchuje się w pacjentkę, wnikliwie analizuje usłyszane informacje. Cenię pana doktora za holistyczne spojrzenie na moje przypadłości, bardzo duży szacunek, sympatię i wysoką kulturę osobistą, która z niego emanuje w stosunku do ludzi. Wspaniały Fachowiec, ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Krzysztof Podsiadło

Ginekolog położnik, Androlog

Noskowskiego 13
61-704 Poznań

Prowadziłam u doktora ciążę, wszystko przebiegło jak należy, fantastyczny lekarz, bardzo zaangażowany i profesjonalny. Czułam się wysłuchana i zaopiekowana. Każde badanie wykonane bezboleśnie. Obecnie jestem szczęśliwą mamą córeczki. Polecam Pana doktora przyszłym mamusiom
Opinia dodana przez: Wanesa

dr hab. n. med. Michał Pawlaczyk

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Wawrzyniaka 31/1
Poznań

Jeśli ktoś poszukuje lekarza, który jest kompetentny z doświadczeniem i wiedzą, to bardzo polecam. Z grona wielu ginekologów, których poznałam, tylko ten zasługuje na "5".

lekarz Emilia Połczyńska - Kaniak

Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
60-535 Poznań

Bardzo dobry lekarz. Prowadzi moją pierwszą ciążę. Pani doktor zawsze poświęca pacjentkom tyle czasu, ile faktycznie go potrzeba, aby wszystko dokładnie omówić i wytłumaczyć. Polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Agnieszka Seremak-Mrozikiewicz

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
60-834 Poznań

Dzięki Pani Profesor Mrozikiewicz moja Córeczka ma już 4 lata. Wcześniej 2 poronienia u innego ginekologa, który nie był wstanie zdiagnozować problemu. Niezwykłe podejście do pacjenta, cierpliwość i życzliwość oraz ogromna wiedza. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Rafał Kocyłowski

Med Polonia Sp.z o. o.
Obornicka 262B
60-693 Poznań

Bardzo dobry Specjalista. Wizyta w przyjemnej atmosferze, doktor wszystko spokojmnie tłumaczy. Polecam z całego serca.

lekarz Piotr Szymański

Słowiańska 55 C
Poznań

Bardzo polecam dr Piotra Szymańskiego, który zawsze dokładnie omówi wykonane badania, poświęca dużo czasu na przeprowadzenie badań i sprawdzenie czy wszystko jest dobrze. Dzięki takiemu podejściu pacjentka wie, że lekarz zajął się tematem w 110% i jest się spokojniejszym. Dr Piotr Szymański jest bardzo zaangażowany w opiekę nad ciężarną kobietą. Sam od siebie zadzwonił do szpitala w innym województwie, żeby dowiedzieć się jakiego stopnia referencyjności jest szpital, w którym planuję ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Grzegorz Gurynowicz

60-535 Poznań

Rewelacyjny lekarz, wszystko tłumaczy a gdy tylko coś mu się nie podoba od razu kieruje na swój oddział. Dzięki niemu mam dwóch wspaniałych synków :)
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Monika Szarszewska

Marcusmed
Libelta 26
Poznań

Bardzo dobra lekarka, sympatyczna, budzi zaufanie, odpowiada na trudne pytania. Moje wątpliwości rozwiała w 100%. Polecam.

lekarz Błażej Nowakowski

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Palacza 117a
60-279 Poznań

Bardzo dobry lekarz chirurg i onkolog .Operacja przeprowadzona perfekcyjnie.Tlumaczy rzeczowo,konkretnie i na temat bez zbędnego "rozczulania się ".polecam

lekarz Zbigniew Ruszkiewicz

60-535 Poznań

Najlepszy lekarz ginekolog pod słońcem. Serdecznie polecam,wiedza i doświadczenie przekłada się na spokój pacjentek.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Lidia Tomczak

Bałtycka 47/7
61-017 Poznań

Wspaniała Pani Doktor, naprawde! Spotkac lekarza, ktory po prostu kocha swoja prace, ktora jest dla niego powołaniem teraz jest naprawde ciezko. Pani Doktor prowadzi moja ciaze, obecnie 34 tydzien, niekiedy sama jestem zaskoczona jak bardzo przejmuje sie kazda moja dolegliwością. Czuje sie w 100% bezpieczna i wiem,ze jestem pod naprawde bardzo dobra opieka. Nie wyobrazam sobie innego lekarza ginekologa, a to moj 5 w calym zyciu. Polecam, polecam i jeszcze ...
Opinia dodana przez: Laura Reiss
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Ginekolog położnik
                                       dr hab. n. med. Marcin Mardas

dr hab. n. med. Marcin Mardas

AM-MEDIC Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
Mylna 27/1
60-865 Poznań

Wysoki profesjonalizm i kultura. Wyjątkowe podejście do starszej osoby. I to nie w prywatnym gabinecie. Można całkowicie zaufać temu lekarzowi.
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Przemysław Szkudliński

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położnicz
św. Wojciecha 28
61-749 Poznań

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Wszystko dokładnie wyjaśnia. Podejście do pacjenta na wysokim poziomie. Kolejne wizyty u Pana doktora będą na pewno bez stresu. Polecam

dr n. med. Dorota Rabiega-Gmyrek

Klinika
ul. Polna
Poznań

Wspaniała kobieta i lekarz! Duża wiedza, kultura i takt, spokój podczas tłumaczenia problemu chorobowego. Podczas badania delikatna, konkretna. Z Panią Dorotą współpracuję od 11 lat, żyję dzięki zabiegowi który wykonala. Dodatkową zaletą Pani Doktor jest wyrozumiałość, zawsze można na Nią liczyć. Polecam innym kobietom, naprawdę warto! Pani Dorotko dziękuję i pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Arleta

dr n. med. Joanna Ożarzewska

Centrum planowania rodziny
św. Marcin 58/64
61-807 Poznań

Mimo,że cytologia zawsze wychodziła mi ok, to miałam problemy z nawracającą nadżerką, pani doktor skierowała mnie na dodatkowe badania i okazało się, że mam ureoplazme... pani dr przepisała mi antybiotyki, po kuracji zrobiłam badania jeszcze raz i wszystko jest w porządku. polecam!!

lekarz Krzysztof Stępniewski

Centrum planowania rodziny
św. Marcin 58/64
61-807 Poznań

Zanim trafiłam do dr Stępniewskiego chodziłam do lekarzy na nfz ale żaden nie był mi w 100% pomóc dlatego wybrałam się prywatnie właśnie do dr Stępniewskiego i nie żałuję żadnej wydanej złotówki. Wspaniały lekarz z ludzkim podejściem o które niestety u większości lekarzy trudno, bardzo kompetentny i uprzejmy.Polecam nawet na pierwszą wizytę u ginekologa!

dr hab. n. med. Krzysztof Drews

Klinika Ivita
ul. Dąbrowskiego 77 A
60-529 Poznań

Atmosfera bardzo miła. Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa, więc się stresowałam. Ale nie miałam czym. Pan Profesor bardzo mnie uspokoił. Po kolei przedstawił mi co będzie robić. Było to dla mnie bardzo ważne. Polecam.
Opinia dodana przez: Maja Ruszkowska
Lekarz z powołania, pacjentka nie jest traktowana przedmiotowo. Specjalista w swojej dziedzinie. Dzięki doktorowi jesteśmy z mężem szczęśliwymi rodzicami dwóch wspaniałych chłopaków :) Szczerze polecam

lekarz Andrzej Polaszewski

Medikor
Podgajska 5a
60-416 Poznań

Dziękuje panu doktorowi operował mnie jestem mu bardzo wdzięczna miałam do niego pełne zaufanie po wizycie u niego przestałam się bać a miałam się operować w Szamotułach dzięki bogu stało się inaczej lekarz z Szamotuł nie zauważył paru mniejszych mięśniaków i nadżerki kobiety nie ryzykujcie !!!!! i nie chodzicie do byle kogo i nie operujcie się w prowincjonalnych szpitalach tam nie ma fachowców operowana byłam na Lutyckiej super szpital pozdrawiam